Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelali do samochodów


Recommended Posts

Strzelali do samochodów

 

Środa' date=' 11 października (12:14)

 

Czterech mężczyzn w wieku od 20 do 22 lat, którzy z przerobionego pistoletu pneumatycznego ostrzelali w Płocku autobus komunikacji miejskiej i prywatny samochód zatrzymali policjanci. Oba pojazdy zostały uszkodzone, nikomu nic się nie stało.

 

Jak poinformował rzecznik prasowy płockiej policji Mariusz Gierula, ze wstępnych ustaleń wynika, iż ujęci mężczyźni strzelali do różnych obiektów i przedmiotów "dla zabawy".

 

Dwóch zatrzymanych to mieszkańcy Płocka, jeden to obywatel Ukrainy, czasowo mieszkający w tym mieście, a kolejny jest mieszkańcem powiatu sierpeckiego na Mazowszu. W mieszkaniu jednego z mężczyzn znaleziono niewielką ilość narkotyków.

 

Mężczyźni jeżdżąc po ulicach Płocka własnym autem strzelali do mijanych samochodów z przerobionego pistoletu pneumatycznego metalowymi kulkami - ostrzeliwując autobus, wybili w nim tylną szybę.

 

- Trwa szczegółowe dochodzenie w sprawie. Badana jest broń, z której strzelano, sprawdzana jest też przeszłość zatrzymanych - powiedział Gierula.

 

Mężczyźni mogą odpowiadać za uszkodzenia mienia i ewentualnie za sprowadzenie zagrożenia dla zdrowia i życia innych osób. Grozi za to nawet kilka lat więzienia.

 

Źródło informacji: PAP[/quote']

 

Szkoda słów...

Link to post
Share on other sites
brak wyobrażni robi swoje

Ja myślę' date=' że oni doskonale wiedzieli co się stanie po trafieniu w szybę czy karoserię.[/quote']

 

Ale nie myśleli co może im za to grozic trzeba by sie ich spytac czy są tak głupi czy nie rozważni

Link to post
Share on other sites

Na razie nie słyszałem, żeby były jakiekolwiek propozycje zakazania asg w Polsce. A nawet jeśli ja coś przeoczę, to na pewno kumple z klasy, śledzący wszystkie gazety, dzienniki TV i programy publicystyczne poinformują. W końcu przyszli dziennikarze.;P Przynajmniej niektórzy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...