Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

żeby nie było następnych pytań

Shotgun S&W M3000 z Military.pl i ten z Taiwangun.pl, to ten sam shotgun

 

 

Polska - kraj zabobonów i stereotypów, które szalenie trudno obalić, a które z łatwością przychodzą.

no, k.... niestety tak :evil:

przykład z MP5 WELLa, najmądrzejsi którzy nie mieli jej w rękach

Link to post
Share on other sites
  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam strzelbe z sklepu TaiwanGun. - wersja long

obecnie napisze tylko o wygladzie i zawartosci reszta po sobocie - czyli strzelance

 

legenda:

model A to model strzelby M3000L zakupionej w Military.pl

model B to model strzelby M47 zakupionej w TaiwanGun.pl

 

-opakowanie

oba modele maja taki sam styropian, roznia sie tylko zewnetrzna obudowa, zwanym tez wieczkiem 8) na nim mamy rozne nadruki z nazwa i wyposazeniem zestawu.

-zawartosc

model A - strzelba z magazynkiem, dodatkowy magazynek, ladowarka z popychaczem do kulek, pasem z mocowaniem, zestaw kulek

model B - strzelba z magazynkiem, ladowarka z popychaczem do kulek, pasek z mocowaniem, kulki, okulary, kolimator /raczej celownik do snajperki/

-bron

model A - jest ciezka, aluminiowa lufa, w kolbie cos lata /gluty od kleju/ napisow malo, made in prc,

model B - jest lekka, aluminiowa lufa, napisow dla maniakow lubiacych oznaczenia 8) made in china, double eagle i rozne takie.

oba modele nie roznia sie wielkoscia ani w/g mojej opini tworzywem, roznice sa w/w. przestrzelalem delikatnie model B po otrzymaniu przesylki - kontrolny strzal w noge, taki sam slad jak z modelu A; inaczej chodzi "czolenko" czy jak sie nazywa ten mechanizm do naciagniecia sprezyny - inaczej - bardziej pewnie; jak za slabo naciagniesz to nic sie nie stanie mozna przeladowac, w modelu A nalezy przeladowywac zdecydowanie bo inaczej czulenko jest luzne i lata - kto strzelal ten juz wie.

spust - hmm chodzi dobrze choc wole z modelu A - jest to zapewne tylko odczucie.

zabazpieczenie - jest przycisk przy obu modelach kolo spustu. w modelu B jest nawet opisany, niemniej jednak lepiej w/g mojej opini dziala on w modelu A

-strzelanie

slychac w obu przypadkach mily dzwiek, osiagi - po sobocie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

M47A Long [DE]

 

Hop-Up – Regulowany

Długość – 790mm

Waga - 1300g

Pojemność magazynka – 19

Moc – 295 fps [0,2]

Producent – Double Eagle

 

Replikę zamówiłem na tajwangun.com. Przesyłka trwała jeden dzień, z czego jestem bardzo zadowolony. Po otrzymaniu przez kuriera paczki pierwszym zadaniem było pozbycie się ogromnej ilości czarnej folii żeby potem natrudzić się ze zrywaniem folii pęcherzykowatej. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak szczegółowym pakowaniem paczek. Nie mówię, że to coś złego, wręcz przeciwnie – uszkodzenie naszej repliki w trakcie transportu jest mało prawdopodobne. Po odsłonięciu ostatniej warstwy folii, moim oczom ukazało się duże, czarne pudełko z nadrukiem strzelby na środku oraz różnymi napisami i oznaczeniami.

 

Po zdjęciu górnej pokrywy pudełka i wyjęciu instrukcji i małej tarczy załączonej do zestawu, ujrzałem charakterystyczne kształty od dawna oczekiwanej przeze mnie strzelby. W pudełku znajdowało się również parę innych drobiazgów: plastikowy kolimatorek w kształcie lunety, który nie jest najlepszy, ale dobrze spełnia swoją funkcję; czarny pasek z dwoma klamrami; mała paczuszka białych kulek (chyba są to 0,12); tandetne okularki, po których założeniu nic nie widać; popycharka i plastikowy patyk do kulek; zapasowa bateria oraz bolec do kolimatora.

