Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koperta czy powyżej nie odpowiedziałem na Twoje pytanie? :poddanie:

 

W zieleniaku fajnie shotguny sprzedają... :strach: od razu z lunetą, kolimatorem, latarką, laserem, parasolką na szyne ris, opiekaczem do kanapek i termoforem do grzania stópek :twisted:

Link to post
Share on other sites

Nie no sorry za tego 1 posta myslalem ze sie nie wyslal bo mi net padl i rano znow wyslalem i nie popatrzylem sie wyzej jak ktos moze to niech ten 1 post usunie. To jakiego wybrac tego z dluga kolba http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=208 czy tego drewniaka http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=221 ???? A i w derwniaku gdzie sa kulki bo w tym 1 sa w magazynku, z kturego sie lepiej strzela mierzy do celu, ktory jest celniejszy co o nich ciekawego znajdziecie lub wiecie z doswiadczenia to napiszcie. . I teraz najwazniejsze pytanie ktorego wybrac.

 

P.S. Prosze o dokladne odpowiedzi bo ja bede bral z 4-7 sztuk takich samych (kupujemy razem z kumplami).

 

Pozdrawiam wszystkich maniakow ASG.

Link to post
Share on other sites

Kulki są podawane przez magazynek :) magazynki są kompatybilne w obu replikach.

 

Z uwagi na to że "drewniak" to nowsza konstrukcja ... tzn. powstała niedawno... ma chyba mocniejsza sprężyne lub jest bardziej szczelny. Do tego o 20zł tańszy O_o... to chyba wszystko już mówi. Ale osiągi pewnie są porównywalne. Mam w domu tego z kolbą (dostałem za free do naprawy) .. oraz widziałem "drewniaka" ma go mój znajomy... wydaje mi się ze "drewniak" strzela dalej.. i kuleczki lecą widocznie szybciej... + jak mówiłem cena równierz jest lepsza(mniejsza :P).

 

Ale jeżeli komuś nie chodzi o 20zł tylko koniecznie chce mieć wersje z kolbą... moze kupić tego droższego... osiągi powinny być podobne ... albo kupić samą kolbę ... było to opisywane już w tym temacie... wystarczy poczytać.

 

ufff... ;) pozdro i życze szybkiego dorobienia się AEGa !! ]:->

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad czymś, co by zmieniło dźwięk wystrzału, bo to "bździąąąąąąąggg" mnie już zaczyna denerwować :-P Co zrobić? Czymś wyłożyć body lub lufę od środka? Mam niezatkane dziurki po bocznych szynach. Może one tak rezonansują?

 

Po za tym po paru rozkręceniach moja kolba zaczyna się nieco ruszać. Jak by można ją usztywnić?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Co do ruszającej się kolby to u mnie też ten problem się pojawiał.

 

Ja poprostu mocniej dokręciłem śrubki płaskim śrubokrętem i wszystko ładnie się spasowało. Jeżeli to nie pomoże, można podkleić łączenia paroma warstwami taśmy klejącej.

 

Dziś zrobiłem testy celności.

 

 

Odległość: 5m (w domu)

 

tarcza: 20x20cm

 

broń: M47 z chwytem pistoletowym z dorobionymi przyrządami celowniczymi

 

 

WYNIK: kulki lecą w miarę celnie, tu trzeba zaznaczyć, że ja nie jestem zbytnio dobrym strzelcem. Strzelałem spokojnie, pojedyńczo z przerwami.

 

 

shotgunkm6.th.jpg przyrzvz4.th.jpg tarczach1.th.jpg

Link to post
Share on other sites

mam zapytanie. Po rozłożeniu i złożeniu shorta zostały mi 2 części. Jedna identyczna która blokuje kulki w HU nie wiem gdzie ją wsadzić możliwe że jest zbędna ale nie powiem bo ten shotgun którego składam jest złożony z 2. A druga część o której mowa to taki mały dzyndzelek w krztałcie wyłamanego rysika ołówka długości ok. 3-4 mm nie wiem również gdzie to wsadzić.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...