Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dane jakie podaje CG są przy kulce 0,12 g(widać notkę na pudełku).

 

 

Dzisiaj przyszłą do mnie paczka z wersja bez kolby. Pierwsze wrażenia:

 

- w pudełku znajduje się shotgun, 1 magazynek, paczka kulek 0,12g, krótka rurka do ładowania kulek z popychaczem, instrukcja obsługi i paragon

- na broni nie ma żadnych oznaczeń producenta tylko: „MADE IN PRC”, „NORMAL” , „HOP”, „PUSH FOR SAFE OFF”, „PUSH FOR SAFE ON”

- nie jest ani zbyt ciężki ani zbyt lekki prawdopodobnie waży tak jak podają czyli około 1 kg, przyjemnie się trzyma ale jeśli znajdę miejsce to spróbuje go jeszcze dociążyć

- Całość jest wykonana z tworzywa o identycznym odcieniu i fakturze(daje to trochę zabawkowe wrażenie). Wyjątek stanowi suwadło które jest nieco bardziej matowe i ma drobna fakturę

- z zewnątrz ma 2 części metalowe: rurę po której porusza się suwadło oraz listwę łączącą suwadło z mechanizmem wewnętrznym(duży +)

- po jednej stronie widać śróby ale są one wkręcone „na płasko” a nie w specjalnych „tunelach” jak to czasem bywa – ogólnie specjalnie nie szpecą(z resztą nie ma czego bo pięknem ten gun nie grzeszy :wink: )

- nie ma żadnego mocowania do paska

- szyny wyglądaj dość tandetnie(pewnie dlatego że to duża jednolita powierzchnia), zwłaszcza drażnią mnie boczne i chyba je odkręcę(ale to już kwestia gustu)

- ruchome elementy to suwadło do przeładowywania, spust, bezpiecznik i suwak od regulacji hop-upa

- hop-up jest regulowany i rzeczywiście dział. Przestrzelałem go na kulkach 0,2 g i zasięg jest bardzo dobry. Ciężko mi określić dokładnie, jaki ale myślę ze podobny do np. USP Marui czyli około 30 m(przy płaskim locie kulki). Regulacja odbywa się za pomocą suwaka na wyrzutniku łusek tak jak w modelu UTG(możliwe ze to ten sam model a CG jest tylko dystrybutorem ale nie specjalnei ma to dla mnie jakieś znaczenie i proszę na ten temat w tym topicu nie gdybać)

- od nowości w rękojeści cos lata ale na razie nie rozkręcam by zobaczyć co to – pewnie obluzowany ciężarek itp.

- magazynek jest bardzo lekki(nie ma ciężarków) ale kulki podaje dobrze a w gnieździe siedzi pewnie

- przeładowywanie jest płynne, nie ma sprężyny powrotnej więc suwadło trzeba odprowadzić rzecznie do pozycji wyjściowej aż usłyszymy „klik”. W przeciwnym razie(gdy suwadło nie jest do końca „dopchnięte”) nie można oddać strzału. Chwila wystarczy by opanować odpowiedni ruch.

- celności kompletnie nie sprawdzałem bo strzelałem na otwartej przestrzeni

- ma sporą moc – z przyłożenia zrobił mi na dłoni małego krwiaka(podobnie a może nawet ciut mocniej niż USP Marui)

 

 

Ogólnie nie spodziewałem się po tej replice zbyt wiele zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i osiągi. W obu przypadkach jak na replikę za 150 zł nie zawiodłem się(zwłaszcza osiągi i możliwość regulacji hop-upa mi się podobają). Jeśli ktoś chce kupić tego shotguna jako broń główną to polecam jednak wersje z kolbą – jest tylko 20 zł droższa a dają do niej dodatkowy magazynek, mocowanie do paska(przynajmniej tak wynika ze zdjęć) a i sama kolba na pewno ułatwi celowanie i przeładowywanie.

 

Dla mnie to głównie bron boczna na zimę i bo MOUT. Myślę ze się sprawdzi a majątku nie wydałem :P

 

Więcej o osiągach będę mógł powiedzieć za jakiś czas

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Oto zdjęcia wersji long:

 

13ja.th.jpg 20sn.th.jpg 34og.th.jpg 45lf.th.jpg 51xw.th.jpg 63iz.th.jpg

 

 

O osiągach nic nie powiem bo nie strzelałem ale raczej na pewno są identyczne z wersją short, waży dużo, dociążenie go było by wg. mnie dziwactwem (czyli waży tak jak napisali prawie 2kg).