 

Pora na głównego gościa programu. Gdy wyjąłem replikę ze styropianowego pudła uznałem, że giwera jest ciut mało dociążona, ale w kolbie, magazynku i pręcie, na którym rusza się suwadło jest wystarczająco miejsca na odpowiedniej wielkości ciężarki, po których włożeniu replika nabiera właściwego ciężaru. Replikę wyposażono również w firmowe trademarki typu Made In China czy Double Eagle z małym logiem firmowym. Napisy ogólnie nie szpecą, dla mnie lepsze takie niż żadne. Plastik, z którego zrobiona jest strzelba moim zdaniem jest stosunkowo dobry. Nic nie skrzypi i nic nie lata nawet, gdy kolbę mocniej przyciśniemy do ramienia. Sama kolba zakończona jest gumową stopką, która mogłaby być zrobiona trochę ładniej. Przeładowanie broni jest dziecinnie proste i robi się to, bez jakichkolwiek problemów. Strzelba jest przerażająco szybkostrzelna. Cały magazynek o pojemności 19 kulek, przy odrobinie wprawy, można opróżnić w parę sekund. Magazynek zarówno wchodzi i wychodzi łatwo z komory. Posiada po jednej i drugiej stronie specjalne przyciski, dzięki którym wyjmowanie go jest bardzo proste i szybkie. Strzelba posiada trzy szyny montażowe: jedną górną i dwie boczne. Moim zdaniem nie wyglądają źle i nadają ten charakterystyczny klimat broni, ale to kwestia gustu. Szyny są bardzo praktyczne. Można na nich zamontować wiele przydatnych drobiazgów takich jak kolimator czy latarka taktyczna. Małym minusem może być brak przyrządów celowniczych, lecz kolimator załatwia sprawę w zupełności.

 

Czas na osiągi. Tutaj replika może się pochwalić. Testy przeprowadzałem strzelając z okna. Po wyregulowaniu Hop-up zasięg skuteczny to minimum 40 metrów (na kulkach 0,2)! Sam się zdziwiłem, gdy zobaczyłem jak kulka leci prościutko z mojego okna do naprzeciwległego okna sąsiada z drugiego bloku. Z 10 metrów na dziesięć strzałów wszystkie wpadały w okrąg o średnicy 10cm! Oprócz celności ta strzelba ma bardzo dużą moc. Bez problemu z przyłożenia masakruje płytę CD, nie wspominając już o grubych kartonach i wszelkich plastikowych pudełkach.

Replika ta zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Za cenę 85 zł dostajemy genialny sprzęt zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym.

Link to post
Share on other sites

Hmmm wyglądem nie różni się od modelu DE i CG. Cena też niska. Ciekawe jak się spisuje od strony technicznej. Long waży koło kilograma więc na 100% nie posiada żadnego obciążenia. Warto poczekać aż ktoś kupi tą strzelbę i zamieści tutaj jej opis. Według sprzedawcy magazynek mieści 40 kulek - dziwne, bo w moim mieści się ledwo 20 :) W opisie nie wspomniano także nic o jakich kolwiek akcesoriach dołączanych do zestawu (nie ma mowy nawet o rurce do ładowania magazynka). Moim zdaniem jest to ten sam model co z tajwangun.com lecz bez żadnych "pierdół" w zestawie oraz ubożony w obciążenie. Jeżeli walory techniczne w tej replice są zachowane, to żałuje wydanych 85 zł na mojego shotguna :) Guna zawsze można samemu dociążyć tak jak było to w moim przypadku. Ja brałbym go ze względu na cenę.

 

Poczekajmy jak ktoś go kupi i przetestuje:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Celować np. do stojącego czy nawet biegnącego przeciwnika „po szynie/lufie” się da ale gdy chcesz już np. precyzyjnie przycerować w krawędź okna/drzwi bo wiesz że ktoś zaraz wychyli stamtąd łeb to jest to co najmniej trudne*.

 

Ostatecznie kolimatory z allegro nie kosztują fortuny:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80437752

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80757309

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79836396

 

Zawsze można też samodzielnie dorobić muszkę i szczerbinkę czy nawet muszkę i przeziernik.

 

Pozdrawiam!

