Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP001 [AGM]


Recommended Posts

Mam problem... Przy składaniu tzn wkładaniu lufy wew. do lufe zew. wewnętrzna nie dochodzi do końca i za nic nie chce wejść... POMOCY!!! ....

 

P.S. chyba coś zjebalem... :(:(:( Po skręceniu wszystkiego (bez nakładki na lufie zew.) replika osłabła wręcz do zera... Prosze o pomoc!!! :(

Edited by Hawk14
Link to post
Share on other sites
  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawdź dokładnie czy nie zgubiłeś żadnego elementu i czy wszystko siedzi jak należy. Jaki jest dźwięk przy strzale?

 

Jedyne co mi na myśl przychodzi to źle założona gumka HU. Moze ona blokuje kulki?

 

Opisz co i jak robiłeś, bo ja ostatni raz miałem tę replikę w rękach ponad 3 miechy temu. Jak ją sprzedawałem...

Link to post
Share on other sites

Powiem tylko tyle TY JESTEŚ WIELKI I DZIĘKI ŻE POMOGŁEŚ MI POSTAWIĆ PIERWSZE KROKI W MAJSTERKOWANIU A JA JESTEM OSTATNIM DEBILEM I PARTACZEM BO ŹLE ZŁOŻYŁEM LUFE I GUMKE!!!

 

Teraz już wszystko gra. Złożyłem jeszcze raz no i teraz czeka na mniw teflon fix. Przypomnij trzeba okleić taśmą końcówke cylindra i koniec lufy ? Jakiej taśmy najlepiej użyć?

 

Dzięki jeszcze raz za cierpliwość... Teraz przynajmniej to podkręca kulki... Czekam na dalsze instrukcje.

 

Przepraszam że tak spamuje ale nie moge zmienić posta wyżej.

 

Teraz mam dla was kolejne zagadnienie. Mam nadzieje że mi pomożecie drodzy koledzy. A mianowicie po przeładowaniu (w każdym położeniu w pionie czy w poziomie) gdy kulka jest już gotowa do wystrzelenia, gdy przechyle lufe na dół ona swobodnie z niej wylatuje. I tak każda. Czy ktoś ma pomysł jak by to naprawić?

 

Czekam niecierpliwie, pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Co do uszczelniania to jak nakładasz na siebie lufę, gumkę i nakładkę to powierzchnie , którymi się stykają MINIMALNIE powlecz cieniutką warstewką jak najgęstszego smaru (może być łożyskowy). Tylko uważaj by smar nie wlazł do środka układu bo będziesz musiał powtórzyć poradnik:D. Jeśli smar będzie pomiędzy tymi powierzchniami to on uszczelni a Tobie pozostanie tylko nałożenie jakiejś jednej warstwy tak, żeby tylko była... Ja używam rurek termokurczliwych do izolowania kabli. Nad zapałką przygrzewam i się zaciska potem papierem ściernym scieram trochę, żeby mieściła się w komorze...

 

Z tym wypadaniem kulki za bardzo Ci nie pomogę bo jak pisałem ostatnio miałem tę replikę w łapach 3 miesiące temu a VSR 11 z HFC z którymi teraz pracuję mają inaczej rozwiązaną komorę HU.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

Cylinder rozbierany był metodą [=Vincenta=], wsio działa sprawnie.

 

 

Ariel to nie jest temat o tuningu jakbyś nie zauważył.. a po drugie.. to kondolęcje.. znam Vincenta osobiście i jego zabawa w rozprówanie cylindra skończyła się rozpierniczeniem (aby nie napisać rozpierdo...) repliki. Podczas przeładowywania rączka zostawała w ręce czasami... i inne takie żale...

 

kondolęcje... :wink:

Link to post
Share on other sites
Ariel to nie jest temat o tuningu jakbyś nie zauważył.. a po drugie.. to kondolęcje.. znam Vincenta osobiście i jego zabawa w rozprówanie cylindra skończyła się rozpierniczeniem (aby nie napisać rozpierdo...) repliki. Podczas przeładowywania rączka zostawała w ręce czasami... i inne takie żale...

 

kondolęcje...

 

Po 1. Ja nic nie wymieniałem, podesłałem info że cylinder da się rozebrać i że po tej operacji działa prawidłowo .

Po 2. U mnie po wystrzeleniu około 5k kulek chodzi jak należy. Rączka nie wylatuje bo cylinder jest dość mocno oklejony izolką w tylnej części...

Po 3. "kondolęcje"- uważaj do kogo mówisz takie rzeczy. Nikt tutaj ( oprócz kolegi Soldata ) nie wie co udało mi się z tego karabinka wycisnąć bez wymieniania sprężyny.

 

Hawk14, nie wiem czy jest dobra, czy jest zła dla karabinka. U mnie nic nadzwyczajnego się nie dzieje....

Link to post
Share on other sites

Pytanie za 100pkt :D:D... Czy polecacie kupić go http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=586 do celów:

- amatorskie zabawy w gronie kilkunastu kolegów

- posiadaczom innych sprężyn np.: wiele moich ziomków posiada Desert Eagl'e, którę są ok...ale przydałoby się nam coś co strzela MOCNIEJ (bardziej czuć jak dostaniesz shootera) i dalej

- strzelamy się m.w. 4 razy/ tydzień, a meetingi trwają jakieś 4h, więc jest eksploatowany jakieś 16h/tydzień.

 

Czy do tego typu zabaw go polecacie? Czy wystarczy on nam na dłuższy czas? Ostatnie question'ko: jak kupować go z lunetą to może być ta z zestawu za 345 zł??

 

Pozdro 4All...