 

Mocowania do pasa nośnego są, pasek też jest (zwykły pasmanteryjny 2,5 + 2 sprzączki typu [|] ).

Jak napisane 2 magazynki, są to low-capy - czyli ładowanie tylko przez rurke albo quick loadera.

 

Kolba wygląda całkiem całkiem, ale stopka jest nieładnie wykończona. Brak przyżądów celowniczych woła o ich dorobienie lub jak kto woli kolimator otwarty, rzeczywyście szyny boczne nie prezentują się zbyt ładnie ( pewnie jakby coś na nich było to byłoby lepiej ).

 

Wizualnie to prawie hardballer, po lekkim liftingu, i dociążeniu.

 

Z tego co jest napisane w instrukcji to ma bax, i jest regulowany.

 

Postrzelamy zobaczymy

Link to post
Share on other sites

Na razie radzołbym się wstrzymać do shotguna ( paczka przyszla do mnie ale gun był zamawiany dla kolegi, jak pisałem dodatek do kulek :) , znajomy przyszedl odebrać, oddał kilka strzałów (1 magazynek) i tyle gun nie strzela, coś stało się ze spustem, po 1h męczarni z różnymi częściamy został rozebrany i jest tak, w środku jak tradycyjne sprężyny plątanina różnych sprężynek zapadek itd. ale mechanizm już rozgryziony, na sucho (czyli rozłożony) spust sprawuje się jak trzeba, po złożeniu dzieje się tak, że przy przeładowywaniu ( całkowitym odciągnięciu czułenka do pozycji początkowej ) następuje zwolnienie tłoka (czyli spust nie trzyma).

Link to post
Share on other sites

Dobrze, że mi przypomniałeś: shotgun ma coś w rodzaju opcji „rapid fire”(Marui ma cos takiego w Skorpionie i Spasie ale nie wiem czy zasada działania jest ta sama):

trzymamy wciśnięty spust i gun strzela tak szybko jak szybko „pompujemy”. Strzał pada w momencie gdy suwadło jest maksymalnie cofnięte do pozycji wyjściowej(przedniej).

 

Wniosek taki, że coś źle złożyłeś. Skoro i tak rozkręcasz guna to może cyknij fotkę bebechów. Z tego co widziałem na zdjęciach UTG to są tam 2 zapadki, jedna „sprawdza” czy suwadło wróciło(a tym samym że cylinder tworzy szczelny układ z lufą) i jest odpowiedzialna za zwalnianie tłoka przy wciśniętym spuście/rapid fire. Druga to tradycyjna zapadka od spustu jak w każdym springu. Prawdopodobnie właśnie z tą jest coś nie tak i zachowuje się jakby była wciśnięta.

 

Acha, jeszcze jedno spostrzeżenie:

- shotguna można przeładować wielokrotnie by strzelił kilkoma kulkami na raz. Gumka hop-upa utrzymuje jednak na miejscu tylko jedna więc pozostałe przy skierowaniu lufy w dół swobodnie wypadają

 

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Rapid fire jest, ale bez trzymania spustu :D , ( to z tym spustem stało się po wystrzeleniu 1 magazynka , przed rozebraniem )

 

120sy.th.jpg

wszystko chyba dobrze złożone bo innej mozliwości nie widać

 

a tu zdjecie z wersji utg czyli to samo (cg pewnie tylko licencje kupil)

http://www.airsoftretreat.com/forums/topic...ms=UTG,internal

 

hehe na zdjęciu gość złożył źle tak jak my, ale w edycji posta dodał na szczęści to co jest nie tak i już działa :D, zobaczymy co będzie dalej na razie problem rozwiązany

Link to post
Share on other sites

Przyjrzyj się czy elementy nr. 1 i 2 nie haczą jakoś o siebie(może je troszke przesmaruj) - czy element 2 nie powoduje zwolnienia także elementu 1 i czy spust podczas strzelania rusza się czy też mimo że padają strzały pozostaje on „nieściągnięty”.

http://img464.imageshack.us/img464/9379/shot1sd.jpg

 

W zasadzie nic więcej podpowiedzieć nie mogę :( - na fotkach UTG wszystko tak samo wygląda i powinno być ok

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Awaria była i już jej nie ma - nie wiadomo jaka była przyczyna, i czy to nie nasza wina, ale już przynajmniej wiadomo jak to wszystko hula, PRC to PRC i widać czego można się spodziewać po chińskiej produkcji.