 

*trening czyni mistrza :P

Link to post
Share on other sites

Witam

o gunie:

moc qrewska :)

wykonanie w miare staranne :)

czułenko nie wraca samo :(

rapid fire :)

latajace kawalki kleju w rączce :(

fotosy :D

0601201940546lw.th.jpg

0601201941050op.th.jpg

 

edit;

i po 1 strzelance..

dobre wrażenie robi rapid fire i moc (to ejdyne + poza cena w tym gunie, neistety)

spust jest neimiłosiernie twardy, wczesneij tego nie zauwazylem...

pekł troszeczke uchwyt...

tak średnio zadowolony jestem

pozdr

Link to post
Share on other sites

nie no w domciu gun - marzenie :)

spiscik sie rozruszał celnosc - w karte do gry z 5m trafiam za kazdym razem ale to w domciu

na akcji etz wypada pozytywnie, szczegolnie rapid

aha i spust mi skrzypi :o musze jeszcze jego psomarować, bo gun caly w srodku plywa w smarze 8O :lol:

pozdr

Link to post
Share on other sites

Spoko, mój błąd, nie sprawdziłem z tymi szynami ale widziałem na ficei że da sie to zrobić wiec i tak kupiłem ;] Arafat: wiem to stąd bo to jest ten sam producent czyli Double Eagle, po 2 pisze przecież, że gun jest kompletnie bez niczego (nie zdziwie sie jak go w worku przyślą :D). Rurka do ładowania nie sprawdza sie za bardzo w boju, tym bardziej na zimnie i lepiej sobie kupić ładownice za parenaście złotych. Jakbyssie jeszcze czepiał do wagi to po prostu nie ma obciazenia, ale to zrobie sobie sam w 5 min :] Pojemność magazynka piszą, że jest 40 ale to tylko ściema kiepskiego dystrybutora. Z resztą porównaj sobie fotosy. Nie rużni sie kompletnie niczym, a firma mówi sama za siebie. Koniec kropka i prosze więcej nie pisać na ten temat bo znów moderator wszystkie posty pokasuje i kupa a nie temat będzie.

Link to post
Share on other sites

Dostałem tego guna zamówionego z tanichmilitarii. Ktoś tu sie śmiał, że skoro jest kompletnie bez niczego, to pewnie przyjdzie w worku. Ej no załamka, gun na prawde przyszedł w worku! :D Tzn w takiej folijce, ale był dodatkowo opakowany kartonem więc doszedł w całości, bez żadnych uszkodzeń. Jest za to rurka do ładowania i "pasek" (pożal sie Boże, ma z 80 cm i taki cieniutki, że od razu można go wywalić). Nie mam porównania z replikami od innych dystrybutorów, ale moc rzeczywiście jest świetna, celność w mieszkaniu też ok. Nie strzelałem jeszcze na dworzu wiec nie wiem jak z zasięgiem ale powinno być ok. Guna trzeba jednak nasmarować i i władować jakieś obciążenie w kolbe (przy przeładowywaniu troche skyrzpi i jest przeciążony do przodu). Wygląda bardzo ładnie, szczególnie z kolimatorkiem i porządnym pasem nośnym, które sam musiałem oczywiscie dołożyć :] Jak na guna za 40 zł to jest na prawde świetny. Jest tylko 1 ale... Zamówiłem 2 sztuki, przyszło, rozpakowałem...euforia...ale nagle....szok... jest tylko 1 mag!! Poszukiwania nie dały rezultatu więc napisałem meila do sklepu. Odpisali mi jak do tąd w ten sposób, że to pewnie z winy pakującego i że mogą mi dać 10% rabatu na inne zakupy :o No to sie oczywiście wk***iłem i im napisałem, że chce maga, a nie jakieś zniżki. Prawdopodobnie będzie tak jak to na ogół bywa w takich przypadkach - maga doślą ale za przesyłke ja bede musiał zapłacić i to sie pewnie jeszcze napoce, żeby osiągnąć taki stan rzeczy. Ogólnie guna polecam, o ile komuś sie nie zdarzy taka przykra historia jak mi. Guna poleciłbym chbya początkujacym, którzy nie mają zabardzo kasy na sprzęt, a tu razem z przesyłką i dokupionym kolimatorem i kulkami (też zonk, bo są szfowe) płacimy ok 85 zł. i mamy optymalny sprzęt za taką cenę. Napiszę jeszcze oczywiście jak zakończy się sprawa magazynka.

