Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SLR 105A1 Steel Version CA


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjecie jest malo wyrazne, pochodzi ze stronki o modelach broni 1/6 do figurek modelarskich i trudno ocenic co to za wersja Kalacha. Najpewniej to w ogole replika airsoftowa.

 

Magazynki typu 7,62 i 5,45 sa co prawda w wersji airsoftowej wymienne, ale jesli idzie o real steel, to sie nawet ich nie da podpiac zamiennie (czyli do AK47/AKM nie da sie podpiac maga 5,45, a do AK74 nie da sie podpiac maga 7,62)!

Link to post
Share on other sites

Roznica miedzy magazynkami nie ogranicza sie do materialu, z ktorego zostaly wykonane! Magazynki metalowe, ktore poczatkowo byly stosowane w Tantalach zdecydowanie roznia sie ksztaltem od tych uzywanych w AK47/AKM (jesli ktos tego nie raczyl zauwazyc)! Co nie powinno dziwic, bo magazynek jest przeznaczony do INNEGO naboju!

 

Tak w ogole, to widze, ze zdolnosc czytania i zrozumienia slowa pisanego zamiera w narodzie... :?

 

Zeby byla jasnosc, mi zupelnie nie przeszkadza, jak w airsofcie ludziska podlaczaja dowolne magi, nie zwracajac uwagi na tzw "realizm"! W koncu to wolny kraj! :wink:

Link to post
Share on other sites

ja w swoim slr-ku Real Steal mam metalowego hi capa TM na 600 kulek i pomimo że tak się nie da zrobić w orginale to moim zdaniem magazynek od ak 47 duuuuużo lepiej wygląda w slr niż orginalne pomarańczowe coś co podobno jest magazynkiem a nie boją ratunkową na którą wygląda :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

po 1tys kulek coś zgrzytneło i karabin zamienił się w wiertarke .. w naprawie gwarancyjnej powiedzieli mi że padły zębatki tłok oraz sprężyna główna i niewiem czy jeszcze coś nie poszło :/ w każdym razie asg shop naprawił mi i już karabin do mnie jedzie (podobno CA nie dokręcił mi jakiejś tam części w GB :/)

Link to post
Share on other sites

Co do baterii:

Panowie jak to u mnie w woju mówili "masz głowę i .... to kombinuj"

Sprawdzałem : Do kolby wchodzą batki 11,1 V 1800 mAh i nawet 2500 mAh. Pierwsza daje 36A ciągłego i 54A do 30 sekund w seriach . Druga odpowiednio 54 stałego i 75A w seri do 30 sek a to już jest spawarka !!

Miałem pierwszą na tuningowanym 552 TM i przy ok 430 fps pluła ponad 3,5 k kulek zanim padała. Nadczym biadolicie ??? Oczywiście mówię o moich cudownych pakietach LiPo 8)

 

Maszynka naprawdę jest piękna... a ci co piszą że nie podobny do orginału to takowego pewnie nigdzie poza zdjęciami nie widzieli bo porównywać SLR'ka do ostrego AK47 to jak syrenkę do merca.

 

Magazynek paskudny - naprawdę, ale dokupic inny to nie problem a pierwsze oryginały takie miały i tyle

 

Ogółem cud , miód ...

 

Pozdro

żylet

Link to post
Share on other sites

mam problem:/ dostałem sprzęt, nie ładowałem bateri, strzelam se karabinkiem, żadnego problemu:), nagle zaciągną się prawie na maxa i przestał strzelać:| (strzelałem pojedyńczo) moje pytanie jest takie co teraz z tym zrobić?? podładowałem baterie, słysze że silnik prubuje zakręcić ale nie chce strzelić:/ co mam robić???

Link to post
Share on other sites
A tu macie moją klameczkę po feace liftingu.:  http://www.asg.krakow.pl/viewtopic.php?t=110

 

1.Klameczką zwykło się nazywać pistolety. Ze względu na zbliżony kształt.

2.Wstawileś drewno z AKM-a a nie z AK-74 a pozostwiłeś kolbę. Trochę to dziwnie wygląda.

3. Face lifting to zazwycaj "odmładzanie" - tu przedstawiłeś proces odwrotny.

Link to post
Share on other sites
2.Wstawileś drewno z AKM-a a nie z AK-74 a pozostwiłeś kolbę. Trochę to dziwnie wygląda.
Dziwnie to wyglada drewno by CA. Te z prawdziwego AKMa, mimo drobnych roznic, IMHO wyglada zdecydowanie lepiej, nie wspominajac o wlasciwosciach uzytkowych (jak przypuszczam, te od CA na pewno jest miekkie i dosc kiepskie jakosciowo).

 

Swoja droga kupienie drewna od real steel AK74 w Polsce jest dosc trudne (ja nie spotkalem przynajmniej) i pewnie dosc czesto bedzie uzywane jako zamiennik wlasnie te od AKM, bo jest zdecydowanie latwiej osiagalne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...