 

Siła strzału jest imponująca, z ponad 1m robi w cd otwór owalny a nie jakiś taki popękany więc jest to lepiej niż w mp5a3 tm.

Troszke więcej zdjęć, teraz 2 ze zdjętymi szynami i dwa bez tego obwarowania CQB.

 

366xo.th.jpg 375bi.th.jpg

 

 

348rc.th.jpg 353mq.th.jpg

 

A i zapomniałem dodać, że występuje to co w każdym aeg- przy okazji low capów czyli 3 luki zawsze wylatuja po wyjęciu maga.

 

Szyny są standardowe 22mm(ktoś się pytał)

Link to post
Share on other sites

Odkręciłem chwyt pistoletowy(jest zdejmowany, nie trzeba było całego guna rozkręcać) aby sprawdzić co w nim lata. Popatrzyłem, popatrzyłem i nic nie znalazłem. Przykręciłem zpowrotem i już jest dobrze – nic nie grzechocze. Może był to jakiś kawałeczek plastiku i wypadł przy rozkręcaniu a ja nawet nie zauważyłem, może poluzowana śrubka :roll: – nie wiem w każdym razie już jest ok i na pewno nie była to żadna część z mechanizmu bo w chwycie takowych nie ma.

 

Edit:

Jednak problem grzechotania chwytu powrócił. Rozkręciłem go po raz kolejny i tym razem znalazłem przyczynę. Ciężarek jest przyklejony czymś w rodzaju „hot-glue”, kawałek tego kleju odpadł i obijał się o ścianki w chwycie.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Widziałem i strzelalem z wersji dluzszej ze stala kolba. Otóż wrażenia jeśli chodzi o ciężar dość przyzwoite a nawet nadto, gun jest naprawde dobrze dociążony i potrafi po pewnym czasie zmeczyc ręce. Zasięg jest duzy jak na taka cene jest naprawde niezly. Z tego co mowił własciciel, ciężko jest dobrze ustawić hop-up. Celność jest dobra, jezeli wogole mozna mowic o celnosci :P (brak urzadzen celowniczych) szyna górna nie wyglada znowu tak tragicznie. Z tego co wiem to identyczny shotgun o podobnej cenie i parametrach ( pomijajac juz niesamowicie podobny wyglad ) wyprodukowała firma UTG. Polecam przegladniecie strony http://www.shortyusa.com/ w dziale "SPRING GUNS" dwie pierwsze repliki od góry :) porownajcie i zobaczycie ze to chyba to samo tylko pod ze te w polsce sa pod logiem CG. http://www.shortyusa.com/cart/viewitem.htm...NL=&CA=1&kiosk= to jest wersja dluga. Na stronie można pobrać filmiki ( po lewej stronie button "Videos".

Co do wersji krótkiej nie wiem jaka ona jest, tak długa bardzo fajnie leży w rękach, wygodnie się trzyma. Ogólnie ostatnio coś CG przechodzi do produkcji tanszych sprężyn, może traci na wyglądzie i odzwierciedleniu repliki wizualnie ale kosztem poprawienia osiągów, tak jak w przypadku Famasa.

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Cześć

chapi wyżej pisał o właścicielu... to właśnie ja jestem posiadeczen tego shotguna z którego strzelał chapi. Mój kolega już prawie wszytko napisał ale mogę dodać że ten "gun" ma dużą prędkość początkową - nie mierzyłem ale kulka leci naprawdę szybko- jeszcze nie testowałem gow boju więc nie mogę napisać o wszytkich jego zaletach i wadach , wszytko "wyjdzie w praniu" :) Jak narazie jestem zadowoly z zakupu.

Czytałem że paru osobam zdrzały się problemy ze spustem, u mnie jak narazie jest wporządku -zero problemów.

Pozdrawiam

 

P.S. Napisze więcej jak na strzelance chapi dostanie odemnie w plecy :):)

 

[ Dodano: 29.10.2005, 19:45 ]

Siema mam drobne problem z tym gunem a scislej rzecz ujmujac mam problem z mechanizmem spustowym.... Niestety nie wiem jak owa giwere rozlorzyc :| Prosze o pomoc (instruktarz do rozlorzenia tego guna ) i szybka odpowiedz ....

