Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BAR?


Recommended Posts

Piękna sprawa i na "prund" więc i w zimie pociągnie a cena nie jest makabryczna mając na uwadze że jedyny dostępny dotychcasz BAR Shoei kosztował ponad 3k$ jeśłi mnie pamięć nie myli. No i był gazowy. Jeszcze brena bym chciał zobaczyć choć mnie bardziej interesuje właśnie BAR.

Link to post
Share on other sites
Raczej napeeewno będzie droższy i możliwe że u nas niedostępny

Co to znaczy? Jak sobie zamówisz to ci przyślą i tyle.

 

Wybaczcie takie pytanie... ale co to za firma?

 

To jest bardzo dobra firma, która dotychczas robiła wszystkie konwersje do AK, AKM, RPK i inne a sprzedawane były w pudełkach z napisem GUARDER.

Ten ostatni dorzucał sobie 100% i jakos to szło. Ale teraz chyba pójdzie lepej - bo panowie z Inokatsu stwierdzili, że poradzą sobie sami z dystrybucją.

Teraz np. konwersja na RPK (podstawowa) kosztuje 280$ a nie 420$ - zatem myślę, że dadzą sobie radę.

Link to post
Share on other sites
Co to znaczy? Jak sobie zamówisz to ci przyślą i tyle.

 

Pewnie że tak' date=' jak ktoś ma ochotę może sobie sprowadzać repliki prosto z Chin. Ja mówię tylko że wygodniej by było dostać w polskim sklepie - jedno utrudnienie mniej.

 

 

To jest bardzo dobra firma' date=' która dotychczas robiła wszystkie konwersje do AK, AKM, RPK i inne a sprzedawane były w pudełkach z napisem GUARDER. [/quote']

 

To znaczy że replik jako takich nie robili?

Link to post
Share on other sites
Pewnie że tak, jak ktoś ma ochotę może sobie sprowadzać repliki prosto z Chin. Ja mówię tylko że wygodniej by było dostać w polskim sklepie - jedno utrudnienie mniej.

Piszesz email do np. Asgshop i modlisz sie żeby się zgodzili na sprowadzenie specjalnie dla Ciebie :wink:

To znaczy że replik jako takich nie robili?

Nie . Oczywiście oprócz wcześniej wspomnianego M60

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...