Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] L85 [G&G]


Recommended Posts

  • Replies 547
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Invictus

 

Ravic jak ty wymontowałeś tą wew.część lufy.Może mały manual fotograficzny.

Ale serio nie wiem o co ci chodzi :poddanie:

Bo latarke montowalem na obejmach plastikowych co sie rozginaja i nie trzeba tlumika ognia sciagac.Z tego co wyczailem to on sedzi na jednym bolcu, mysle ze jak go sie wybije to powinno albo sie odkrecic albo zwyczajnie zejsc.

Link to post
Share on other sites

gumian ten patent to wynalazek made in GB,a dokładnie rusznikarze z pułków szkockich.Musisz znaleźć odpowiedni kawałek materiału który zakładasz wzdłóż zaczepu do maga taka ala czapeczka.Drógi ich patent to włożenia bardzo twardej sprężynki.

 

Ravic chodzi mi o tą część lufy pod która są śruby mocujące szynę.

 

Invi z 3miasta

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wypada wspomnieć nowym posiadaczom (bo mogą się zdziwić tak jak ja), kupując replikę - wejście baterii jest typu LARGE, natomiast baterie dostępne i sugerowane przez sklep SpecShop mają wejście MINI...

 

P.S. Zakupiłem batkę 8,4V 2000 mAhKAN`a.

Edited by doktorre
Link to post
Share on other sites

No i stało się - Elka mi padła. Najpewniej tłok a do tego być może i zębatki...

 

Zdarzało się, że Elka czasami wydawała z siebie dziwne dźwięki, ale nie przejmowałem się. Aż tu wczoraj po prostu przestała strzelać, a silnik kręcił. Dzień wcześniej wydawało się mi, że w jedym momencie pracowała głośniej.

 

Cóż poki gwarancja jest to ją do naprawy odeślę. Obawiam się, że niestety sytuacja będzie się powtarzała. Ale czytałem o patencie na przerobienie Elki tak, by pasowały standardowe tłoki. Ponoć potem już nie ma z nią żadnych problemów i można wstawić mocniejsze sprężyny, a także aku 9,6V (ja używam póki co nadal 8,4 i przy tym zostanę).

 

@ Doktorre - w Specshopie dadzą tobie aku z odpowiednią końcówką...

Link to post
Share on other sites

Proszę bardzo - wszystko jest na Arnie's Airsoft Forum. Niejaki Stealthbomber rozpracował problem, a RedWolf sprzedaje nawet zestaw części do przeróbki, ale to jest na tyle łatwa sprawa, że można to samemu zrobić.

 

Przebrnąłem przez wszystkie 12 stron... trochę czasu to zabiera, ale bardzo ciekawa lektura.

 

Tu jest gotowe kompenduim postępowania przygotowane przez Stelathbombera.

 

Obawiam się tylko, że trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem tego forum, by mieć dostęp do tych postów.

Edited by Nico Brix
Link to post
Share on other sites

No Specshop spisał się wybornie i karabin został naprawiony i odesłany tego samego dnia, w którym do nich dotarł. Założyli nawet mocniejszą sprężynę (sami to zasugerowali, musiałem za nią zapłacić, ale wszystko bez naruszenia gwarancji) i karabin wali aż miło... jutro potestuje dokładniej. Mam tylko jeden malutki problem. Kulki jakoś chętnie lecą w lewą stronę... HU jest złożony poprawnie... może dystanser będę musiał zmienić. Teraz mam od Sharka MadBulla, a gumę Systema..

Edited by Nico Brix
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

u mnie wymiana górne części GB nie pomogła. Dalej zrywało 1 ząb po czym szło po następnych i to na bat 8.4V.

 

Niestety przez to zniechęciłem sie do L85A1, a komentarz kolegi, że to dobra replika i będzie tak samo zawodna jak oryginał okazał sie w 100% trafny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Oj Sabat...moze jednak wymienisz na inna?

Teraz tłok CNC ma wyjsc potezny.

I nie wiem czy to ma znaczenie ale w moim ganie w stocku bylo łozyskowanie głowicy tłoka.

A i moja sztuka sie nie psuje wogole, a jestem Trigger Happy :P .

Musze w koncu sie na Low Capy przerzucic bo przez ten dwiek Blow-Backa strzelam ciagle na auto :P .

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...