Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo/Kłomino 18-20.08.2006 Dyskusja


Recommended Posts

A thor nie wie co to PMS, a thor nie wie co to PMS ... ty farciarzu. Chociaż z drugiej strony chłopiec staje się mężczyzną kiedy pozna to zjawisko na własnej skórze , stawi mu czoło ... ba nawet wyjdzie zwycięską ręką. Wtedy może powiedzieć "Tak, jestem mężczyzną i chociaż mam tylko resztki swoich nerwów to jestem z siebie dumny".

Link to post
Share on other sites
  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Premenstrual Syndrome:  PMS is a disorder characterized by a set of hormonal changes that trigger disruptive symptoms in a significant number of women for up to two weeks prior to menstruation. Of the estimated 40 million suffers, more than 5 million require medical treatment for marked mood and behavioral changes. Often symptoms tend to taper off with menstruation and women remain symptom-free until the two weeks or so prior to the next menstrual period. These regularly recurring symptoms from ovulation until menses typify PMS, premenstrual syndrome.

 

Dzikki bawi się w pirata! Podróż przez morze czerwone! Lubię, lubię... :wink:

Link to post
Share on other sites

No ja mym pytanie odnosnie tego zlotu... mam 14 lat(nie bulwersujcie sie... nie chce sie tam strzelac...)... Otoz, jade tam z moim ojcem, kolegami moimi i znajomumy taty na zlto, ale histycznych pojazdow... ale czy mozna zorganizowac tam zlot dla małolatow... od 14 do 15 lat... powiedzmy?

Zapewne kazdy teraz bucha smiechem i w ogole, ale sie zapytalem...

P.S. Prosze mi nie wstawiac tego [ :wink: ] bo to, ze sie tym zainteresowalem w takim wieku, to nie moja wina...

Link to post
Share on other sites

Miedza i tak sukcesem jest to że zaklepałem sobie w rodzinie wyjazd na 99% w piątek. Wiec mnie nie dołuj czwartkiem, a poza tym to wolę jednak piątek po robocie bo jest szansa że nadal pozostanę 100% abstynentem :mrgreen:

 

 

Co do Artura_m4 sorki ale nikt nie będzie organizował zlotu dla dzieci nawet nie mam ochoty na śmiech czy polewanie z Twojego pytania skoro zlot jest dla DOROSŁYCH to chyba wszystko jasne co??

Link to post
Share on other sites

Tia może jeszcze QBS ma zoorganizować airsoftowe przedszkole :wink: Będzie to mała zagroda w środku Kłomina w której wyszkolone skąpo odziane nianie będą niańczyć dzieci i uważać, żeby im się nic nie stało :wink:

 

A jeśli nie umiesz pisać to użyj worda - tam podkreśla wszystkie błędy.

Link to post
Share on other sites
Tia może jeszcze QBS ma zoorganizować airsoftowe przedszkole   :wink:  Będzie to mała zagroda w środku Kłomina w której wyszkolone skąpo odziane nianie będą niańczyć dzieci i uważać, żeby im się nic nie stało  :wink:  

I już oczyma wyobraźni widzę ponętne nianie i grono dorosłych pacjentów na czworaka , mówiących "gu gu gu", byleby tylko dostać się do zagrody. Do diabła, nawet wyobraziłem sobie Kaprala w pampersie, który raczkuje za ponętną, półnagą blondynką .

Link to post
Share on other sites
Ja wam powiem tyle... nie rozumiem dlaczego sie uwazacie za znawcow i olewacie wszystko i wszytkich, ktorzy chcileiby jakos zaczac... Ja moge zaczac dopiero gdy bede mial 18 lat... Dlaczego... Bo musze, bo ASG jest przeznaczone dla znawcow, ktorzy zamiast jakos pomo, to mowia CENSORED, bo mu jestesmy ze soba zgrani i nie chcemy nowych...

I sie przyczepi taki tego, ze dwa slowa z bledami... O NIE!!!  

Kurde, nianczyc...no ty to jestes stary weteran z Wietnamu, ktory na koncie ma zabitych polowe armi Wietnamcow...

W ogole no comment...  

 

[ Dodano: 02 Sie 2006 22:20 ]

STARY WETERANIE(tak chyba powinienem powiedziec, czy komandosie moze...?)!!! A ty w wieku 15 lat to wymiatasz... no rok roznicy... zreszto co ty o mnie wiesz i jeszcze miej wiesz, jak sie strzelam...

 

Wlasnie przez takie posty i takie podejscie ludzi w twoim wieku ONI mają wyrobione już zdanie co do młodszych ludzi, którzy interesują się ASG. Pokaż, że jesteś wart inwestycji od młodziaka. Doświadczenie procentuje. Etykieta też zobowiązuje mimo młodego wieku.

