Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Witam jestem tu nowy i wszystkich pozdrawiam . Mam pytanie odnośnie kontraktowego multicama którego właśnie nabyłem, do czego są te małe kwadraty z taśmy naszyte na lewym mankiecie bluzy i patce od kieszeni spodni.

Edited by luki48
Link to post
Share on other sites

Pytanie do użytkowników Multicamów wszelkiej maści i autoramentu: jak jest z przewiewnością? Zdołałem się doczytać, że Propper pod tym względem jest nędzny (teflon). Jak z Truspecami? Jak z mundurami z Curahee oraz ML?

Link to post
Share on other sites

Zaleznie jaki Tru Spec, są i Pesco 65/35 RS(propper również pesco), są i Nyco 50/50 RS. Te drugie spisują sie bdb, materiał jak i krój na przyzwoitym poziomie. Kolory są żywe (w porównaniu do Tru speców z lat poprzednich).

 

 

Osobiście M.L. nie testowałem ale znajomy biega w tym mundurze i sobie chwali. Jest to również R/S, materiał CP.

 

Currahee ma świetny krój, duzo pozytywnych opini zbiera. Nie wiem z jakiego konkretnie materiału szyje Currahee Multicamy ale przypuszczam ze z tego samego co M.L. (moge sie mylić, jak coś to poprawcie mnie). Na stronie maja tylko Olive, ale ostatnio pytalałem sie ich i Wz i Mc też jest. Mundury są bardzo dobrze dopasowane, do tego miła i szybka obsługa ze strony producenta, czego chcieć wiecej...:P

 

Propper jak to propper, bardzo łatwo sie targa. Rozdarcia po uzytkowaniu około rok są czeste dla tych mundurów.

 

 

Osobiście skłaniał bym sie ku Currahe i Tru-specowi. Szyte na podobnym poziomie (wysokim). Currahee wychodzi troche taniej.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

A ja polecę Vertxa. Firma, która pochodzi od ArcTeryx'a (chyba nie trzeba nikomu przedstawiać). Materiał oczywiście od CP, ale same wyróżniają się wśród CH, Miwo itd. Oczywiście krój nie każdemu musi przypasować, spodnie są dosyć obszerne, można rzec, że są bardziej workowate od innych, ale niesamowicie wygodne. Po szczegóły odysłam do Google, RWS lub profil Vertx'a na MordoKsiągu.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...