Link to post
Share on other sites

skusilem sie na zakup M3000 Long, zawsze podobaly mi sie strzelby i tak jakos wyszlo, pod wplywem impulsu.

moje uwagi po wystrzeleniu jednego magazynku;

wpakowalem do niego 19 kulek ale ta ostatnia wypadla samoistnie /czyzby pojemnosc byla na 18?/ strzelalem w przestrzen w piwnicy nie myslac o trafianiu /opisze pewno po weekendzie/ niemniej jednak testowo strzelilem sobie w dlon, bolalo. gdy wystrzelilem 16 kulke skonczyla sie amunicja !? nie podawal kulek , wyjalem magazynek i wypadly mi 2 kulki - hmm dziwne.

 

ciezar broni jest ok, wykonanie ok, co do przeladowywania - to tak jak napisali moi porzednicy nalezy sie przyzwyczaic.

mimo ze bron zapakowana oryginalnie byly rysy na kolbie.

 

czy te bron nalezy jakos konserwowac? zawarta instrukcja w jezyku PL byla do pistoletu a nie strzelby a w wersji ANG nic nie bylo na temat konserwacji - chodzi o silikon na pierwsza kulke/

Link to post
Share on other sites

Z tego co zauwazylem u 90% sprezyniaków ostatnie 2-4 kulki sa niepobierane przez pistolet wiec raczej nic nadzwyczajnego sie z twoim gunem nie dzieje. Jedyny chyba mankament w tej broni to brak jakichkolwiek przyzadow celowniczych o czym juz chyba pisalem. Kolimator powinien zalatwic sprawe :) Osobiscie uwazam ze za ta cene jest bardzo dobrze wykonany i ma niezle osiagi, zauwazylem ze problem moze sprawic dobre ustawienie hop-up`u ale tak to jest ok.

Link to post
Share on other sites

Tak się składa, że kilka dni temu doszedl do mnie ten sprzet.

Pierwsze wrazenie jak na ta cene bardzo pozytywne.

Sprzet przestrzelany, z odleglosci okolo 7-10m jedzie na wylot gazetke typu teletydzien.

Co sie tyczy celnosci to jak sie ktos przyzwyczai mozna celowac po szynie calkiem skutecznie, ale na dluzsza mete egzamin zdaje kolimator lub laser, z resztą chyba smucę bo to wiemy wszyscy.

Co sie zas tyczy wypadajacych 2 ostatnich kulek to i na to znalazl sie patent. Wystarczy guna odwrocic (magiem do gory) i przeladowac zaladowanie kulki nastepuje normalnie.

Jest jeszcze jeden patencik.

Po przeladowaniu mozna "doladowac" 2 kulke. Wystarczy lekko przesunac suwadlo napinacza i nastepuje zaladowanie 2 kulki. Ma to jeden mankament. Kulka ktora zostala zaladowana wczesniej moze po prostu wypasc przez lufe.

 

Na sam konies tego smucenia mam pytanko.

Czy ktos moze zorientowal sie jakie sa wymiary tloka, sprezyny i dlugosc lufy?

Pytam bo przymierzam sie powoli do "podciagniecia" mojego pieszczocha o kilka ladnych fpsow a nie chce go rozkopywac bez potrzeby. Bede wdzieczny za wszelkie dane.

 

Pozdrawiam

Xander Cage

Link to post
Share on other sites

Hmm jeśli chodzi o wymiary tłoka , spreżyny i innych elementów mechanizmu wewnętrznego to widziałem ale nie mierzyłem bo osobiście uwarzam, że tuningowanie tej strzelby mija się z celem.

W środku ten mechaniznm tzn. te wszytskie zapadki i spust są z plastiku, więc wątpie że będą się nadawały do jakiegoś tuningu siłowego... ale jeśli chcesz to próbuj.

Jeszcze jedna sprawa rozkręnie tej strzelby to nie taka łatwa sprawa...

Ja miałem awarie spustu - samo rozkręcenie naprawienie spustu oraz poprawne złożenie tej " broni" zajęło mi około 3 godzin...

Teraz jak już wiem jak to w środku wszytko działa uporałbym sie z tą awarią w okolo 25 min

Powodzenia przy rozkręcaniu :D :D !!

