Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lotnictwo w Airsofcie


Recommended Posts

Masz bardzo ograniczoną wyobraźnie... Wskaż mi miejsce i czas przelej mi na konto 7500 PLNów a zapewniam Cię że przyleci do Twojej dyspozycji na 24H samolot który jest masowo wykorzystywany w armiach całego świata w treningach jak i misjach bojowych. Jedyne co nie będzie w 100% odpowiadało jego wojskowemu "charakterowi" to kolory. Ale myślę że to chyba najmniejszy problem. Śmigłowiec chcesz? Taki który jest równierz wykorzystywany na całym świecie przez siły zbrojne do transportu ludzi i sprzętu? Spoko poprosze kolejne 10 tysia na konto i masz na 24H śmigłowiec.

 

 

 

 

Proszę jak nie masz o czymś pojęcia to albo odrób lekcje i poszukaj informacji albo nie pisz ok?

 

Czy powiedziałem, że nie można? Pewnie, że można, tylko po co?

Jeśli są tacy ludzie to czemu nie? Mogą mieć na "strzelance" co chcą, a ja tylko wyrażam swoją opinie.

Nigdzie nie napisałem, że musi to być samolot "rolniczy" czy inny cywilny- nie zrozumiałeś mnie.

 

Tego typu podsumowanie, nie jest potrzebne.

 

Aha i nie obrażaj mnie zwrotami takimi jak "ograniczony wyobraźnią", o moją wyobraźnię się nie obawiaj, bo może faktycznie nie jestem, aż takim "maniakiem", żeby sprowadzać samolot na "strzelankę", bo raczej wole sobie to właśnie wyobrazić i wprowadzić tego typu zdarzenie w scenariusz... Patrząc z tego punktu widzenia, można wywnioskować, że to inni są "ograniczeni wyobraźnią", bo chcą widzieć samolot, a nie mogą go sobie wyobrazić.

 

Wszelkie próby udowadniania czegokolwiek, i kolejne mało trafne próby interpretacji moich słów nie są konieczne.

 

Pozdrawiam.

Edited by Don Drzewuu
Link to post
Share on other sites
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patrząc z tego punktu widzenia, można wywnioskować, że to inni są "ograniczeni wyobraźnią", bo chcą widzieć samolot, a nie mogą go sobie wyobrazić

 

LooL to sobie może tez wyobrażaj, że nosisz replikę, że strzelasz kulkami, że trafiasz, że masz na sobie mundur.. a w zasadzie to po co wychodzić z domu?? :wink:

Link to post
Share on other sites

Upaaarty... ehh :-F

 

Daj spokój bo takie gadanie nie ma sensu ;)

 

Pozdro, :uśmiech:

 

Sorry za OT, usuń te kilka postów naszej jakże owocnej dyskusji, widzę, że raczej nie można tu wyrażać swoich poglądów a, jako, że jestem nowy na tym forum, wole nie robić sobie tu nieprzyjaciół, a widzę, że w ten sposób można łatwo takich tutaj zyskać :-F :lol:

Edited by Don Drzewuu
Link to post
Share on other sites
Lotnicwo + ASG ?! Jakaś paranoja...

 

 

bo nie ma to jak samolot do oprysku pól latający nad lasem, świetne w pień

 

Nigdzie nie napisałem, że musi to być samolot "rolniczy" czy inny cywilny-

 

Czy powiedziałem, że nie można? Pewnie, że można, tylko po co?

 

 

 

:wink:

Link to post
Share on other sites

No i otwiera się nawet na ziemi jak wiatr mocniej dmuchnie ;)

 

Jeżeli chodziło ci o spadochron, otwierany za pomocą liny desantowej (Czy jak to się tam nazywa) to zawsze jest możliwość zerwania linek, taśmy wyciągającej spadochron czy też zaplątania czaszy. To jest życie :) A druga sprawa to raczej trudno by było użyć spadochronu otwieranego manualnie, no chyba że skakałbyś razem z tą skrzynią. I dalej pozostaje kwestia prędkości spadania przedmiotu nawet na spadochronie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Na poczatku myslalem, ze to cos w stylu "ninja w aisrofcie" lub "buduje barreta-dajcie wymiary". Jednak widze, ze podchodzicie do tego na powaznie.. moze powazniej niz do ninj'y.

 

Nie wiem w jakim swiecie wy zyjecie, ale z checia sie tam przeprowadze. Obserwator z samolotu? 350-700zl/godzine? Desant spadochronowy?XD

 

Moja wyobraznia ogranicza sie chyba jedynie do makiety z symbolem helikopteru, komunikatu w pmr'ce o informacjach ze zwiadu lotniczego (ktory jest jedynie fikcyjna czescia sceanriusza) i informacjach o czolgach za wzgorzem.

 

wydac na weekendową zabawę 7-10 tysięcy

joke_48.png Powiedz, ze sie nie myle!

 

Widzac ten temat nie rozumiem, jak mozecie smiac sie z ludzi ktorzy przerabiaja wiatrowki na asg. Przeciez

jak się nie podoba/nie stać ciebie na zabawe z prawdziwnym lotnictwem to przynajmniej nie krytykuj innych
.

Zamieniamy 'lotnictwo' na "przerabianie wiatrowek PCP w asg" i voila!

