Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWD Dragunow by Cyma?!


Recommended Posts

Słyszałem że ma wyjść 8O AEG SWD Dragunow 8O firmy Cyma 8O w cenie ok. 450zł 8O (czyli po tej samej co ak47...)! W USA podobno już jest, tylko teraz ktoś by musiał go sprowadzić... czy ktoś wie coś na ten temat?! Proszę o jakie kolwiek informacje :!:

Link to post
Share on other sites

http://www.gunnerairsoft.com/newgun/chines...e/svd/index.htm hmmm... tutaj np. jest coś a'la SWD i odrazu wymieniają ci GB na metal z CYMY za 115$ (całość, razem z GB CYMA) czyli ok 350 zł... jeśli sprowadzą to do Polski i osiągi były by co najmniej takie jak w AK47 CYMA to by się nawet opłacało (mimo iż to nie jest SWD z prawdziwego zdarzenia...). A co do maga, można zawsze włożyć krótki :D

 

Wie może ktoś kiedy TO znajdzie się w POLSCE (i po ile)?

Link to post
Share on other sites
No i po cholerę prawie jak Dragunow który nie będzie strzelał dalej niż zwykły AK czy MP5?
Raczej będzie - wkońcu dłuższa lufa, a GB taki sam. A po co? Hmm... myślę że dla cyny :P po prostu aby ładnie wyglądało i budziło respekt :D tylko trzeba popracować nad okładzinami - może nie są takie złe, tylko na zdjęciu tak chu**wo wyszły... miejmy nadzieję...

:F

Link to post
Share on other sites

Kekeke, stuningowany do 400 fps Dragulec JG kosztuje 180 baksów bez wysyłki... To jest 240 baksów z wysyłką, czyli, pi razy oko, tyle co przeciętny Marui. Jeszcze wykombinować, jak zamelinować w tym cholerstwie batkę 9,6V i można zamawiać, żeby zrobić kolegom "Derka derka dżihad dżihad" :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ale jakież to brzydkie i nijak ma się do Atoza. Czy jest sens płacić taką kasę (w porównaniu do "porządnego" SWD niewielką, jednak to pół dychy w plecy) za coś co ani nie jest Dragunowem ani Kałachem a w dodatku wygląda (przynajmniej na zdjęciach) jak zabawki z AirShitGuns? Ja bym poczekał na jakąś konkretniejszą propozycję strony chińskiej.

Link to post
Share on other sites
AtoZ to tez nie SWD tylko Chinski NDM86...

A co za różnica? Przynajmniej to odwzorowanie jakiejś istniejącej broni. A ten chinol? Obrzydliwy mutant. Chociaż pewnie niejedna osoba to kupi biorąc pod uwagę popularność innego bajkowego potwora - AK Beta Specnaz.

Link to post
Share on other sites
AtoZ to tez nie SW

moze i ja sie nie znam na broni' date=' modelach, ale chyba jednak bardziej Atozowi do SWD niz do NDM-86, z takich wzgledow ze chinski NDM wyglada tak:

mini_1157667276.jpg

a SWD z Atoza tak:

mini_1157667280.jpg

 

Jesli jestem w bledzie prosze o poprawe, z checia sie czegos nowego naucze :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...