Link to post
Share on other sites

Hmmm czyli w zestawie jest też rurka-ładowarka? Musze przyznać że jest dobrze :mrgreen: Co do magazynka, lepiej było chyba brać shotguna na allego niż przez sklep. (mógłbyś postraszyć negatywem). Kolimator jaki kupiłeś? Od nich ze strony czy ten Tasco za 25zł? Może jakieś zdjątka strzelby z zestawem "akcesoriów" :mrgreen: ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jestem gotów zamówić shotguna short z taiwangun :mrgreen: Jednak mam dosyć "dziwne" wątpliwośći" :mrgreen: Jak domyślam się zasięg i moc jest identyczna jak w wersji long? I druga sprawa związana z bronią. Jak przenosicie shorta (w wypadku gdy jest jako druga broń a nie główna)?

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Eh, no ręce opadają. Hellmans, czy miałeś oba guny w łapach? Bo ja rozmawiałem z ludźmi, którzy porównywali jednocześnie oba guny (z CG i z DE z taiwanguna, a ten na pewno jest tym samym co z tanich militarii bo widać po producencie i oznaczeniach) i potwierdzili, że nie nróżnia sie niczym prucz oznaczeń, obciażenia i oporządzenia (np. Havez 87 czy Kompania 74 z tego forum; z resztą poczytaj wcześniejsze posty). Widoczne u mnie oznaczenia (są tylko z jednej strony w 1 miescu i wg mnie nie szpecą) to: "Double Egale" (z logiem producenta), a zaraz obok "M47"(największe) zaraz pod "USE 6mm BULLET" (mniejsze) i jeszcze poniżej "MADE IN CHINA" (najmniejsze). Gdybym miał wybierać drugi raz wybrałbym tak samo, szczególnie, że dziś otrzymałem meila, że zagubiony magazynek został wysłany. Sprzedawca okazał się rzetelny i uczciwy. Co zrobicie to wasza sprawa, ja tylko doradzam. Gun z kolimatorem Tasco (Arafat pytał) i dorobionym paskiem ze starego harcerskiego plecaczka wygląda świetnie jak za tą cene. W najbliższym czasie postaram sie zapodać jakieś foty, o ile kotoś mi powie jak to sie robi :D (tak żeby je tu było widać, najlepiej na priv). Zaraz zabieram sie do smarowania i władowania jakiegoś obciążenia w kolbę. Jak przyjdzie mag, to obejdze sobie bebechy, ale na pewno są takie same jak na wcześniej tu dawanych fotkach. I przestańcie sie już rozwodzić o tym, czy to ten sam gun, bo zaraz znów tu Paramedic wparuje i wszystko wykasuje i taka będzie robota. Jak chcecie to sobie załużcie do tego oddzielny temat i tam dyskutujcie.

 

[ Dodano: 31 Sty 2006 20:36 ]

Gun nasmarowany i dociążony. Srodek ciężkości przypada na spust. Może powinien byc troche bardziej z tyłu, na rączce (jakieś 5 cm) ale tak jest dobrze, bo i tak 2 ręką trzyma się suwadło. Po nasmarowaniu chodzi znacznie lepiej i da sie przeładować 1 ręką (czego jednak nie polecam, bo wg mnie replika jest mocno narażona na uszkodzenie). Wiem już jak zamieszczać fotki, alezrobie je dopiero jutro, bo dziś już mi sie nie chce :P

 

[ Dodano: 31 Sty 2006 22:32 ]

Wracając jeszcze do oznaczeń. Przyjrzałem się fotkom na 1 stronie i widzę, że model CG nie ma rzadnych (w miejscu gdzie mój ma). Jest to kolejny dowód na to, że producentem jest DE ale marka została utajniona (za to też się płaci).

Link to post
Share on other sites

Z tego co tutaj czytałem wielu z was demontuje szyny ze swoich shotgunów bo wam się nie podobają. Mnie by się takowe przydały do przerabianego obecnie modelu. Możemy się wymienić bo mam na warsztacie sporo części od wiatrówek. Mogę w zamian za owe szyny przesłać komuś komplet muszki i szczerbinki ( a nawet 2 do wyboru oczywiście z pełną regulacją ) .

Pozdrawiam i proszę o wiadomości na priv żeby nie zaśmiecać tematu.

