Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SL8 [BE]


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam

3 tygodnie temu kupiłem SL8 z BE, to juz kolejny BE jakiego kupiłem. Moje odczucia sa mieszane... co do wygladu to lepszy, duzo lepszy niz AUG. Wnętrze jest przyjemne do rozbierania gearbox v3 i w miarę standardowe HU. Po zakupie prawie z marszu zmieniłem lufe na precyzyjna dłuższą (ta z AUG jest idealna). Strzela w tej konfiguracji porównywalnie z dużo mocniejszym APS2 type 96. Dalsze zmiany to wymiana zespołu cylindra i tłoka, dokupienie innej baterii...

I dalej niesmak mi pozostał, gearbox miał zwarcie i bareria sie rozładowywała bardzo szybko, udało mi sie to usunać, jednak pobieranie co jakis czas 2 kulek nie daje mi spokoju.

Napewno jest to jakas alternatywa dla droższych modeli SL z CA i Star.

na pluz moge zaliczyc dobrze rozwiązany problem lufy zewnętrznej, trzyma sie porządnie i ie ma takich słabych punktów jak w CA, dokręcana część zewnętrzna pozwala na upchnięcie tam lufy na maxa wykorzystującej V3.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Udało mi się ostatnio z tego postrzelać... i nie tylko z tego;)

Jeżeli chodzi o rozmiar, to jest duży, bardzo duży karabin, do budynku to można raczej wnieść niż wejść z nim, jest dłuższy o jakieś 20 cm od CA8-2. Raczej wygląda na snajperkę nie na karabin szturmowy. Moja SL8 jest po lekkim tuningu, nie żeby to była snajperka na 70m ale na 60 spokojnie doniesie. Wersja stock wymaga po zakupie gruntownego przeglądu, droga dostawy była bardzo kręta i należy guna gruntownie oczyścić i przesmarować. Lufa aluminiowa, pierwsza rzecz do wymiany, można spokojnie wstawić lufę 509mm (ja taka mam), nie będzie można zapakować SL8 do pudełka ale zasięg i celność znacznie się poprawią. Bateria... druga rzecz do wymiany i tu uwaga, pasują tylko mini (3ip ogniwa) większa nie wejdzie do kolby bez jej rozwalenia. Trochę dziwne bo w kolbie przeważnie można upchnąć dowolnie dużą baterię.

Jeżeli chodzi o walory użytkowe, wygodnie się z tego strzela, przyrządy celownicze można zdemontować i dać coś na szynę, albo zostawić. Stock to przeciętny AEG, za długi do intensywnego biegania po lesie, raczej nie nadaje się do pomieszczeń. Jako podstawa do dalszych modyfikacji aż się o nie prosi. Jeżeli ktoś chce mieć snajperkę elektryczna a nie stać go na PSG, to SL8 po tuningu za jakieś 300-400zł spełni jego oczekiwania. Ceny ostatnio spadły ale za 1000 + bateria można kupić CA8-2 i tu się zaczyna dylemat. za ok 1000 mamy do wyboru CA8-2 z "CA" i SL8 z "BE". Jako ciekawostkę powiem że SL8 jest kompatybilna z częściami z CA, komora HU, lufa, bateria ale nie magazynki.

Link to post
Share on other sites

ta z airshitguns ma plastikowy gearbox ale jest dużo tańszy i napisali ze ma 25-30m zasięgu to gówniany sklep ale skoro nawet oni tak piszą.........a ten ze zbrojowni ma metal gearbox i jest droższy ale lepiej strzela etc. Myśle ze to 2 rózne egzemplarze SL8 wydane przez BE

Link to post
Share on other sites

Jeżeli wykonanie zewnętrzne niczym się nie różni, to bym kupował tego z airsotf i wymienił mu całe bebechy- bo i tak trzeba by było to zrobić żeby to był karabin snajperski z prawdziwego zdarzenia. Ma ktoś jakieś informacji o tym modelu- widział, macał???

Link to post
Share on other sites

Sluchajcie,zakupilem wlasnie AEG- SL 8 [bE] ze sklepu asg i rozczarowale sie potwornie. Moze mi ktos pomoze? Jestem zielony wiec zglaszam sie do tematu o tej broni.

 

Wyciagnalem tego kolosa z pudelka,naladowale baterie,naladowalem magazynek kulkami 0.2 i wzialem sie do "strzelania"-tak nie mylicie dalem to w cudzyslow gdyz bron NIE STRZELA! Oddalem pierwszy "strzal". Kulka nie poleciala tylko silnik udezyl. Drugi strzal,znowu kilka nie poleciala,po okolo 4 takich strzalach wyciagnalem magazynek ze wsciekloscia w oczach i zobaczylem ze leca kulki. Z mojego sledztwa wynika ze kulka po prostu nie "wchodzi do broni. Jest taki otworek prowadzacy do tloczka silnika-w ogole tam kula nie wchodzi. Pomoze mi ktos? Co ja mam z nim zrobic? zlozyc reklamacje? Miesliscie tkaie problemy? Jesli tak to czy da rade je rozwiazac?

 

PS:Moj kolega ma tego guna wszystko elegancko chodzi,keidys dal mi g do bitwy. Powiem sczerze-bylm pozytywnie zaskoczony,jako karabinek snajperski jest wspanialy! Trzeba jedynie skolowac do niego jakijs kolimator. Dlatego tez sam sobie go kupilem bo mi sie spodobal i w sobote robimy maja partyjke ASG,ja nie ma mz czym wyjsc ;/

 

PS2:POMOZCIE PLSKA :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...