Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi niestety przyszedł jakiś felerny, a wygląda to tak:

akumulator po około 15 - 20 minutach zabawy wyczerpany i bardzo gorący

(akumulator kolegi działa 2 - 3 godziny i jest dobrze)

przy ogniu pojedynczym strzela dwu krotnie

przy ogniu ciągłym blokuje się i strzela około 40 - 50 razy.

 

Ktoś tak miał ?

Czy można to naprawić samemu czy najlepiej odesłać

do sklepu żeby oni to robili ?

Link to post
Share on other sites

No i jestem posiadaczem AK 74. Pierwsze wrażenia: O bvana, ale wielki... Później porównałem z pełnowymiarową atrapą AK 47, którą popełniłem kiedyś na potrzeby teatralne i okazało się, że to tylko tłumik daje takie wrażenie. p1030085fw4.th.jpg

Waga słuszna. Pas oryginał gratis. Nic nie trzeszczy, tylko "wycior" trochę lata w te i wewte, ale to detal. Bagnet od AK pasuje... Zgodnie z instrukcją załadowałem akumulator. Pierwszego "dziewiczego" strzelania dokonałem po godzinie 23. Dźwięk piękny. Celności nie mogłem określić ze względu na ciemności na podwórzu. Nazajutrz w świetle dziennym oceniłem celność. Pierwszy cel - suche drzewko służące za słupek do wieszania prania (średnica ok. 15 cm), odległość ok 10m - na 10 strzałów 7 trafień na ogniu pojedyńczym. Cel następny - drzewo w rogu ogrodu (pień o średnicy 0,5 m), odległość 35m. na 10 strzałów 6 w celu. Nie jest źle, wręcz bardzo dobrze. Pierwsza awaria? Silnik zawył na ciągłym... Co jest?! Spokojnie, bez paniki. Wyjąłem magazynek - kilka kulek wypadło na ziemię... W doprowadzeniu kulek do komory HU widać, że kulka jest w środku. Próbny strzał bez maga - jest nadal. Wycior - i okazało się, że trzy kulki były wewnątrz. Przyczyną zacięcia była "czarna owca" w paczce kulek, która zablokowała lufę. Wystarczyło delikatnie wypchnąć ją i po kłopocie.

Wniosek - używać kulek wysokiej jakości.

Jak na razie mogę szczerze polecić CM.031. Jak będę miał nadmiar kasy i dostępny będzie metalowu korpus, stanie się FULL METAL. :D

Link to post
Share on other sites

ta lufa stockowa to porostu kawałek rurki aluminiowej , a w komorze HU jest tulejka plastikowa z otworkiem.. ten patent zastępuje tradycyjną lufę w której ten otworek jest wykonany standardowo. a wymienić to mozna bardzo prosto- albo lekko modyfikując komore(ja tak zrobiłem:P) albo kupując metalowa komore HU z src albo innej firmy.

 

 

Pozdrawiam

Diablo

 

ps. pisz badziej zrozumiałe posty ;)

Link to post
Share on other sites

spust ma chodzic ciezej, wiec Ci sie poprawilo, jak chodzi lekko to znacze ze "kosteczka" nie wraca.Jak to naprawic?, nalezy wyciagnac GB i przed spustem jest kostka a w niej mniejsza(ta mniejsza musi wracac) najezy podniesc lekko cala ta kostke zeby ta mniejsza miala luz i sie nie zacinala. pytania ? Priv

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...