Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakiej długości lufę wewnętrzną wmontowałeś (chodzi mi o wydolność cylindra) ?

 

Ok. 35cm, o różnicy zasięgu Ci nie powiem, bo mam zrąbanego HU. Ale dłuższej raczej nie trzeba, przy okazji w sytuacji doklejania lufy, problem obręczy trzymającej lufę wew. mamy z głowy 8)

 

Zdajecie sobie sprawę z tego, że cały ten ot prędzej czy później wypierniczę :?:

 

Bylibyśmy wielce wdzięczni, o Wszechpotężny Moderatorze, gdybyś "ten cały OT" wydzielił do nowego tematu w "Tuning i Upgrade" :wink:

Link to post
Share on other sites

Dobra obiecałem kiedyś foty mojej przeróbki shorta więc proszę bardzo:

 

0000135jg9.th.jpg

 

A co w nim ciekawego:

- boczna ładownica na shellsy (5 szt),

- Lufa przedłóżona do 18 cali,

- takoż magazynek rurowy (średnio mi to wyszło bo raz że krzywo a dwa że średnica nie całkiem taka ale i tak jestem zadowolony ;) ),

- Osłona UBS na lufę,

- uchwyt pistoletowy + 5 małych RISów na czółenku (uchwyt - rękojeść z rozwalonego przez kolegę shorta - dzięki i pozdrawiam :D ),

- mega turbo latarka taktyczna (świeci na niebiesko 8) ),

- ogólne maźnięcia srebrną farbą symulujące otarcia.

 

Nie licząc oczywiście zszarganych nerwów i zmarnowanego czsu.

 

[ Dodano: 06 Lis 2006 19:45 ]

Upchnąłem jeszcze pare fotek:

 

0000142ax7.th.jpg

 

0000148dc3.th.jpg

 

0000136bd5.th.jpg

 

Aha, i jeszcze jedna informacja - wewnątrz bebechy nie ruszane, osiągi zupełnie stockowe. W kolbie dodatkowo jeden obciążnik ale biorąc pod uwage kilo żelastwa na przodzie to pikuś ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
ej maviek ma takie pytanie czy to na serio ma tyle fps?bo tez sobie to zamowiłem

 

Ogladalem film z testowania tego shotguna na zywo i tak, wynik srednio wynosil 296fps.

 

Swoja droga mam go i jestem zadowolony, zasieg bardzo spory (przy kulkach 0.25 i dobrze ustawionym hop upie do 40 metrow dolatuja, jesli nie ma wiatru to w dodatku idealnie prosto), shotgun jest faktycznie lekki, ale dla mnie jest to zaleta : P nie mam ochoty montowac paska, bo w prawdziwych shotgunach takowych sie raczej nie uzywa. Jedynym problemem jest brak celownika, ale z gornej szyny da sie calkiem dobrze celowac. Wyglad jest dobry, imitacja drewna nawet bardzo dobra by byla, gdyby nie to, ze widoczne jest miejsce sklejenia obu polowek tej broni. Ogolnie to za taka cene bardzo warto.

 

Aha, i co do spustu- jest miekki, ale u mnie nie chodzi az tak lekko zebym nie mogl na nim palca trzymac podczas ladowania : P Szkoda za to ze czolekno od zaladowania kulki az do wystrzelenia jest lekko luzne.

Link to post
Share on other sites

Oto co udało się wyczarować z wersji z kolbą LE:

shotgun3yd1.th.jpg

shotgun2ps8.th.jpg

shotgun1rc0.th.jpg

 

Modyfikacje:

 

Kolba przeniesiona niżej (teraz łatwiej się celuje i geometria jest ładniejsza (chciałem ją upodobnić do tej))

Przedłużona lufa zewnętrzna (pompka do roweru "LUMA" - 6 zł) i rura pod nią (była w domu - 0 zł...).

Doklejona muszka z kawałka plastiku (0 zł)

Korpus, lufa i rura pomalowane na czarny mat (farba w sprayu - 7 zł)

Całość scalona Distalem (8 zł)

Radość z uratowania tego potwora - bezcenna.

Link to post
Share on other sites

Miałem okazję oblookać Drewmniaka :P zarypiście głośny dziwięk wystrzału :D przyzwoity zasięk porównywalnie prawie z Mp5K . Kuleczki przeźroczyste miotą :D haahah nawet dobrze lecą :D :D ogólnie polecam tego guna dla każdego kto chwilowo sprzedał AEGa i nie ma na nowego :) dla początkujacych ,, chyba że stać ich na AEGa od razu :P ... 300 fps ma napewno ;) a może jakiś mały tuning i robi sie niezły obrzym :killer:

Link to post
Share on other sites

Tak, końcówka jest kwadratowa bo przeznaczona do repliki Maruzena. A po za tym? Co w tym takiego ciekawego? :-)

Że wygląda tak samo jak magazynek do naszych shotgunów... myśle że magazynek może będzie pasować bo kształt ten sam a kwadracik się zmieści w wejściu na oryginalne magazynki... jeżeli jest low-cap'em :mrgreen: .

Link to post
Share on other sites

Fotki:

 

2kw5.th.jpg6ur5.th.jpg3kv8.th.jpg4af1.th.jpg5pi1.th.jpg

 

 

Tuning:

 

-dłuższa lufa zewnętrzna (metal)

-dłuższa prowadnica czułenka

-muszka i szczerbinka z białymi plamkami

-plastikowa szyna zastąpiona metalową osłoną body

-gumowata rękojeść

-zwiększenie wagi (2,5kg)

-ładownica na kolbę

-pas taktyczny z ładownicą

Link to post
Share on other sites

Sporo tu już pokazano modyfikacji tych strzelb wiec i swoją zaprezentuje:

 

Wydłużona lufa, wydłużona rura czółenka, zamaskowane otwory po śrubkach, body i lufa tryśnięta na czarny mat ze srebrnymi przecierkami tu i ówdzie (wygląda znacznie mniej plastikowo :twisted: ).

 

Materiały, kosztorys i "technologia" modyfikacji opisana stronę wcześniej w poście Miga.

 

m471uc0.th.jpg

m472pf9.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Hehh... :D jakże zielone pytanie ;-)

 

Kulka poleci na ok 35-40m ... lepsze osiągi ma opisywany w tym temacie drewniak

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=221 - 40m pewne + zadowalająca prędkosć kulki. Choć prawdopodobnie osiągi powinny być zbliżone, firma ta sama.

Przyczym drewniak jest bardziej poręczny i mniejszy... w przyszłości może posłóżyc nawet jako broń dodatkowa (boczna).

 

Kupowania lunety do Shotguna o zasięgu 35-40m niezkomentuje :poddanie: ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...