Link to post
Share on other sites

W tych shotgunach magazynek nie podaje ostatnich 2 kulek bo taka jest już ich konstrukcja i komory hop-up. Rozciaganie sprężyny nic nie da bo nie tu leży problem. Sytuacja jest identyczna jak w AEGach – bolec popychający kulki jest za krótki(inaczej wystawał by poza obrys magazynka) i nie „dopycha” ostatnich kulek. Rady są 2: albo odwracać guna na ostatnie 2 strzały albo się z tym po prostu pogodzić(tak jak to robia „elektrycy”). Można też spróbować magazynek przerobić – polecam poszukać dyskusji o modyfikacji lov-capów i magazynków STARA.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

no i moge powiedziec coraz wiecej o S&W M3000 L

co do celnosci - mimo przyrzadow jest dobrze - po szynie

co do szybkosci strzalow - bajka - mimo ze to nie elektryk jest niezly, moze nawet byc do dawania ognia zaporowego,

dwa magazynki - przydaja sie ale szkoda ze sa tak malo pojemne, moze jakis pojawi sie wieksz?

a teraz minusy i to takie chyba powazne:

bron sie zacina a dokladnie podczas przeladowywania/naciagania. zdarza sie ze niestety nalezy wykonac ponowny ruch naciagniecia sprzezyny ale to nie przeszkadza tak bardzo, zdarza sie cos gorszego zaciaga kulki ale nie naciaga sprezyny i tak mozna caly mag wywalic i strzalu nie oddac. zrobil mi tak 4 razy ale za kazdym razem po chwili wracal do prawidlowej pracy i wysypywal kulki z lufy.

 

[ Dodano: 11 Lis 2005 16:16 ]

no i moge powiedziec coraz wiecej o S&W M3000 L

co do celnosci - mimo przyrzadow jest dobrze - po szynie

co do szybkosci strzalow - bajka - mimo ze to nie elektryk jest niezly, moze nawet byc do dawania ognia zaporowego,

dwa magazynki - przydaja sie ale szkoda ze sa tak malo pojemne, moze jakis pojawi sie wieksz?

a teraz minusy i to takie chyba powazne:

bron sie zacina a dokladnie podczas przeladowywania/naciagania. zdarza sie ze niestety nalezy wykonac ponowny ruch naciagniecia sprzezyny ale to nie przeszkadza tak bardzo, zdarza sie cos gorszego zaciaga kulki ale nie naciaga sprezyny i tak mozna caly mag wywalic i strzalu nie oddac. zrobil mi tak 4 razy ale za kazdym razem po chwili wracal do prawidlowej pracy i wysypywal kulki z lufy.

 

niemniej jednak polecam go i zbieram na drugiego. jako bron podstawowa na poczatek jest to dobry zakup ale polecam jeszcze /tez zbieram/ jakas bron osobista

Link to post
Share on other sites
W ekipie mamy taką strzelbe - http://military.pl/s/m/CG320701.html

 

Prosiłeś o recenzje famasa ale napizse teraz o strzelbie a jutro walne coś o famasie to sobie porównacie. Staram sie wypowiadać jak najobiektywniej. Co do osiągów napewno bedzie obiektywnie ;)

 

Wygląd : Strzelba jest solidna. Bardzo dobrze trzyma się ją w ręce. Ma 2 kg więc nie jest ona zbyt lekka. Posiada ona szyne i dzieki temu mozna kolimator założyć. Jest z wyglądu i czucia dużo bardziej solidna.  

 

Osiągi : Strzela bardzo solidnie. Dzieki regulowanemu hopupowi (bax) możemy strzelać różnymi kulkami. Celniejszy oczywiście na kulkach 0.20 , 0.25 . Kulki 0.12 nadają się raczej do jakiegos strzelania na duuuże odległości przy bezwietrznej pogodzie albo kiedy kończą nam sie te cięższe :P, przy czym nie strzela się z tych lekkich tak źle. Kiedy strzelałem z repliki to zasięg można porównać z mp5 tm. Celnością troche ustępuje ale napewno by było ciekawiej gdybyśmy mieli kolimator. ( 300 zł za mp5 tm lub 269 za strzelbe z przyzwoitym kolimatorem , sami zdecydujcie co lepsze :P ) Ogólnie bdb.