Link to post
Share on other sites

..ej, ale wy nie rozumiecie:

!!! Ja mogę wydać (chcę - bo lubię mojego Deserta, może to i śmieszne, że to spręzyna, i znudziło mi się TYLKO strzelanie pistolem...) na to MAX 350 - 400 zł. Co polecacie?? W zamian za tą snajpę?? Przypominam, że nie jestem jakimś mega zrzeszonym graczem, który zna się nie wiadomo ile na tej imprezie... Ja chcę jedynie się dobrze bawić, z nie byle jakimi osiągami. Mam określony fundusz, ale przecież nie popsulbym szybko tego co?

 

Z góry sory za OFF TOP... tylko proszę o wskazówkę, a potem lookne na forum "<do 400zł>".

 

Pozdrawiam. See ya.

Link to post
Share on other sites

Jeżli już tania snajpa to m6 z cyber guna albo vsr 11 z HFC troche słabsza ale z tego co mi wiadomo nie sypie sie.Kup cp wolisz jednakże sniper ze sprzętem za 400zł ma z góry do bani(wiem bo miałem) na porządną snajpere(m24 z Ca lub VSR g10 spec z upgreadem) wydasz około 1400 zł więc lepiej kup sobie AEGA.Bo w sniperce liczą sie fps a nie oszukujmy sie za 400zł to niebardzo to wypali.

pozdro i sorry za ot

Link to post
Share on other sites

Witam jak że to mój pierwszy post na forum.

Mam takie pytanie (a jakże ;) ) Po przeczytaniu całego topicu mam mieszane odczucia co do tej repliki. Spytam wprost - czy warto ? Czy jedynym moim zmartwieniem po ewentualnym zakupie będzie sear ? I jeżeli wymienię go od razu (ktoś wcześniej oferował takowe po 40 PLN ) to będe mógł cieszyć się bezawaryjną zabawą ? Było wspomniane jeszcze coś o wycieraniu (?) się głowicy tłoka. Myślałem o L96A1 ale z tymi stockowymi 470 fps'ami to prawdziwa armata i po wymianie kilku części będzie miała ponad 500 a to jak dla mnie zdecydowanie za dużo na regularne cotygodniowe spotkania. Miałem niewątpliwą przyjemność oberwać z gazowej pseudosnajperki mającej ~ 480 fpsów z 20 metrów [snajper był w krzakach a ja na dachu] i nie była to oczywiście pieszczota , ale problem w tym że trafienie w głowę mogłoby mieć smutne konsekwencje :-F Jak się dowiedziałem były to kulki o dziwnej wadze 0,34g , ponoć najcięższe jeżeli chodzi o niemetalizowane (prawda to ? ). No w każdym razie chce powiedzieć że jak każdy myślący gracz ASG wiem że taka armata musi spoczywać w naprawdę odpowiednich rękach , kogoś kto wie po co mu sidearm i nie pociągnie za spust mając cel w odległości 15 metrów od siebie "byle kogoś odstrzelić". Odbiegam od tematu , z góry dzięki za opinię (i ew listę co trzeba wymienić aby replika działała bezproblemowo)

 

PS. Czy jeszcze gdzieś można dostać to M6 (produkcji DE bodajże) ? Pytam bo jednak ma lepsze opinie w kwestii żywotności (a miałem styczność z dwoma egzemplarzami już i muszę przyznać że miło mnie zaskoczył zasięg i celność [kulki 0,28g] )

PS.2 No i znalazłem m6cgnf6.jpg

Czy to o tej wspominaliście tutaj kilkukrotnie ? No w każdym razie z takiej miałem okazję postrzelać właśnie.

Edited by shaw
Link to post
Share on other sites

No dobrze zapytam inaczej (po zaznajomieniu się z kilkoma innymi topicami) Który sprężynowy "karabin snajperski" z chińskich cudów ma najlepszy stosunek wytrzymałości do osiągów ? Czy jest to ;) :

- Mp001 (dużo negatywnych opini)

- VSR 11 firmy HFC

- M6 Black Eagle

- czy też może L96A1

- ewentualnie M85 New Stara (chociaż z racji że to nowość to pewnie nikt za wiele o niej nie wie i żywotność mechanizmu jest niewiadoma)

Nie piszcie tylko proszę że to powinna być inwestycja od 1400 zł i wzwyż , bo ja chciałbym po prostu przekonać się czy warto jest bawić się w snajpera a zakup chińczyka traktuje jak np. kupno AK Cymy aby zacząć zabawę z ASG.

Help :poddanie: ;)

 

PS. Sprosrtowanie do posta powyżej. Ta "pseudosnajperka" to był gazowy ruger , więc moc wg tego co podają sklepy przekraczała 500 fps'ów. Ehh...

Edited by shaw
Link to post
Share on other sites

Odpowiedzi się nie doczekam , więc chyba zdecyduje się jednak na L96A1 i póżniejszy up.

Będzie trzeba wyrobić sobie prawidłowe odruchy (tj.nie strzelanie do celu poniżej 20-30 metrów odległości)

Edited by shaw
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ariel to nie jest temat o tuningu jakbyś nie zauważył.. a po drugie.. to kondolęcje.. znam Vincenta osobiście i jego zabawa w rozprówanie cylindra skończyła się rozpierniczeniem (aby nie napisać rozpierdo...) repliki. Podczas przeładowywania rączka zostawała w ręce czasami... i inne takie żale...

 

kondolęcje... :wink:

 

kondolęcje :lol: wkręciłem 2 wkręty w cylinder tak żeby trzymały bolta...

 

http://www.Photo-Host.org/view/311158zamek.jpg

Edited by Ariel_
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...