Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiec tak: strzeliłem najpierw z mojego Waltherka P990 - kulka ładnie sie odbiła i poleciala w swoja strone ;) zero śladow.

Potem wziąlem shotguna :D i takze ku mojemu zdziwieniu kulka sie odbila i poleciala we wlasna strone :) przy czym jednak powstal taki mały slad (podobny do tego jak po strzale w CD, tylko bardzo malutki)

I musze powiedziec ze mimo iz googleki wygladaja ..... jak wygladają :P tzn ładne są ale ten plastik budzil pewne moje watpliwosci, jednak jak narazie szybko zostaly one rozwiane :)

Proby strzeleckie z ok 0,5 do 1m

Tylko pamietaj ze to nie jest aeg wiec jak pojedziesz to ja bym jeszcze wolał sprawdzic czyms lepszym (w sumie nie ma nic lepszego od tego guna :lol: ale...... Lepiej ominac jedna strzelanke niz potem biegac bez oka :P Zreszta gogle goglom nie rowne, zawsze moga trafic sie jakies gorsze lub lepsze.

Wydaje mi sie ze powinny wytrzymac, chyba nikt raczej nie bedzie celował po glowie a jak juz to chyba nie z odleglosci 1m ;)

Link to post
Share on other sites

Gogle z zestawu niby wytrzymają strzał z przyłożenia z shotguna (testowałem), ale jednak nie jest to atestowana ochrona oczu i zostaje małe wgłębienie po kulce. Teoretycznie istnieje możliwość że kulka trafi kilka razy w to samo miejsce (szczególnie jeśli na strzelance są elektryki), wtedy nieszczęście murowane. Jako ochrona przed rykoszetami podczas strzelania do tarczy nadają się doskonale, ale odradzam używania ich na strzelance! Oczka mamy tylko dwa...

Link to post
Share on other sites

Hehe. Nie znacie mojego kumpla. On nam na strzelance z gaziaka (Beretta KJW z BB) wali "serią" (kilka naciśnięć spustu) z kilku metrów i się śmieje jak sadysta 8O . Zamówiłem także tego Tacticala z DE, dojdzie preclufka 30cm, oraz lunetka (niewiem, czy się sprawdzi - może lepiej kolimator???).

Link to post
Share on other sites

Oj powiem wam że "jak nie urok to sraczka"

W taiwangun.com skończyły się Tactical'e :cry:

Rano jeszcze były ale pieniędzy na koncie nie było, a tera pieniądze mam a towaru nie ma :cry:

A co do okularków to i tak planowałem kupić coś lepszego, a te z zestawu na pierwsze strzelanki z kuplami co mają M16 sprężynę, no ale jak się okaże że będę musiał czekać tak samo długo jak na magi to do tego czasu zdążę nazbierać kasiorkę i kupić coś porządnego.

Link to post
Share on other sites

Mój egzemplarz właśnie doszedł :D

Odbyły się pierwsze próby, zasięg mniejszy o jakieś 10-15m od Glocka 19 KWA. Mam dwa pytania:

 

- Czy po zdjęciu szyn u was po jednej stronie korpusu (tam gdzie regulacja HU) jest jakiś dziwny, śmierdzący smar?

 

- Czy u was podczas strzału wylatuje taka dziwna chmura?

 

 

 

Fotki i reszta jutro, bądz po jutrze. W zależności czy dojdzie kolimator od Templara.

Link to post
Share on other sites
Czy po zdjęciu szyn u was po jednej stronie korpusu (tam gdzie regulacja HU) jest jakiś dziwny, śmierdzący smar?

Nie wiem czy po zdjeciu szyn jest jakis smar (bo ich nie odkrecam), ale przy regulacji HU spod tego sówaka tez mi cos wycieka (widac to troche na jednej z fotek, tak sie swieci wokoł regulacji HU, bo nie chcialo mi sie przetrzec szmatką :)). Pewnie nasmarowali silikonem zeby nie skrzypialo ;)

 

Czy u was podczas strzału wylatuje taka dziwna chmura?

Nie wiem co miales na mysli o tej chmurce :P ale mi strzela jak kazdy inny sprezynowiec. Moze cos bylo w lufie ?

 

PS radzu Ty to masz pecha :wink:

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co miales na mysli o tej chmurce Razz ale mi strzela jak kazdy inny sprezynowiec. Moze cos bylo w lufie ?

Przy strzale z lufy lub łączenia lufy z korpusem wylatuje taka biała chmura (możliwe że to złudzenie)

 

[ Dodano: Wto 06 Cze' date=' 2006[/i'] ]

Wam też wypada magazynek podczas strzelania :| :?:

Link to post
Share on other sites

Nudzilo mi się :wink: a oto efekty.

Jakość ........ wiadoma (komórka).

 

mini_1149687843.jpg

mini_1149687846.jpg

mini_1149687848.jpg

mini_1149687850.jpg

 

Arafat teraz moge odp na Twoje wczesniejsze pyt

Czy po zdjęciu szyn u was po jednej stronie korpusu (tam gdzie regulacja HU) jest jakiś dziwny, śmierdzący smar?