 

Porównując do famasa to u mnie +++ dla strzelby i + dla famasa. Famas jednak ma swoje problemy. Magazynek możliwe że chodzi dobrze . Nie jestem pewien jak kumpel guna traktuje w domu.  

 

Dodatkowy + za to że strzelbe można przeładować jedną ręką :) Wygląda to conajmniej ciekawie kiedy kumpel atakuje mnie i przeładowuje i wyciąga następny magazynek jednocześnie :). Jak ktoś oglądał taki tandetny film Renegat(d?) na polsacie to wie o co chodzi :P.

 

No i w sumie że to jest top o famasie to żeby nie było OT to :  

 

moim zdaniem famas jest karabinem dla ludzi którzy nie mają wygórowanych wymagań estetycznych co do karabinu bo wg mnie to nie wygląda zbyt ciekawie.  

 

Pozdro, Misza.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

*puff*

 

Dzisiaj pojawiła się u mnie paczka z omawianą pompką (CG z military.pl) w wersji long (co wcale nie znaczy, że mam jakieś kompleksy).

Pierwsze wrażenie (nie licząc "Kuna, jak można tak szaleńczo pakować przesyłkę?!") - mrrr.

Ładnie wygląda (to oczywiście kwestia gustu, poza tym estetą nie jestem) i w ogóle. Nie przeszkadzają mi szyny boczne, górna i takie tam. Wizualnie ok.

Natomiast wrażenie po wyjęciu ze styropianu - "no żesz kwa". Latające w kolbie "klejowe gluty" są dość irytujące. Ale o tym za chwilę.

 

W styropianowym pudełku miejsce na okulary i kilka innych gadżetów, których w zestawie nie ma. Zgodnie z opisem na stronie, zestaw zawiera: shotguna ;-), dodatkowy mag, "popychajkę" do kulek ;-), paczkę kulek 0,12g, obcojęzyczną instrukcję do strzelby, polskojęzyczną do pistoletu (*sigh*) i marnej jakości pasek.

 

Wracając do "grzechoczącej" kolby - zdjąłem ją, wykręciłęm pare śrubek, rozchyliłem i konspiracyjnie zajrzałem do środka ;-) (rozchyliłem, bo gumowa stopka nie pozwala na całkowite rozłożenie, a poza śrubkami jest też _chyba_ przyklejona... można to bez obaw zdjąć?). Znienacka rzucił się na mnie kawałek kleju, a po nim wyturlało się kilka następnych. Niestety razem z nimi ewakuowała się część jednego z "bolców" łączących obie części kolby (po krótkiej batalii udało się włożyć go na miejsce). Sposób przytwierdzenia ciężarków woła o pomstę do nieba, a same ciężarki są brzydkie (heh, mawiają, że ważne to co mamy w środku a nie na zewnątrz, więc piszę ;-)).

 

Poza kolbą klekocze w posiadanym przeze mnie egzemplarzu czółenko (tak to się nazywa?) - lekko na boki - razem z metalową listwą łączącą je z mechanizmem. Nie wiem, czy ma to jakiś wpływ na cokolwiek, w każdym razie chwilami denerwuje.

 

Wystrzeliłem na próbę kilka kulek - z odległości kilku metrów "masakruje" płytę CD. Jeśli chodzi o celność i zasięg - z tym będę się bawił jutro, wtedy też dam kilka zdjęć (o ile nie są już zbędne).

 

Jeśli chodzi o materiał, z jakiego jest wykonana replika (to odnośnie ostatniej notki Miga) - może któryś posiadacz się wypowie ;-]. Sam chętnie się dowiem, bo pojęcia nie mam, z czego ta moja strzelba jest zrobiona :P.

 

 

edit (27.11):

M3000 po pierwszej strzelance. Jak na mój gust - całkiem nieźle. Pompowanie w tej strzelbie może odbywać się na prawdę szybko (narazie jeszcze tego nie opanowałem, ale można :)), da się przyzwyczaić do celowania po szynie (albo dokupić jakiś tani kolimatorek :P) i będzie cacy. Zasięg i celność przy kulkach 0.2 określiłbym jako "przyzwoite", bo z miarką nie biegałem.

Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.

 

Niedługo do kolegi trafi shotgun z Taiwangun'a, porównam obydwa i postaram się coś na ten temat napisać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...