 

Ale bez narybku po jakimś czasie ASG umrze, jak dinozaury ;]

 

No ale dość mędrkowania ;] Ponętna niania musi ululać do łóżka ^^

:wink:

Link to post
Share on other sites

Kiedyż to nadejdzie ten piękny czas, że kwestia małolatów zostanie ostatecznie rozwiązana :wink: ? Przedstawiciele młodego pokolenia, którzy tu się wypowiadają, nie potrafią jakoś zrozumieć, że pewne dziedziny życia są zarezerwowane dla osób dorosłych.

Należą do tego:

kluby go go, nocne bary, kasyna gry, koła łowieckie, palarnie opium :wink:

 

Podobnież trzeba być dorosłym, by móc wykonywać niektóre czynności, a mianowicie ubiegać się o prawo jazdy, popełniać małżeństwo, zostać pilotem szybowcowym.

 

Przyjmijcie szanowni młodzi, że również dla tylko i wyłącznie osób dorosłych dostępny jest airsoft i basta.

 

P.S.

Uważam, że wszelkie dyskusje na ten temat należy na tym forum drastycznie ucinać - przez eliminację niepotrzebnych tekstów.

Link to post
Share on other sites
Ja wam powiem tyle... nie rozumiem dlaczego sie uwazacie za znawcow i olewacie wszystko i wszytkich, ktorzy chcileiby jakos zaczac... Ja moge zaczac dopiero gdy bede mial 18 lat... Dlaczego... Bo musze, bo ASG jest przeznaczone dla znawcow, ktorzy zamiast jakos pomo, to mowia CENSORED, bo mu jestesmy ze soba zgrani i nie chcemy nowych...

I sie przyczepi taki tego, ze dwa slowa z bledami... O NIE!!!  

Kurde, nianczyc...no ty to jestes stary weteran z Wietnamu, ktory na koncie ma zabitych polowe armi Wietnamcow...

W ogole no comment...  

 

[ Dodano: 02 Sie 2006 22:20 ]

STARY WETERANIE(tak chyba powinienem powiedziec, czy komandosie moze...?)!!! A ty w wieku 15 lat to wymiatasz... no rok roznicy... zreszto co ty o mnie wiesz i jeszcze miej wiesz, jak sie strzelam...

 

Jerry Springer Show.... :D

Link to post
Share on other sites

Wit, ale ty tu chyba sie wypowiadasz o strzelaniu baaardzo powaznym... co? :o A ja sie tylko zapytalem i buuu!!! Pierwsze wrazenia: idiota, gamoń, amator...(wiem ze tak nie jest napisane...). Ale mnie meczy taki fakt... dlaczego uwazacie, ze jak mlody do strzela sie do dupy... :?

Mowisz, ze dla doroslych... mowisz o wieku 18 lat czy nie, czy moze wyzszym albo nizszym... doroslosc nie oresla sie po wieku... jak ktos nie jest glupi i wie duzo oraz przede wszystkim jest madry i rozsadny to jest w pewnym stopniu dorosly...

To moze powinni ganiac za to, ze ktos "niedorosly" ma replikie ASG...

Czyli jak powiedzmy bede mial 18 lat, to dopiero moge zaczac sie strzelac... bo teraz nie(tak wynioskowalem...)

Link to post
Share on other sites
Ja wam powiem tyle... nie rozumiem dlaczego sie uwazacie za znawcow i olewacie wszystko i wszytkich, ktorzy chcileiby jakos zaczac... Ja moge zaczac dopiero gdy bede mial 18 lat... Dlaczego... Bo musze, bo ASG jest przeznaczone dla znawcow, ktorzy zamiast jakos pomo, to mowia CENSORED, bo mu jestesmy ze soba zgrani i nie chcemy nowych...

I sie przyczepi taki tego, ze dwa slowa z bledami... O NIE!!!  

Kurde, nianczyc...no ty to jestes stary weteran z Wietnamu, ktory na koncie ma zabitych polowe armi Wietnamcow...

W ogole no comment...  

 

[ Dodano: 02 Sie 2006 22:20 ]

STARY WETERANIE(tak chyba powinienem powiedziec, czy komandosie moze...?)!!! A ty w wieku 15 lat to wymiatasz... no rok roznicy... zreszto co ty o mnie wiesz i jeszcze miej wiesz, jak sie strzelam...

 

Jerry Springer Show.... :D

 

Podoba mi się ten show :D,

 

Do Artura- Ty pisze się z dużej litery, forma grzecznościowa :)

Ja tylko chcę uniknąć takiej sytuacji:

 

CZEJSC Jestem Bogdan mam 14 lat i mam pytanko

-czy moge się z wami szczelac?

-mam broń szotguna kupionym w sklepie www.airsoftguns.pl czy on jest dobry na szczelanke?

-ile średnio ludzi się szczela na szczelance?

-czy dużo ludzi ma te maszynowe pistolety a ile ma na sprężyne?

