Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja widziałem , też tych niepewnych.

Westie prawda jest taka, że jak się ma szpeju za fiufiu to nie oznacza bycia bucem i na odwrót, posiadanie tylko sprężynki nie czyni z Ciebie mistrza fair-play. Nie chce ciągnąć OT, ale przypomina mi to wypowiedzi pewne na forum ,które wskazywały osoby wyposażone w kosztowne zabawki jako pozerów/prawie 100% terminatorów/kombinatorów/oszustów/wstaw dowolne. Sam się taką wypowiedzią czuje dotknięty, bo w szczytowym momencie zabawy na swoje pierdołki wydałem trochę kasy.

Link to post
Share on other sites

Chciałbym panowie zauważyc, że znowu zaczyna się tu kłótnia jak to osoby z drogim sprzętem są nieuczciwe, a przeciętniaki uczciwe. Tu trzeba omawiac co najwyżej artykuł.

 

Swoją drogą, uważam że noktowizor jest jedną z ostatnich rzeczy potrzebnych w ASG (ryzyko zepsucia, wysoka cena, mało okazji do zastosowania na strzelankach).

Link to post
Share on other sites

Większośc airsoftowców nie strzela w nocy stąd nie jest to dla przeciętnego uczestnika sprzet niezbędny. Takie zaś sformułowanie może być mylące

 

Temat jego faktycznej przydatności jest zalezny od wielu czynników technicznych (model) i faktycznych. Chociaż ja jednak wolę go ze sobą brac na nocne...

 

A w ogóle temat chyba jest wyczerpany?

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi Rebbe o dywagacje nt noktowizorów, elit i uroku dyskretnego lansu. Artykuł nigdy nie będzie wyczerpującą informacją, bo nie taki jest jego cel. On ma być wyłącznie rzetelny.

 

Ale goje tego nie zrozumieją... ;)

Link to post
Share on other sites
Westie prawda jest taka, że jak się ma szpeju za fiufiu to nie oznacza bycia bucem i na odwrót
Wiesz, to rzecz oczywista, ale człowiek się spodziewa, że jeżeli kogoś stać na taki sprzęt, to stać go też na dorosłe i odpowiedzialne zachowanie. I wszystko jest w porządku, póki nie trafi się na jakiś wyjątek. Ja niestety trafiłem.

A poza tym wielce żałuję, rebe, że nie mieliśmy jak się spotkać. :)

 

Co do artykułów, czy to w Metropolu, czy w Logo, to niewątpliwym plusem jest fakt, że mówią o porządnym sprzęcie, a nie zabaweczkach ze sklepu pana Bździkota. W ten sposób airsoft nie jest ukazywany jako zabawa dla dzieciaków, a raczej dla dobrze zarabiających menedżerów średniego szczebla i innych zblazowanych japiszonów po trzydziestce :P .

Tacy ludzie przynajmniej przyjmują, że ich trafiłeś. W większości. ;)

Link to post
Share on other sites
poniewaz tego artykułu nie bedzie wiecznie na stronie metropolu zamieszczam go tutaj

 

mini_1157032970.jpg

 

Z imageshack'a też kiedyś zniknie...

 

Co do promocji ASG- moim zdaniem zły pomysł-jak ktoś jest ciekawy hobby o takiej "tematyce" napewno trafi tu. Jakie są dowody "Przeciw"-nowy gracze-nowe wypadki...

 

Edit-na zdjeciach możemy zobaczyć "syndrom palca"

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

 

Co do promocji ASG- moim zdaniem zły pomysł-jak ktoś jest ciekawy hobby o takiej "tematyce" napewno trafi tu. Jakie są dowody "Przeciw"-nowy gracze-nowe wypadki...

 

 

ale dzięki takim artykułom ludzie mają okazję dowiedzieć się, co to jest AirSoft i tez się w to wciągnąć, a im więcej maniaków tym lepiej :) a terminatorzy i tak są izolowani w lokalnych środowiskach:wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...