Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wei-ETech Colt M1911 (nie Hi-Capa!)


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy 1911 nie powinien mieć czarnego okna w zamczysku i lufy zewn.? ten ma srebrne, to chyba nie jest zbyt wierne względem oryginału? :roll: no i oznaczenia - nie ma ani jednej literki :|

ech, a już się prawie ucieszyłem

 

z aluminium to -jest napisane- zrobiona jest walizka, a pistolet - piszą tylko "full metal"; czy się mylę :? :?:

Link to post
Share on other sites

Colt 1911 je produkowany w wielu wykończeniach ,nawet w całości poryty 24k złotem, w chromie, oksydzie ,lakierze... wedle uznania a to ewidentnie niejest model Goverment... Co do oznaczeń to w centrum w podziemiach pod rotundą jest grawer ,wyrzeźbi ci laserem co sobie zarzyczysz...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak chwile poczekacie to ASGShop za jakieś 2-3 tygodnie będzie składał zamówienie na to a sądze że jak bedą mieli to juz na stanie to zapewne taniej niż indywidualnie ściągana.

 

Aha - będą też mieli Colta z TMu - ja poczekam, miałem sciągać ale wytrzymam chwilkę - zobaczymy jak sie TM będzie miał do KSC

Link to post
Share on other sites

Stiff Colt M1911A1 ze stajni TM jest lepszy od KSC wystarczy poczytać zagraniczne strony ,co codzienie po pracy robie . Alle Colta ze stajni WE.

nikt nie przebije !! To jest to na co czekałem bardzo długo .

I wyjasnie jeszcze jedno czy sprowadzasz dla siebie czy czekasz aż sklep sprowadzi i wprowadzi do sprzedaży to płacisz TYLE SAMO!

Tak jest przynajmniej w moim sklepie ! I własnie zamówił pare sztuk tego cuda, jak przyjdzie transport z zagranicy to jade przeszczelać tego Colta ale napewno nie na GG bo dla tego Colta bedzie za słaby tu do niego trza Propanu !!

Panowie a teraz pytanie jaką długość ma lufa wewnetrzna Colta M1911A1 ??

10cm z kawałkiem czy 11,2mm jak lufa HiCapy 5.1 ????

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...