 

Rozumiem, ze jestem mlody, niedoswiadczony a o lotnictwie nie wiem nic. Moj swiat jest biedny a ludzie biegaja z chinskimi replikami. Niech to bedzie wystarczajacym usprawiedliwieniem tego postu o niezrozumieniu zartu tematu.

Link to post
Share on other sites
Obserwator z samolotu? 350-700zl/godzine?
A w czym problem? Na imprezie na 300 osób to parę zł. więcej do wpisowego.

 

Desant spadochronowy?XD
Na imprezie historycznej na Helu chyba od dwóch lat skoki wykonuje GRH spadochroniarzy niemieckich. Na spadochronach będących wierną kopią oryginalnych. W czym problem?

 

Moja wyobraznia ogranicza sie chyba jedynie do makiety z symbolem helikopteru, komunikatu w pmr'ce o informacjach ze zwiadu lotniczego (ktory jest jedynie fikcyjna czescia sceanriusza) i informacjach o czolgach za wzgorzem.
Takie rzeczy to się robi na niedzielnych grach dla 20 os.

 

Widzac ten temat nie rozumiem
Łączymy się z Tobą w bólu.

 

jak mozecie smiac sie z ludzi ktorzy przerabiaja wiatrowki na asg. Przeciez .

Zamieniamy 'lotnictwo' na "przerabianie wiatrowek PCP w asg" i voila!

Latanie samolotem nad polem gry nie robi dziur w ludziach i nie przebija atestowanych gogli. Widzisz różnicę?

 

Rozumiem, ze jestem mlody, niedoswiadczony a o lotnictwie nie wiem nic. Moj swiat jest biedny a ludzie biegaja z chinskimi replikami.
To po co w ogóle tu pisałeś?

 

Niech to bedzie wystarczajacym usprawiedliwieniem tego postu o niezrozumieniu zartu tematu.
Jakiego żartu?
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Na wstępie zaznaczę, że studiuję archeologię, a na placu dookoła domu nic ciekawego nie znajdę, więc biorę się za ten temat

 

Jeżeli już są helikoptery na strzelankach, to powiem tak:

CKM itp. raczej nie da rady, o czym było pisane, ale można się pobawić w bomby. Jedna osoba już o tym pisała... W szkole (dawno temu, jeszcze w podstawówce) napełniłem gumową rękawiczkę wodą i wyrzuciłem przez okno (ostatnie piętro). Wody jest na tyle mało, że nie zrobi nikomu krzywdy nawet w przypadku gdy uderzy w głowę (zrobi krzywdę nie większą, niż oberwanie z repliki, kulkami oczywiście). I niby taka mała ilość wody, a z tej małej rękawiczki była mokra plama na kilka dobrych metrów... Więc niebezpieczeństwo nikłe, a promień rażenia nie najmniejszy...

 

Trudno trafić? No takie rzeczy to raczej jak jest np. te 300 osób, a wtedy jak się zrzuci 20 takich w miejsce działań wroga, to kilka "fragów" powinno być

 

Jest jeszcze taka sprawa, że powinny być ograniczenia, bo sposobu na wyeliminowanie nie znam, więc np. można zrzucać tylko X bomb lub między godziną X i Y

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Proszę chcecie lontictwo w ASG to proszę bardzo... szczerze? sam myśle o takim zakupie...koniecznie APACHE...jak tylko będzie dostępny... ciekawe musi być to wsparcie kiedy np. ckm są rozstawione a tu żołnierz wyciąga śmigłowiec i zaczyna z niego ostrzał robić :D < oczywiście można zrobić to jako wsparcie,np. po zabiciu 3 z przeciwnej drużyny...> wzorując się na COD4:modern warfare

 

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-11...TRZELAJACY.html

 

filmik do tego właśnie apaczka

 

co wy na to?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, primo, za dużo grasz.

Po drugie, secundo, nie po 3, tylko po 7.

Po trzecie, tetrio, ten helikopterek jest "wątpliwej jakości".

Po czwarte, dużo, zasięg odbiornika jest beznadziejny.

Po piąte, mnóstwo, nie podchodź do tego sklepu na mniej niż 50 m.

Link to post
Share on other sites

Pomysł nie jest trafiony kompletnie!!!

 

Choćby ze względów bezpieczeństwa:

to dzałko tego helikoptera nie jest sterowane czyli musisz ustawić się niem na wprost osoby, do której celujesz i którą chcesz trafić.

Zasięg tego działka jak i moc są równie wątpliwe więc musiałbyś podlecieć dość blisko co mogłoby razem z faktem ustawienia się w lini prostej do celu na wysokości miejsca w jakie chcesz trafić skończyć źle jeżeli taka osoba weszłaby w taką zabawkę.

 

Czarnym scenariuszem jest dostanie czymś takim w twarz itd.

Link to post
Share on other sites

czytałem również gdzieś >poszukam linka < o samolotach zdalnie sterowany typu f22 raptor które wystrzeliwuja rakiety w których są kulki, nie wiem na jakiej jest to dokładnie zasadzie... ale takie cacko już ok 2 klocków , oczywiście na otwartym terenie , jeśli posiadacz takiej zabawki używałby jej ostrożnie , może byłoby to dosyć ciekawie...

 

oczywiście tylko teoretyzuję, niech zostanie tak jak jest...bronie,gumowe noże i koniec:) pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...