Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well R7 (M16) - metalowy gearbox v2 - ki diabeł ?


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prawie:D

Pewnego Pięknego jak zdawać by się mogło zakupiłem czarny matowy spray, oczyściłem powierzchnie body mojego aega, stwierdzając że jest gotowy do malowania zacząłem "energicznie potrząsać" puszką farby. Po 2 min potrząsania przeszedłem do sprayowania. Noto pierwsza warstwa... Lajt, lekko przyschło potem druga-tutaj zaczął się horror.

Wylatujący z pojemnika spray niebył matowy a krople wylatujące były wielkości pożeczek. Odrazu przestałem malować ale niestety już było za późno. Po paru próbach ratowania stworzyłem potwora widocznego na zdjęciu. :D

Po tym zabiegu stwierdziłem że póki co olewam wygląd mojej broni.

Na podstawie mojej historii możnaby film grozy nakręcić. :D

Link to post
Share on other sites

Zdejmowany jest ale nie na gwint lecz normalnie zakładany.

Moje R7 zakupiłem z myślą o przerobieniu na takie "krótkie" SR-25 mam do niego tłumik (od socoma) proporcjonalnie krótszy niż ten z eserki, zastanawiam się nad zupełnym odcięciem układu muszki i zamontowaniem tego tłumika. Jest tylko jeden problem-Muszę mieć dłuższą lufę ponieważ tłumik ten jest dłuższy niż lufa zewnętrzna i przezto musiałbym idealnie równo go zamontować bo inaczej kulki wylatujące z lufy obijałybyśię o ścianki tłumika. Mając tą dłuższą lufę dealnie dopasowałbym ją do wylotu tłumika i byłoby git.

Niestety niemam narazie kasy na precke. Może na święta pod choinkę pan mikołaj mi przyniesie :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...