Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JSDF Type 89 (Tokio Marui)


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Ostatni post z 2007, heh.

A przyszedłem napisać, że kupiłem (zresztą od Noaha) tą replikę 2,5 roku temu. Nie dostała jakoś bardzo mocno w kość bo strzelam się niezbyt intesnywnie, głównie ze znajomymi.

Ale nadal ileś tysięcy kulkek przez nią przeszło i ... wszystko gra bez żadnych napraw i żadnego grzebania.

 

Ładuje baterię*, wkładam magazynek, strzela. Kropka.

 

(Zresztą jest to dokładnie to czego chciałem.)

 

Osiągi są całkiem niezłe bez tuningu. Dość często strzelam się z kumplami z kiepskim sprzętem, więc mam tutaj trochę skrzywioną perspektywę wobec "normy". Ale nadal trochę ponad 60m donosi ze słabą celnością i celując dużo ponad celem, około 40m śmiało można się strzelać, 20m headshot czy choćby i gogle shot to małe piwo.

 

Oznaczenia i detale wykonania mnie nie interesują, zresztą już w temacie są poruszone na poprzednich stronach.

 

*Bateria to chyba największa wada. Wchodzi - i to na styk - tylko najmniejsza bateria. Na ostrzejszej strzelance może po prostu nie wyrobić. Można ewentualnie nosić 2 baterie, zapasową w kolbie jakby jedna miała paść.

 

Zastanawiam się teraz czy trochę w niej nie pokręcić. Gdyby coś się sypnęło ;) miałbym akurat pretekst żeby naprawdę połączyć z tuningiem. (szczególnie kable do kolby pociągnąć i tam trzymać większą baterię, albo jakoś zapiąć ją na zewnątrz i zakryć, może koli jak będzie dostawa z TM z szynami bo wszystkie zeszły i są obecnie niedostępne, i coś w bebechach)

Link to post
Share on other sites

Replika jakby nie patrzeć egzotyczna, a jednak coś w niej jest. :) Kusi, oj kusi...

 

Bateria to chyba największa wada. Wchodzi - i to na styk - tylko najmniejsza bateria. Na ostrzejszej strzelance może po prostu nie wyrobić. Można ewentualnie nosić 2 baterie, zapasową w kolbie jakby jedna miała paść.
LiPo może tu być dobrym rozwiązaniem.

 

Zastanawiam się teraz czy trochę w niej nie pokręcić.
290fps, a donośność 60m. Mała moc - dobra celność - bezpieczna zabawa. Do tego TM - czyli z pół miliona kulek bez awarii jeszcze wystrzeli.

Po co mieszać? :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli będziesz grzebał, obchodź się szczególnie ostrożnie z mechanizmem bursta. Mój po zamontowaniu sprężyny m100 (co dało 345 fps) zacinał się co kilka kulek. Nie mogłem namierzyć przyczyny awarii, więc po prostu go wymontowałem ;) Niestety nie sprawdzałem po tym repliki na stockowej sprężynie.

Link to post
Share on other sites

W środę dostałem swojego typka89. Kupiłem od StasiuX-a. Mimo że ma 1,5 roku jego stan jest idealny i ogólnie wygląda świetnie. Testowałem go dzisiaj, osiągi porównywalne, a może i lepsze niż moje byłe G36K od JG. No i burst, mrr... cudowny :D Póki co jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony!

 

2mqnnll_th.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...