Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, szukam gaziaka jako broń poboczną (do mojego AK) :D, koniecznie full metal i blow-backiem :D

 

I tu moje pytanie jaką broń byście polecili? Cena dużej roli nie gra, bardziej zależy mi na osiągach i celności.

 

narazie zastanawiam się nad Beretta M9 Full Metal KJW.

 

Czy jest jakiś lepszy full metal w tej chwili na rynku ?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Broń poboczna czyli taka, która jest na 2-im miejscu :D tzn. "mniej ważna od broni głównej".

 

Co do DE hard kick to myślałem nad tym, ale jest "troche" za duży.

Glocki odpadają bo są brzydkie :D

Więc narazie kupuje albo berette albo hi capa.

 

PS. Jest tylko jedna wersja beretty full metal ??

Link to post
Share on other sites
Jeśli cena nie gra roli, to TM wypuściło fajnego DesertEagle HardKick bodaj tam chromowany jest i fajnego kopa ma

kiedyś było na forum o tym... niestety tylko kilka małych części jest z metalu, korpus i zamek to plastik

Link to post
Share on other sites
Jeśli Metal, to ja stawiam na Hi Capa WE. Jeszcze go nie mam, ale mieć będę, choćby nasze F16 miały latać z prędkością światła

Dobrze mówi, dać mu... mięty ;) Też sobie chyba sprawię ten model.

 

Więc narazie kupuje albo berette albo hi capa.

Lepiej bierz Hi Capę. Beretty KJW są dość średnie i ogólnie kijowo wykonane. Pozatym wersje full metal mają szczególną skłonność do syfonów.

 

Jest tylko jedna wersja beretty full metal ??

KJW robi przynajmniej 3 wersje. Jest jeszcze metalowa beretta M190 z HFC. Na pewno Western Arms robi jakieś full metale, ale z dostępnością tych modeli w polskich sklepach będzie już chyba gorzej.

Link to post
Share on other sites
KJW robi przynajmniej 3 wersje. Jest jeszcze metalowa beretta M190 z HFC.
190'tka HFC i metalowa wersja Beretty KJW są mechanicznie takie same. Przeciętne - lepiej wziąć Paraordnance (klon WA) albo Hi-Capę z WE (też technologicznie zerżnięta z linii Strayer-Voigt WA). Według Rizzo z Arnie's, Paraordnance nawet w wersji ABS jest spluwą nie do zdarcia.
Link to post
Share on other sites
190'tka HFC i metalowa wersja Beretty KJW są mechanicznie takie same.

 

A ja byłem przekonany ze 190'tka jest robona na "bazie" TM'a? (zamienne części, zamienne magi). I bedę jej bronił własnym ciałem, jeżeli chodzi o osiągi to jets boska. Oryginalny magazynek jest do kitu, ale kupując mag od TM ma się replikę niemal idealną :)

 

(niestety odbiegająca troche od oryginału wyglądem, ale hi cappa też nie jest idealnie odwzorowana :] )

Link to post
Share on other sites
Bo KJW też jest z Marujca ściągnięte Wink. Tak samo zresztą jak SIG.

 

 

Tak samo jak SOCOM - KJW i TM sa zgodne pod wzgledem czesci, aktualnie posiadam oba (juz niedlugo sprzedaje KJW).

 

TT

 

Replika przeznaczona jest do celów kolekcjonerskich,

niefortunne rozwiązanie konstrukcji zaworów nie pozwala

na swobodne użytkowanie jej podczas gier ASG.

Link to post
Share on other sites

ja polecam Hi-capę :!: Beretta KJW (metalowa -1A) jest pięknie wykonana, wcale nie syfonuje (od któregoś tam marca ją mam i nie wiem co to syfon), ale strzela dużo bliżej niż hi-capa i ma słabiutki blow back; hi-capa nie strzela - wali niesamowicie

Link to post
Share on other sites

YomeK . Twój wywód o broni "pobocznej" mnie rozwalił - poddaję się. Może się czepiam, ale słownictwo używane na wmasg-u jest jakoś ujednolicone. A broń POBOCZNA wybaczcie mi, ale pusty śmiech mnie bierze, jak czytam takie bzdety młodzieży. OK. Jeśli metal - to Hi Capa - niewiele jest innych lepszych za tę cenę

PS Może piszcie-broń didaskalna nie poboczna, jakoś to przełknę

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...