Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operacja Leartes - Kraków (Pasternik) 29 października 2006 r


Recommended Posts

a btw co z tym filmem ?

Ramol przecież napisał, że stara się go "uploadnąć" :) i wiele zależy od transferu.

A ja dysponuję 3 filmikami po ~25MB i nie mam ich jak przekazać Waltzowi (ja chory w domu, Waltz służbowy wyjazd :? ). Transfer z domu mam, tylko poza serwerem 4MOZY to nie bardzo wiem gdzie tyle 'ważące' filmy mogę umieścić.

No to może jeszcze chwila cierpliwości? :D

 

 

Pozdrówka, MAJKI

Link to post
Share on other sites
  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli te filmiki nie mają ponad 10minut to można je wrzucić na www.youtube.com prosta rejestracja można dodawać ile się chce filmów limit na filmik 10 minut trwania albo 100mb.

 

A tak BTW to dlaczego rozmowa o zdjęciach i filmikach nie przeniosła się do specjalnie wydzielonego tematu ? :wink:

Link to post
Share on other sites
A tak BTW to dlaczego rozmowa o zdjęciach i filmikach nie przeniosła się do specjalnie wydzielonego tematu ? :wink:

Dzięki za namiary na rejestrację w youtube.

A dyskusja o zdjęciach i filmikach jest tu, żeby zachować spójność informacji - tu było gadanie o zbliżającej się imprezie, tu były i są info od ogranizatorów, tu są komentarze i rozmowy o samej imprezie więc i tu się gada o zdjęciach czy filmikach, do których linki też tu będą :D Tak po prostu logiczniej szukać wszystkiego od A do Z o imprezie w jednym wątku 8)

Link to post
Share on other sites
tu było gadanie o zbliżającej się imprezie' date=' tu były i są info od ogranizatorów, tu są komentarze i rozmowy o samej imprezie więc i tu się gada o zdjęciach czy filmikach, do których linki też tu będą Very Happy Tak po prostu logiczniej szukać wszystkiego od A do Z o imprezie w jednym wątku Cool[/quote']

No nie, bo jest osobny wątek poświęcony zdjęciom i filmom i linki tam powinny też się znaleźć: http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=29606

 

Gdzie już częście się znalazła. Spójność spójnością, a czytelność czytelnością.

Link to post
Share on other sites
jest osobny wątek poświęcony zdjęciom i filmom i linki tam powinny też się znaleźć: http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=29606

OK.

Zatem tam wrzucam namiary na 3 małe filmiki mojej roboty, a pozostałe filmy/zdjęcia będą wg. możliwości autorów - akurat przesył danych do nas (transfer / sposóB) nie jest od nas zależny, więc proszę o cierpliwość i regularne odwiedzanie GALERII na www.4moza.pl

 

 

Pozdrówka, MAJKI

Link to post
Share on other sites

przepraszamze was zawiodłem. Lecz mój intenet jest szybki jak kubica bez przeglądu technicznego :| . Dziś a wąłsciwie zaraz jade do kolegi wrzucić ten film gdyz ma 100 razy lepszy internet .. FILM dziś bedzie na miliard procent . POtem jak sie wam spodoba moge jeszcze ad nim pare chcwil popracować i dac jakies efekty. cierpliwośći jeszcze troszke. Staram sie jak moge :wink:

Link to post
Share on other sites

To ja tylko tak pro forma. Zgodnie z rozkazami:

 

1. GODZ. Z - DESANT W KW. E4

2. ODNALEZIENIE ZAOPATRZENIA I PRZEMARSZ DO KW. F6

 

Czyli zgodnie z rozkazami zrzut zasobnika miał nastąpić w kwadracie E4.

Przez zrzut w kwadracie F6 cały Pluton, a potem Grupa Specjalna były niepotrzebnie przetrzymywane w pobliżu działa.

Ok. 15 osób, które w tym czasie mogły odbić interesujący nas most.

Link to post
Share on other sites
W KW. F6 POBRAĆ ZAOPATRZENIE OD 1 GR. SPEC

 

ODNALEZIENIE ZAOPATRZENIA I PRZEMARSZ DO KW. F6

Przepraszam, ale zrozumiałem, że zaopatrzenie ma lądować w F6. Nie dogadaliśmy się :? :(

A wylądowało w G6 żebym mógł powiedzieć przy jakim punkcie charakterystycznym wylądowało (budynek)

Link to post
Share on other sites
Guest kisiel2rep

maciek 47,5 przestań sie chłopie tłumaczyc robiłes to co uznałes za słuszne a ci co maja najwieksze pretensje byli najmniej zangażowani w zadanie ktore mieli wykonac wiec olej ich ale jak mam byc szczery to .......dostaliscie zwyczajne lanie .....

Link to post
Share on other sites
a ci co maja najwieksze pretensje byli najmniej zangażowani w zadanie ktore mieli wykonac

 

Wiesz, pluton 2 dotarł na miejsce dokładnie o czasie, wykonał swoje zadanie bez strat własnych i wykonał swoje zadania według rozkazów, więc prosze nie pie**** mi tu że olaliśmy sprawe :evil:

Link to post
Share on other sites

2 sprawy

- te dwie osovy przylaczine do NATO Charlie to PAT_Jezior i PAT_Lukasz (jesli to ma jakies znaczenie ;) )

- na pryszlosc na mapce wartaloby zaznaczyc i skale i kierunek polnocy. Skala dla samego ulatwienia znalezienia sie w terenie wzgledem punktow orientacyjnych. Kierunek polnocy chocby dla ulatwienia raportowania kontaktu z przeciwnikiem. Broniac mostu z Charlie pare razy slyszalem "atakuja nas z lewej"... Taaa, i wszystko jasne ;)

Pozniej nawet trudno kogos znalezc.

 

Przydaloby sie tez, zeby na tej rozdawanej mapie byly zaznaczone respawny, bo jak zginalem to najpierw 10 minut siedzialem miedzy walami przy moscie z przekonaniem ze to juz spawn (z mapy z netu pamietalem kierunek, ale nie dokladne miejsce, a odleglosci nie moglem skojarzyc - nie znajac skali mapy ;) ).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...