Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dobrze że jeszcze po podwórku nie biegaliście tak jak za małolata się biegało z pistolecikami.

 

oczywiście sprawdziliśmy czy nie ma nikogow pobliżu po czym zaczeliśmy zabawe.  

 

I jak nikogo nie było to na pewno nikt by się juz nie pojawił :ściana:

 

Troszkę wyobraźni by się przydało - nie za wiele tylko TROSZKĘ

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po pierwsze - jeszcze raz usłyszę obraźliwe określenie na Policję to założę ban na użytkownika. W twarz większość z was tego nie powie a z biżuterią na tylnim siedzieć będzie jak mysz pod miotłą. Za to bezpiecznie przez internet kłapie mordą.

 

Po drugie - świetny pomysł na strzelanie, następne proponuje wybrać się do supermarketu, tyle miejsca do strzelania.

 

Temat zamykam.

Link to post
Share on other sites
Sprostowanie do nocnych akcji na terenach jakby nie patrzył zurbanizowanym:

 

Przyznaje, mądre to, to nie było i wiem, że zjedziecie nas niemiłosiernie(nie dziwie się wam), chociaż nic się nie stało, bo wiedzieliśmy, że u nas to normalne(ale to być może moje miasto takie jest), wiem, że do Airsoftu trzeba dojrzeć, i ja zamierzam poczekać do większych imprez aż skończę minimalne 16 dostane kolejny papier od rodziców, oraz zrobię badania bhp gogli i reszty sprzętu, koniec z durnymi pomysłami walk nocnych w mieście(raczej na obrzeżach, ale nie należy zapominać by strzelać się tam gdzie jest to przeznaczone(czyli w lesie), zawiadamiamy służby porządkowe takie jak policja i straż leśna, przez co wiemy, że nie będzie już takich wpadek, poprzedni post napisałem, żeby pokazać, że jest możliwa walka nocna(ale co nam strzeliło by strzelać się na "skejtparku" nie wiem pewnie lenistwo, bo nie chciało się iść dalej, na szczęście nic się nie stało

 

Ze swojej strony mogę dodać, że przyznaję się bez bicia w tamtej sytuacji zachowałem się jak skończony idiota i nie zamierzam tego ukrywać...

 

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 10:47 pm ]

Chwała dla tych co w błedzie nie trwają...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...