Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I tu jest problem, bo z ciuchów korzystających z rozmiarówki US mam tylko Helikona, którego UCP mam Small - Long a spotkałem się z twierdzeniem, ze ich Small to USmańskie Medium. I co tu sądzić? Ogólnie jestem chudy a wysoki. Celuję w Medium tylko nie wiem czy będzie dobry (ach te japońskie wymiary).

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

Rzekłbym że rozmiarówka helikonowskiego ACU, SFU i MCCU jest w miare dokładna z rozmiarówką Tru-Speca. A ta raczej jest identyczna jak kontraktowa. Natomiast rozmiarówki chinolskie, które ma też część produktów Helikona, min kopie combatów crye są zaniżone.

Link to post
Share on other sites

No ja mam 2 pary spodni w rozmiarze S. Jedne black, drugie beżowe. Black leżą na mnie perfekt, nie musze paska, ani bocznych ściagaczy ściągać, a beżowe niedość że ściągacze wziete na max to i tak bez paska ani rusz. Oczywiście o ich "workowatych" nogawkach nie wspomne

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Spodnie UP MULTIKAM

 

Czyli wcale nie Multicam. Zdaje mi się, że MIWO szyje tylko z tej polskiej wersji, tak samo jak Helikon itd. Osobiście polecam spodnie Proppera. Słyszałem, że Tru-spec ma dość specyficzny krój, ale za to głową nie ręczę. ;)

 

/EDIT. Dokładnie o to mi chodziło, Kac. Może trochę nie tak ująłem.

Edited by Gandziej
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...