-czy musze miec ubranie żołnierza?

-czy musze coś płacic żeby sie z wami szczelac?

-jakimi kulkami sie szczelamy (takimi z farbą czy plastikowymi?)

 

jak misie cos przypomni to jeszcze napisze!

 

Takie coś było na forum :lol: :evil: :!:

P.S- Komandosie wystarczy :D

Pozdrowienia i proszę moderatora o skasowanie pewnych postów, jeśli uzna to za stosowne.

Link to post
Share on other sites

Synu, to jest temat o zlocie w Bornym, i organizowanej przez 24meu strzelance, a nie airsoftowe przedszkole. Skoro organizatorzy nie chcą niepełnoletnich to uszanuj to. I nie chodzi tu o umiejętności i wyposażenie tylko o odpowiedzialnośc prawną. Nikt nie chce mieć na karku prokuratora jeśli niepełnoletni zrobi sobie kuku albo coś mu się stanie.

 

Tia, strzelanka w Bornym jest bardzo poważna szczelaninką, a strzelać niepoważnie we własnym gronie na własnych śmieciach nikt Ci nie zabrania. I nie masz się co dalej kłócić, płakać, zgrzytać zębami bo musisz mieć 18 lat aby być na tym zlocie i koniec kropka.

Link to post
Share on other sites
...no ty to jestes stary weteran z Wietnamu, ktory na koncie ma zabitych polowe armi Wietnamcow...

 

Troche szacunku dla tych co wrocili i dla tych co nie wrocili z Wietnamu gnoju....

Za duzo tanich filmow C klasy.... :ściana: :ściana:

Link to post
Share on other sites

Może źle zaczeliśmy tłumaczyć :( może powinniśmy zapytać Pana Artura_m4 czy dostał zaproszenie ??

 

Bo wiesz młody człowieku to jest tak że jak nie masz biletu do kina, jak nie zostaniesz zaproszonym na imieniny czy urodziny do kogoś to nie przychodzisz/ nie wchodzisz bo to znaczy że nikt Cię tam nie chce.

 

Gdybyś potrafił czytać, albo jeżeli potrafisz to gdybyś zadal sobie trud przeczytania wszystkiego o zlocie w Bornem to wiedziałbyś że nawet mając 18 czy 40 lat nie zostałeś zaproszony i w związku z tym nie ma ochoty nikt Cię oglądać na tej konkretnej imprezie. To jest impreza dla "wybrańców" a tymi wybrańcami sa osoby które w taki czy inny sposób w oczach organizatora zasłużyły na bycie w tym miejscu w tym czasie.

 

Więc jeszcze raz: Skoro nie dostałeś zaproszenia na impreze "na zaproszenia" to sorki ale nikt Cię tam nie wpuści. Co najwyżej "bramkarz" wyrzuci Cię na zewnątrz lokalu.

Link to post
Share on other sites

Ja tam nie wim, nie powim nic , bo z racji zawodu jak coś ma mniej niż 18 lat i nie jest spragnioną miłości nastoletnią nimfomanką, to jest to wróg.

 

Po drugie jak można zaprosić kogoś na zabawę, kto w ewidenty sposób nie rozumie zasady życia "że nie wszystko jest dla wszystkich".

W ten sam sposób dzieci nie zawierają związków małżeńskich, nie kupują alkoholu legalnie, nie mają prawa jazdy i nie strzelają się z grupą gości, którzy po tygodniu pracy mają ochotę na relaks a nie żarty z grupy "domowe przedszkole".

 

Ja jednak to wszystko rozumiem i korzystając z przysługujących mi praw każdy kolejny jojczący post wykopie a jak się rozbujam to razem z jego twórcą.

 

A czemu , bo było już o tym powiedziane raz. I powinno być nadto.

Link to post
Share on other sites

... zawsze mogą zostać lotnikami-krótkodystansowcami. Polega to na wykorzystaniu kilku praw fizyki, zasady grawitacji oraz innym takim.

 

Oczywiście w ramach wyjątku można przygotować coś dla nieletnich , ale warunków jest kilka :

1) Sex, ma być go dużo, soczysty i z francuskimi dziwactwami

2) Uczestniczki manewrów muszą mieć przynajmniej 17 ale nie więcej niż 18 lat

3) Nie wiem, czy wspominałem , ale ma być sex

4) Instruktorzy otrzymują z przydziału wyposażenie na które składa się (jedna prezerwatywa mongolska, jedna butelka wody Arctic, jeden tampon, ochraniacz na zęby oraz buty Relaksy w kolorze srebrnym)

5) Nie ma, że nie

6) Poza sexem organizatorzy manewrów mogą również podrzucić kilka pomysłów ze swojej strony, chociaż strzelanie nie jest zbyt mądrym pomysłem, bo może nie starczyć czasu na sex

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...