 

PS: Do moderatora : Jak tylko się ktoś odezwie usunę sam tego posta żeby nie zaśmiecać tematu. Do tego czasu proszę o wyrozumiałość. To już chyba lepsze niż zakładanie nowego bezsensownego tematu :wink:

 

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites

Poniżej zamieszczam fotki mojego egzemplarza z Taiwangun

imgp09109ku.th.jpg

imgp09117ol.th.jpg

imgp09122bt.th.jpg

imgp09181pw.th.jpg

imgp09200ka.th.jpg

imgp09219pu.th.jpg

 

W pudełku znajduje:

-kolimator (od biedy się da używać)

-Ładownice (rurka i popychacz)

-kulki (dobrej w sumie jakośći)

-shot z magazynkiem

-okulary (wytrzymują strzał z shotguna)

 

Strzelba po 20m mocno podbija kulke w góre (możliwe że HU zmarzło podczas podróży). Kulka mocno wgniata grubą metalową puszke (po jedzeniu dla małych dzieci).

 

/////

Już jest ok. Hop Up rzeczywiście jest, jak strzelam z wyłączonym HU to kulka 0,2 leci idealnie prosto na jakieś 30m, jak go włącze to po 15-20m kulka 0,2 leci bardzo mocno do góry. Ta "luneta" jest "niewyregulowywalna", tzn nie mogę krzyża ustawić jak należy :icon_evil: Wole strzelać bez niej

Link to post
Share on other sites
Chyba, że strzela kulkami 0,12 (...) a minimalna wartość, na jaką można ustawic HU jest właśnie odpowiednia dla takich kulek

I tak, i nie. Na wyłączonym Hop Upie strzelać możesz kulkami, jakimi tylko chcesz, bo nie są one podrywane (podkręcane).

Optymalnymi kulkami dla tej repliki są .2 g. Nie jest wtedy potrzebna zabawa z regulacją - jedynie, w razie potrzeby, minimalna i maksymalna wartość; jeśli ktoś chce - może używać kulek obojętnej masy, z tym, że będzie musiał ustawić Hop Up tak, żeby leciały prosto.

Ot, cała filozofia.

Link to post
Share on other sites

Sorx, za mój błąd z mm zamiast g :D napisany z rozpędu :] Hellmans, czy ty nie umiesz czytać, czy jesteś taki leniwy? Wszystko jest napisane na początku działu łacznie z fotkami. Podejrzewam, że 1 częśc którą masz na myśli, to blokada spustu. Jeśli chodzi o 2 to nie wiem co to. Z 2 strony nie wiem też jak można sobie nie poradzic ze skąłdaniem tego wszystkiego. Wg mnie to jest prostrze od budowy cepa :P Ja wczoraj rozłożyłem swojego guna (dla tego nie dałem jeszcze fotek) i okazało sie, że jest całkowicie suchy w środku i trzeba wszystko nasmarować (od CG i TG ten problem chyba niewystępuje). Rozłożyłem także hop-up, bo gumka była troszke krzywo włożona, a przy okazji chciałem zobaczyc jak tam wszystko działa. Bob miał rację. Przy wyłączonym HU kulka w ogóle nie jest podkręcana. Arafatowi pewnie podbijało kulki, bo HU zamarzł. Co do tuningu, to wg mnie rzeczami, które można zrobić w środku są metalowe bebechy (jak zrobić znajdziecie tu - http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?p=256047#256047 ), a także można by wymienić lufę. Jej długość to 22,5 cm, czyli w sumie chyba wystarczająca (można jeszcze z 1 cm dołożyć), ale jej szerokośc nie jest imponująca (nie mierzyłem sówmiarką, ale patrząc pod światło z włożoną do środka kulką widać, że jest troche za dużo wolnego miesca; na mój gust ma jakieś 6,3-6,4 mm). Tuningu siłowego bym nie zalecał, bo gun ma dobry power, a mogło by to uszkodzic bebechy (no chyba, że ktoś zrobi wszystko metalowe, ale przecież body też może popękać). Jeśli chodzi o tuning zewnętrzny, no to równanie jakichś ewentualnych nierówności pilniczkiem, malowanie, dobry pas nosny, kolimator, latarka, laser(blech, kto by szedł na taką łatwizne :P)....i czego tam jeszcze dusza zapragnie (ktos tu kiedys zapodał fotki z dorobioną dodatkową rączką, ale nie wiem czy to opłacalne). Jeśli chodzi o moją opinię na temat tego co zobaczyłem w środku to uważam, że proporcjonalnie do ceny moge wystawić 4+/5- (jednak jakbym dał 160 zł, to nie wystawiłbym tak przychylnej oceny). Części są plastikowe (niestety tak jak body, ale i tak nieźle wygląda) ale wydaja sie byc mocne i są zamocowane na metalowych bolcach (patrz foty na 1 stronie). Tłok jest szczelny, a sprężyna silna. Ogólnie jest dobrze.

