Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bry Szanpaństwu.

Ja tu nowy jestem, zielony jako wystrój tej strony.

Wiem jedno. Tego Tacticala z Taiwangun kupię na pewno. Nie ma bata. Zawsze mi się shotguny podobywały, a za taką cenę i po przeanalizowaniu siedmiu stron w ciągu doby nie mam wątpliwości. A kumple niech czekają na kałachy i inne takowe.

Wasze uwagi utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto. Chyba sobie skopiuję cały temat na przyszłość, jako poradnik i instrukcję obsługi...

Link to post
Share on other sites

Mógłbyś zapodać wymiary całej długości guna przy wszystkich progach rozłożenia kolby, bo ciekawi mnie jaki jest skok i czy przy maksymalnym rozłożeniu jest tak długa jak long.

Fotki zrób na płaskiej białej powierzchni z rozłożoną i złożoną kolbą (ale tak aby cały gun był widoczny), oraz możesz dać fotki jakichś szczegułów (cyngiel, blokada, regulacja HU, itp.)

Też niedługo zamawiam wiec narazie muszę się zadowolić fotkami :)

Link to post
Share on other sites

No dobra to ja bede pierwszy :D

Fotki robione komórka wiec jakość........ wiadoma ;)

 

img13pd.th.jpg img26ry.th.jpg

img36nj.th.jpg img46yl.th.jpg

 

img55wm.th.jpg img62eu.th.jpg

img71gy.th.jpg img82ae.th.jpg

img92gm.th.jpg img106jl.th.jpg

 

No juz jest gitara :lol: (chodzi mi o zdjecia)

A rozkładanie kolby (skok pomiedzy nastepna dlugoscia) odbywa sie co ok 2,5 cm (troche mniej niz 2,5) . Roznica dlugosci miedzy kolba w pozycji 0 a pozycja max wynosi ok 9,5. Ale naprawde "czuje" sie te pare cm przesuniecia. Mi np najlepiej pasi na poziomie 2-3 ;)

Co do szyn to raz ze nie mam za bardzo czasu, a dwa mi sie podoba z szynami bo jest jakby bardziej masywniejszy :)

Link to post
Share on other sites
Co do szyn to raz ze nie mam za bardzo czasu' date=' a dwa mi sie podoba z szynami bo jest jakby bardziej masywniejszy [/quote']

 

 

Jak już się uparłeś żeby napisać bardziej to pisz masywny a najlepiej to pisz w poprawnej formie,czyli: masywniejszy bez "bardziej" :wink:

Link to post
Share on other sites

Może ale powiem ci tak: My ludzie uprawiamy hobby zwane airsoftem,czyli w jakiś sposób bawimy się w żołnierzy można tak powiedzieć,a wielu polskich żołnierzy walczyło i ginęlo kiedyś za polskość a zatem za to,żeby przede wszystkim móc mówić naszym ojczystym językiem.Tak więc skoro już popełniłeś błąd to spróbuj się do tego przyznać i pogodzić się z tym a nie próbuj mi wmawiać,że to szczgół bo choćby i to był szczegół to jest to szczegół ważny.

Link to post
Share on other sites

Po 1: Powtarzam ze czepiasz sie szczegolow

Po 2: Nie byl to blad ort.

Po 3: Moze z polaka nie jestem orzel, ale wydaje mi sie ze w twoim nieco wyzej poscie brakuje przecinkow i ze po przecinku robi sie "spacje" (jezeli juz sie tak czepiamy wszystkiego)

Po 4: Jak by tak sprawdzic kazdemu bledy i pousowac, to watpie czy z tego forum zostala by chociaz polowa

Po 5: Takie twoje (nie wiem jak to nazwac). Po co ci to wogole bylo potrzebne, do czego...

Po 6: To nie ten dzial

Po 7: zasmiecasz forum, przypominam ze jestesmy w dziale ktory dotyczy "jest już Cyber Gun Mossberg M590 Tactical :))" a nie kto ładnie i czysto pisze po polsku

Po 8: Te posty nie znikna po 7 dniach jak w "jestem zielony" tylko tu zostana, chyba ze je moderator skasuje

Po 9: PRZEPRASZAM Cie jezeli urazilem swoją polszczyzna, nie wiedzialem ze masz takie "uczulenie" na błędy, i nie docinajmy sobie wiecej :) (to nie po chrzescijansku )

Po 10: PROSZE nie odpisuj juz nic na temat tej "polszczyzny" bo to naprawde nie ten dzial, jak chcesz to napisz cos o tym shotgunie, chetnie poczytam ;)

Po 11: TAK zrobilem bład przyznaje, źle mi z tym (ciezko), z reszta ja wszystko zawsze robie źle, ale naszczescie na szkode swoją a nie innych.

