Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie!

 

W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić sobie karabinek, G&G GR-16, wraz z całym potrzebnym do strzelania sprzętem, w tym z kolimatorem, który chce zamątować na szynie R.I.S. wyłaniającej sie po zdjęciu rączki transportowej. I tu właśnie pojawia sie moje pytanie:

Jaki kolimator powinienem wybrać zeby, pasował, był praktyczny i PRO :-)

Uważam ze karabinek jest PRO wiec i kolimator powinien byc 1-st Class :-)

 

Prosiłbym o wasze propozycje z waszymi osobistymi recenzjami :)

 

Z góry dziekuje :-)

 

Pozdrawiam :-)

Link to post
Share on other sites

Ja w sumie wolę kolimator niż jego replike (lunete), tylko jak to sie ma cenowo??

 

Może zróbmy tak... niechaj któtyś z panów podrzuci mi tu linka z jakimś polecanym przez was produktem (czyt. kolimatorem). Ja sobie o nim poczytam i na bazie tego co przeczytam bede porównywał do innych i moze tak uda mi sie podjąć jakoś logiczną decyzję :-)

Link to post
Share on other sites

To może szanowny pan Barthez sobie poszuka po sklepach intenetowych.

Albo inaczej, ja Ci poszukam a Ty mi dasz go do użytku, bo skoro nawet nie chce Ci się poszukać to może używac też Ci się nie będzie chciało :)

Link to post
Share on other sites
Ja w sumie wolę kolimator niż jego replike (lunete), tylko jak to sie ma cenowo??

 

Nie zrozumieliśmy się. ACOG jest lunetą, ale rozmawiamy tu jego replikach, które są kolimatorami. Najtańszy PS 44 Walthera to wydatek 200 zł

PS 44

 

Co do M68, to jest tego więcej niż replik ACOG, jedną z najtańszych propozycji jest NB-13 G&P:

NB-13 Uwagę mam taką, że jest to bardzo niski montaż i nie każdemu może pasować. Ja z takiego korzystałem i źle nie było.

 

Mam dobry dzień, to się zlitowalem nad leniwymi ludźmi, jutro bede miał zły :wink: .

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...