Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo/Kłomino 18-20.08.2006 Dyskusja


Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A co to za zlot bez takich meliniarzy jak my?  :lol:
Ciiiii..... bo się wyda :wink: Przecież ja porządna Pani przedszkolanka jestem, to Brymer (łobuz i hulaka :wink: ) w "zielonym" jest "ten zły" :twisted: :lol:

 

Ależ Xie, pastereczko moja - Borne to dla mnie przede wszystkim możliwość spotkania sie z Wami - starymi znajomymi, których widzę czasem tylko raz w roku.
Tak tak zbłąkana łowieczko Ty moja... szukam Cię i szukam.... w nocy "beeee beeee" tylko słyszę.... a znaleźć nie mogę....

:wink:

 

Tez się stęskniłam. I tez Cynika żałuję (obchlej i świntuch mógłby się uspołecznić trochę ;) )

Link to post
Share on other sites

A ja trochę z innej beczki. Wybieram się do Bornego (ale pod kątem zlotu pojazdów militarnych a nie ASG) i poszukuję noclegu. Może ktoś ma namiary inne niż zamieszczone na stronie http://www.bornesulinowo.pl/Turystyka/Baza...a_noclegowa.htm

(te już sprawdziłem i wszystko mają pozajmowane). Niestety z pewnych przyczyn nie odpowiada mi rozbicie się na zlotowisku...

 

Nieaktualne, nocleg załatwionyw DPS-ie, niech żyje opieka społeczna!

Link to post
Share on other sites
Czy jest szansa ze obsoba majaca ukonczone 17 lat i 3 letnie doswiadczenie z airsoftem

 

Ty naprawdę masz wysokie mniemanie o sobie.

 

3 letnie doświadczenie w airsofcie to by Cię kwalifikowało na znaną postać w środowisku. To, że jak miałeś 14 lat to sobie kupiłeś pistolet to trochę mało.

 

I nie rób z siebie idioty, długo będziesz się wydurniał udając, że nie wiesz o co chodzi z koncepcją 18+?

Link to post
Share on other sites

Oj widzę Kret że cię ruszyło...

3 letnie doświadczenie w airsofcie to by Cię kwalifikowało na znaną postać w środowisku. To' date=' że jak miałeś 14 lat to sobie kupiłeś pistolet to trochę mało. [/quote']To prawda, nie wiem jak to w przypadku Austina było, ale faktycznie trzeba odróżnić podwórkowo-zabawowe asg (jeśli można to takm określić) od ogólnopolskiego firmowanego załóżmy godłem WMASG. Przynajeżność do społeczności wmasg raczej by sprawiła, że do tej pory miałbyś przez 3 lata wypracowane tak zwane "plecy" i ewentualna kwestia 18+ na zlotach mogłaby podlec dyskusji (o ile w ogóle na danym zlocie jest do dyskusji)

Przykre, ale prawdziwe...

Moja diagnoza - nie budź się tuż przed zlotem i już wcześniej daj się poznać :D

 

 

Tam :: niech to pani lekkich obyczajów :: znasz ;) Do kibla znasz a nie pod prysznic.;)
no prosze... prosze... nie tylko do prysznica, ale i do kibelka panowie mnie odprowadzą.... jak miło :D a przeciez mogłabym się zgubić :D sama, biedna i po ciemku.. strach się bać :D....

Na szczęście gwardia zawsze zwarta usłużna i gotowa...

Link to post
Share on other sites
Pierwszy scenariusz zacznie się 18'tego czy 19'tego? Nie wiem czy do Bornego mam przyjechać w czwartek czy w piątek...

 

Pierwszy? A są jakieś inne? Napisany został jeden, rozbudowany scenariusz.

Rozgrywany jest on 19'go sierpnia w sobotę, od samego rana.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...