Link to post
Share on other sites

Jakoś chyba nikt do tej pory nie wspomniał, wersja tactical jest tak zbudowana, że przy celowaniu "po lufie" nie ma gdzie łba włożyć żeby oko było tuż nad lufą (rozumiecie chyba? :F ). Tak więc bez kolimatora nie da się celować w pionie. W budynku to jeszcze da radę (w budynku to nawet z biodra można pruć :lol: ) ale w lesie bez kolimatora jeśli będziemy celować w człowieka z odległości powyżej 10 metrów kulki będą śmigać mu nad głową :F

 

P.S.

Jak już się uparłeś żeby napisać bardziej to pisz masywny a najlepiej to pisz w poprawnej formie' date='czyli: masywniejszy bez "bardziej"[/quote']

Nie wiem kto ci powiedział, że "masywniejszy" to jedyna poprawna forma, wyrażenie "bardziej masywny" także jest poprawne.

Link to post
Share on other sites

No, to w koncu do mnie tez dotarla zamowiona z taiwanu szczelba. I musze powiedziec ze jest dokladnie taka jak mowiliscie :) Fajna, mocna i jak wparowalem z nia do klubu to sie kilka osob przestraszylo :))) Na razie zadnych awarii wyglada bardzo ladnie moze kilka niedorobek na laczeniach jest ale ogolnie to 9/10 spokojnie dac mozna :) Zreszta....55zl kurde co to za cena :) Za to nawet sie oplaca kupic zeby kolbą w twarz lutowac :D

Link to post
Share on other sites

pavianek tak przeglądałem te twoje fotki, może uświadomisz mi co to za czarna kostka jest na pierwszej focie (ta pod kolbą) bo nie pasuje mi to do niczego co by mogło być w komplecie, pozatym dostałeś jakieś gratisowe kulki na początek :?:

Link to post
Share on other sites

No a ja czekam aż mi kasiorka wpłynie na konto i zaraz zamawiam :D

A co do tych magów hmm no w sumie mogło by być tylko z tego co wiem to zapasowych magów nie ma w komplecie :(

A najgorsze to że w sklepie skończyły się dodatkowe magi i będe musiał conajmniej miecha czekać :(

Link to post
Share on other sites
co to za czarna kostka jest na pierwszej focie (ta pod kolbą)

Tak to są dwa zapasowe magazynki, ktore akurat sie skonczyly w sklepie :P

dostałeś jakieś gratisowe kulki na początek

Dostalem (na oko ok 200-300 jest w paczce), ale odradzam tym czyms strzelac z czegokolwiek. To są kulki ze szwem, ale na niektorych (czyt. wiekszosci) ten szew jest tak duzy ze hoho :| i wyglądają nawet na nie takie z najnizszej półki, tylko z podlogi ;)

 

Co do przesyłki to moja przyszla w niecaly dzien :lol:

A tej fotki bez szyn, nie dam raczej, gdyz te srubki są jakieś dziwne (wygladaja jak kopniety krzyzak :? , boje sie ze ten plastik, albo jak kto woli tworzywo sie nie przegwintowalo a po ostatnie to dziwnym trafem wszystkie srubokrety w domu mi wcieło ;)

Ps wyczytalem ze lada dzien dostaniecie swoje wiec ten dzien wytrzymacie.

Zgadzam sie z Mig'iem co do tego celowania. Co prawda po szynie (widziecie jaka szyna jest przydatna a Wy chcecie zebym ja odkrecil :P) trafiam zawsze do celu z ok 8m ale samo celowanie zajmuje mi duuuzo czasu. Tak wiec popieram zdanie ze kolimator sie NAPRAWDE PRZYDA.

Jeszcze moze słówko na temat googli- jak dla mnie troche byly ciasnawe, ale na szczescie mozna zdjac "takie cos czarne z gumką" przy nosie hehe i wtedy jest git (dla mnie przynajmniej).

Ufff to chyba by bylo na tyle :D

Link to post
Share on other sites

No i to jest konkretna odpowiedź :)

Mam jeszcze pytanko co do gogli z zestawu; próbowałeś wytrzymałość ?? a jeśli tak to czy przeżyły i czy może jakieś slady zostały ??

Bo w piątek wieczorem będe (mam, nadzieję) miał swojego guna i chciałbym od razy z jedną zaprzyjaźnioną ekipą iść na strzelankę, a nie chciał bym przyjść na miejsce, zrobić test i wracać z powodu rozsypania się gogli.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...