U mnie suchutko ;)

NarQu

Link to post
Share on other sites

Już zadawałejm to pytanie, ale w dziale dla zielonych, a wielu ludzi omija go szerokim kołem.

Mianowicie co macie napisne na longu z DE. Kumpel na shorcie ma logo DE i wszystko tak jak sie wydaje powinno być. A na moim longu(przyszły rzem od Krakmana) jest logo Smith&Wesson Springfield ma USA. Nie to,żebym sie skarżył, ale wolałbym wiedzieć o co chodzi.Ktoś to rozumiei?

Link to post
Share on other sites

Strzela Ci 2 kulkami na raz bo Ci został 1cm cypelek - to źle zrobiłeś :/ Napisz dokladnie jaki cypelek albo daj foty albo poszukaj w tematach o shotgunach takiej fotki calego mechanizmu prawidlowo zlozonego i wydumaj gdzie powinien byc cypelek :wink:

Link to post
Share on other sites

Napisz kurde jak to zrobileś :) Bo sam chce wiedzieć. Chyba zaraz zamówie shorta i sobie go tak przerobie, do CQB kilkukrotny ogień na mniejszy dystans będzie jak znalazł :)

 

Co do 2 osatnich kulek to też tak mam. W sumie ma to swoje zalety. Jak kulka nie wyleci(wytrawni użytkownicy potrafią poznać po dźwięku czy sie załadowała- w mojej berettcie przynajmniej tak umiem :) ) to wiesz, że masz 2 ostatnie naboje do obrony, potem trzeba zmienić maga :) Gorzej jak ten 18 miał być decydującym strzałem ;)

Link to post
Share on other sites

@ Franekl

A po co Ci krótka sprężyna? Uzbieraj trochę kasy i kup długiego elektryka a na M3000 jeśli masz wersję bez kolby uszyj sobie kaburę taką jak zaprezentował Pelcu na jednym ze swoich filmików. Na broń boczną się nada.

 

@ Mateusz666

Co do centymetrowego cypelka - takie pytanie pomocnicze. Czy jeśli ładujesz replikę z lufą skierowaną do góry to kulki wpadają Ci do komory w której porusza się cylinder i tłok podczas przeładowywania? Najłatwiej to sprawdzić przytrzymując naciągniętą broń w pozycji pionowej i potrząsając.

Jeśli grzechocze to znaczy, że ten cypelek ma być z lewej strony komory Hop-Upa - zapobiega cofaniu kulek do komory cylindra. Drugim objawem jest właśnie ładowanie czasami dwóch kulek. Najlepiej rzuć fotkę tego cypelka jak masz to będzie można coś więcej napisać.

Link to post
Share on other sites

heh mam problem z M3000 juz w 2 strzelbie, peklo mi w tym samym miejscu, cos co naciaga tlok wewnatrz broni. to jest polaczone szyna z czulenkiem przeladowywania. padlo mi to w czasie naciagania. ktos ma patent na naprawe tego? dodam ze to taka tulejka - odpada sklejenie bo to jest obciazone sila mechaniczna - naciagania - co do wymiany to tez moze byc kiepsko bo jest to integralna czesc hmm tloka?

Link to post
Share on other sites

Cylindra ;)

ja mam patent

jeżelu urwało ci się całe tzn nic nie sterczy z cylindra tylko jest dzióra to kaplica :(

jeżeli wystaje powiedzmy pół to:

bierzesz klocek lego albo cos ;) w akzdym razie dobry plastik, stapiasz go i wklejasz brakujący kawałek modelując go z plastiku. puki ejstjeszcze cieply wkręcasz wkręt w to wszystko tak zeby przeszedl przez te częsc co zostala a nie wszedł do cylindra(omg). Pamietaj zeby caly czas trzymac tam ten kawałek metalu co jest przytwierdzony do czułenka(taka listwa z nitem na koncu) wetknij ten nit tam gdzie był. My się tak trzymaja juz 2 shoty, jeden się urwał całkiem to nie dało rady 2 do polówy to zrobiłem tak jak opisalem.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

hmm j aogladalem wnetrze tego, tam niema za bardzo miejsca na takie - modernizacje 8) no w kazdym badz razi ew/g mojej opini. niemniej dzieki.

pierwszy co padl to z tej tulejki odpadlo polowe tworzywa i juz myslalem by obwiazac cienkim sznurkiem oraz zalac klejem, ale pewno teraz to zrobie. ten drugi odpadl idealnie z tulejka...

Link to post
Share on other sites

Jest miejsce, poprostu bierzesz wkreta takiej wielkości jak ten najdlyższy w shocie i obcinasz po wkręceniu. a meijsce jest, nie dajesz wiecej tego plastiku, obszlifowywujesz tak jak w oryginale i jest gitara :) u mnie 2 tak działaja, uwierz ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...