Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kradzierze broni w eu


Recommended Posts

A gdzie Ty ostatnio widziałeś terrorystów używających broni palnej w Europie? Większość nielicznych ataków to mw. Od czasów Frakcji Czerwonej Armii czy Czerwonego Września zorganizowanych grup terrorystycznych w Europie nie ma, a Al Quaida ma zupełnie inny profil działania.

Link to post
Share on other sites

aaaa sory mój błąd wszystkich bardzo przepraszam ,nie chodziło o sigi tylko o sig p550 mam notke przed soba zacytuje"Szwajcarski rzad wyznaczył nagrode w wysokosci 20 000 franków za wiadomosc prowadzaca do ujecia sprawców włamania do koszar w Marly [kanton Fryburg.lub odzyskania skradzionej tam broni włamanie miało miejsce w czasie weekendowej przerwy w zajeciach w nocy z 16 na 17 wrzesnia .łupem złodziei padły :83karabiny szturmowe Stgw90 [sigp550] 3 pistolety p75 ,spora ilosc amunicji 5.56mm,zapasowe magazynki do stgw90 noktowizorrlv95,laserowe celowniki do stgw90 ,akumulatory i oprzyrzadowanie do kamery termowizyjnej i wiele innych przedmiotów włąsnosci wojskowej. jeszce raz wszystkich przepraszam za pomyłke

Link to post
Share on other sites

To jest wersja Comando (o ile mnie pamięć nie myli) i jest używany np. przez BOR do ochrony Kaczek (ostatnio paradował jeden z oficerów z zarzuconym za szyje SIGiem 552 przed Belwederem, a w Fakcie dali zdjęcie i podpis MP5 :D )

 

P.S. Cześć Goose ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...