Link to post
Share on other sites

Dopuściłem się małego tuningu. Jak wiadomo izolka jest dobra na wszystko :P Latarka jest doklejona na jednej z bocznych szyn. Strzelba teraz idealnie nadaje się do CQB

 

tun1yq.th.jpg

tun25eh.th.jpg

tun38ey.th.jpg

tun41iz.th.jpg

 

Może mi ktoś powiedzieć po co jest ta śruba?

ty1ux.th.jpg

 

Jedyne co mnie jeszcze wku*Y^$ to skrzypiące czułenko. Szukam narazie jakiegoś środka do posmarowania go. Wie ktoś może dlaczego na rurze po której przesuwa się czułenko pojawiły się takie dziwne plamy

Link to post
Share on other sites
uważam, że proporcjonalnie do ceny moge wystawić 4+/5- (jednak jakbym dał 160 zł, to nie wystawiłbym tak przychylnej oceny). Części są plastikowe (niestety tak jak body, ale i tak nieźle wygląda)

 

Nie ukrywam że czuje się trochę jak frajer bo za swój model mocno przepłaciłem(nawet CG są teraz 50 zł tańsze). Mimo to uważam twoje argumenty za co najmniej bezpodstawne. Pokaż mi jakąś sprężynę z metalowymi bebechami(czyli mechanizm spustowy, tłok i cylinder bo w jakieś mało „mechaniczne” detale typu lufa zewnętrzna się nie wdaje). MP5A3 za 300 zł też jest niemal całe plastikowe, nawet CA870 Maruzena ma sporo plastiku wewnątrz. Ja oceniając ten model miąłem na myśli przede wszystkim stosunek jego ceny do wspomnianej mp5 TM czy np. hartballera CG. To że teraz mamy wysyp chińskich „OEMów” za 40-50 zł nie zmienia faktu ze 100 zł(czy nawet 150 choć tu już trzeba troszkę poczekać jak będzie z wytrzymałością) za CG to świetna cena a 50 zł za DE to już „mistrzostwo świata wśród ofert”.

Widać jak łatwo się przyzwyczaić do niskich cen… niedługo od pistoletu za 50 zł zaczna wymagać snajperskich osiagów…

 

Może mi ktoś powiedzieć po co jest ta śruba?

 

Ta śruba trzyma chwyt pistoletowy.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ja mam: zbudować czółenko od podstaw lub ewentualnie gruntownie przebudować/obudować już istniejące :roll: . Technika? Poszukaj o uchwycie na latarkę do mp5a3 TM w dziale Ogólne techniczne

 

A z prostszych sposobów to przykleić/przykręcić na stałe jakąś obejmę np. od montażu lampek do roweru(czy będzie pasowało zależy oczywiście od średnicy latarki…).

 

Osobiście uważam że albo robić to porządnie(patrz sposób 1) albo pozostać przy twoim sposobie montażu na lufie, który imho jest bardzo ciekawy – prosty i skuteczny.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Może i masz Stolar troche racji... Rzeczywiscie za 50 zł to te bedechy są bardzo dobre. Obniżona ocena bardziej była za dosć szeroką lufę i brak jakiegokolwiek smarowania, chodź za tą cene nawet zrobienie tego samemu jest ok. Ogólnie zgadzam się, że sprzęt jak za tą cenę jest świetny (tylko niech w końcu przyjdzie ten magazynek :>).

 

[ Dodano: 03 Lut 2006 18:29 ]

edit: magazynek przyszedł, nie moge go odebrać bo poczta juz zamknieta (w skrzynce była kartka żeby odebrać). Moge jednak ostatecznie potwierdzić uczciwość sprzedającego.

Link to post
Share on other sites

Hellmans, nie wiem czy już złożyłeś guna ale dla dobra ogółu warto napisać o co chodziło z tą częścią z cylindrem. Trzeba ją wsadzić wraz z podłożoną spreżynką w miejsce mocowania obudowy HU (taki walec w obudowie. Dzięki temu kulki nie wpadają gdzieś do bebechów, bo są chamowane przez ten "cypek", który po zamontowaniu wystaje za załadowaną kulką.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...