Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] uncompany.com


Recommended Posts

  • 1 year later...

Zamawiałem stamtąd. Stan magazynowy podany na stronie nie zawsze odpowiada rzeczywistości (pomimo, że niektóre przedmioty mają status dostępnych to w rzeczywistości ich nie ma).

Trochę zwlekali z wysyłką (1 tydzień) ale potem poszło sprawnie. Generalnie polecam, szczególnie, że nie ma problemów z zaniżeniem kwoty na fakturze.

 

Szkoda, że strona sklepu potrafi czasem działać koszmarnie wolno.

Edited by goren
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Witam!

 

Mam mieszane uczucia - skorzystałem z promocji i fakt - dostałem towar za niezłą cenę, ale po pierwsze chyba w nieoryginalnym opakowaniu (no chyba, że King Arms nagle zaczął swoje komory w zwykłych woreczkach strunowych sprzedawać).

Drugim oczywistym minusem jest archaiczny, manualny sposób określania kosztu przesyłki - byle "garażowy" chiński sklepik ma automatyczne naliczanie kosztów wysyłki co, rzecz jasna, bardzo przyspiesza transakcję.

 

 

Pozdrawiam! :)

 

/Andrzej

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Nie polecam i przestrzegam!

Totalna padaka!

Zamówiłem u nich towar 14.01.2011 wybierając jako formę przesyłki "ground mail" (hongkongpost). Owszem na stronie przestrzegają, że to może potrwać 1-2 miesięcy ale na to byłem gotów. Poza tym, zamawiałem często w innych sklepach w HK też via "ground mail" i trwało to zwykle 3-4 tygodnie.

Oczywiście dostałem maila, że paczka nadana i numer przesyłki. Nie wiem jakim cudem, ale ona dopiero wyszła z HK 3. marca (!). Dzisiaj zapytałem w końcu gdzie jest moja paczka to mi odpisali że skoro wyszła 3.03.2011 to powinna przyjść 3.06.2011 (trzeciego CZERWCA!). Oni chyba przewożą te paczki na osiołkach.

Never again!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie polecam i przestrzegam!

Totalna padaka!

Zamówiłem u nich towar 14.01.2011 wybierając jako formę przesyłki "ground mail" (hongkongpost). Owszem na stronie przestrzegają, że to może potrwać 1-2 miesięcy ale na to byłem gotów. Poza tym, zamawiałem często w innych sklepach w HK też via "ground mail" i trwało to zwykle 3-4 tygodnie.

Oczywiście dostałem maila, że paczka nadana i numer przesyłki. Nie wiem jakim cudem, ale ona dopiero wyszła z HK 3. marca (!). Dzisiaj zapytałem w końcu gdzie jest moja paczka to mi odpisali że skoro wyszła 3.03.2011 to powinna przyjść 3.06.2011 (trzeciego CZERWCA!). Oni chyba przewożą te paczki na osiołkach.

Never again!

 

Nie chce bronić sklepu ani nic, ale:

1) Czasy dostarczenia przesyłek "ground mail" z Azji do Europy to wg oficjalnych danych 4-8 tygodni + to co "wyleżakuje" u celników, sklep zachował się prewencyjnie podając Ci datę czerwcową. Fakt, że czasem dostawałeś paczkę szybciej, to tylko Twoje szczęście. Ja winy sklepu w tym nie widzę, bo sam wybrałeś taką formę przesyłki.

Link to post
Share on other sites

Nie chce bronić sklepu ani nic, ale:

1) Czasy dostarczenia przesyłek "ground mail" z Azji do Europy to wg oficjalnych danych 4-8 tygodni + to co "wyleżakuje" u celników, sklep zachował się prewencyjnie podając Ci datę czerwcową. Fakt, że czasem dostawałeś paczkę szybciej, to tylko Twoje szczęście. Ja winy sklepu w tym nie widzę, bo sam wybrałeś taką formę przesyłki.

 

To nie broń, bo ewidentnie dali d...! Gdyby napisali 1-6 miesięcy to bym sobie odpuścił albo sklep (prędzej) albo formę wysyłki (raczej sklep, bo strasznie drogich kurierów sobie wybrali). A oni mnie zwyczajnie okłamali!

Albo nie zrozumiałeś mojego wpisu, albo nie przeczytałeś go całego. Napisałem: "Owszem na stronie przestrzegają, że to może potrwać 1-2 miesięcy ale na to byłem gotów." Wybrałem świadomie taką formę przesyłki bo była zima i części potrzebne były mi na wiosnę, ale nie kurna po sezonie!

Jak na allegro (czy na ebay-u :wink: ) coś kupujesz i kolo pisze że wysyła w 5 dni a Ty dostajesz po miesiącu przesyłkę na której jest stempel świadczący, że wysłał 3 tygodnie po twoje wpłacie, to - przy braku rozsądnych wyjaśnień - walisz negatywa, tak? tak! No więc własnie ja nie dostałem rozsądnych wyjaśnień i to jest mój negatyw dla uncompany!

Edited by GuloGulo
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No ja niestety miałem nieudane zamówienie ale w sumie nie z winy sklepu, paczka kurierska zaginęła. Kasy mi nie mogli zwrócić, ale w końcu dogadałem się tak że wyślą mi podobną replikę bez żadnych dopłat, więc to oceniam na plus.

 

Dużym minusem sklepu jest brak kalkulatora przesyłki, wyliczają Ci dopiero po złożeniu zamówienia

 

pozdro

kostek

Link to post
Share on other sites

Zamówienie zrealizowali, wszystko ładnie zapakowane i kompletne, czas realizacji średni (3-4tygodnie), jak mój przedmówca pisał, duży minus brak kalkulatora wyliczającego kwotę przesyłki, za to odpisują błyskawicznie (czyt. w mniej niż 24h z ceną przesyłki) reszta jak najbardziej ok, spory asortyment.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...