Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed wczoraj dokonałem zakupu owej broni i tu musze firmę pochwalić, bo już wczoraj rano mogłem się cieszyć nowym sprzętem. Ogólnie moc broni jest zaskakująca jeżeli patrzeć na jej cenę. Ale mam pewien problem. Hop Up strasznie mi podkręca kulki, nawet jeżeli ustawie go na tryb "normalny". Wie ktoś może co z tym fantem zrobić?

Link to post
Share on other sites

jesetm posiadaczem tego shotguna w wersji short, ogólnie po 1 strzelance jestem zadowolony z zakupu, dorobienie przyrządów celowniczych to zaden problem. Tylko denerwuje mnie jedna rzecz... czółenko strasznie sie telepie, na poczatku tak sie nie dzialo... i teraz pytanie czy oplaca sie rozbierac guna i sprawdzic czemu sie telepie czy zostawic to w spokoju?

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Rozkręcanie guna nic nie da, gdyż:

 

-Czółenko dokręcane jest do szyny na zewnątrz

-Szyna też ma luzy w środku body, ale na to nic nie poradzisz.

 

Próbowałem dokręcić śróbkę łączącą czólenko z szyną, ale bardziej się nie dało i dalej się trzepie.

 

Musisz się raczej z tym pogodzić :wink:

Link to post
Share on other sites

hmm no tak załatwiłem bez rozkrecenia, za pomocą kawałka czarnej tasmy izolacyjnej :D Dla zainteresowanych:

http://img345.imageshack.us/my.php?image=s...ho212620fk7.jpg

1. niebieski kolor - zarys rury po której przemieszcza sie czółenko

2. czerwony kolor to jest ten plastik na którym zatrzymuje sie czółenko

3. część tego plastiku zamalowana na czerwono z żółtym "x" została "pogrubiona" warstwą czarnej tasmy izolacyjnej, warstwa nie moze byc za gruba bo wtedy czułenko bedzie sie blokowało. Narazie nie zoabczyłem zadnych skutków ubocznyh (blokowanie sie czółenka itp).

ew. zacięcia wyjdą w "praniu"

Jak wróci do mnie aparat z naprawy to wstawie fotke.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

no ale w miejscu spoczywania czółenko "spędza" najwięcej czasu :) pozostałe położenia czółenka to moment przeładowania po którym czółenko wraca do miejsca spoczywania, heh ale zakręciłem :D :D

 

Dostałbym opieprz od nauczycielki od polskiego za powtórki ;p

Link to post
Share on other sites

ratunku :P !! chciałem go dociążyć i wyszło fajnie, (napchałem 2 gorszówki oklejone taśmą) do tej szyny pod lufą, i nie wiem teraz jak je wyjąć, a srodek cieżkości wypada przy spuście (bo 1-groszówkami dociązyłem kolbę) więc jak sie trzyma jedną ręką to lufa jest cięższa. mam pytanie czy to przeszkadza/obniża wartość bojową w czasie strzelania? (bo nie miałem okazji wypróbować w boju) jak dla mnie to waga jest fajna (ponad 2 kg) ale czytałem opinie na forum że ten gun i tak jest ciężki... to chyba fajnie jak bardziej przypomina prawdziwą broń no nie ?

Link to post
Share on other sites

Dociążenie i waga to kwestia gustu. O ile w domciu fajnie będzie się trzymało ciężkiego guna, to w boju możesz się trochę zmęczyć.

 

Można wyciągnąć te 1 groszówki:

-Odkręć nakrętkę przed czółenkiem [pod lufą]

-zdjemij mocowanie do paska

-jednym pewnym ruchem wyciągnij lufę zewnętrzną

-tą szynę demontujesz po prostu wykręcając-jest ona na gwincie

 

Dalej chyba sobie poradzisz :wink:

 

edit: za szynę przyjmujemy oczywiście rurę, po której porusza się czółenko, nie szynę, która naciąga sprężynę :)

Link to post
Share on other sites

dobra dam se spokój narazie bo jeszcze coś spier***e, na wiosne se postrzelam i zobacze jak sie z tym czuje, ew. potem sie coś zrobi. strzelbe się trzyma całkiem fajnie, stawia lekki opór przy ruchach i to lubie :twisted: ew. se zamontuje ten wiesniacki pasek to se bedzie można czasem zawiesić :P

Link to post
Share on other sites

W tej strzelbie raczej nie da się niczego "spier**lić", o to się nie martw :wink: No, najwyżej śrubki. Po za tym budowa jest prosta jak cep, można ściągnąć kolbę, lufę zew., czółenko i prowadnicę czółenka bez rozkręcania całego guna. Sam się na początku bałem rozkręcać, ale jak już rozkręciłem to stwierdziłem, że rozkręcanie i skręcanie jest banalne, tylko nie można pomylić śrubek. Tak samo ma się sprawa z magami [polecam ich dociążenie, jest trochę miejsca w środku], można je rozkręcić i skręcić w dosłownie chwilę :!:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...