Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] TVP3 Warszawa, 20:21


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czesc

 

Tylko niech mi ktos wytlumaczy czym byly te naboje na stole, wyjety mauserowski zamek i mag od AK?

 

Wydaje mi się że były pokazane dlatego że u kolesia znaleziono naboje i został oskarżony o nielegalne posiadanie amunicji.

 

A tak w ogóle to "rozbawił" mnie tekst "poszliśmy tam dlatego żeby przygotować się do manewrów ASG", według mnie świadczy to o tym że w życiu nie byli na żadnych manewrach airsoftowych.

 

Pozdrawiam

Krzys

Link to post
Share on other sites

Powiedziec ze debile to mało... znam sporo gości z NH, ale tych dwóch inteligentów nigdy tam nie widziałem... a że Olkusz w sumie blisko to jak się pojawią "gdzieś kiedyś" to sprawdzimy kto ma więcej fps - my w replikach czy oni w nogach....

Link to post
Share on other sites

Pomijając tych dwóch "inteligentów", sam reportaż przedstawił Airsoft jako grupy szkolące terrorystów i powodujące agresję... :( troche to żałosne, że ludzie którzy nie znają sie na RZeczy obsmarowują nasze środowisko. Może należało by faktycznie wreszcie zacząć się pokazywać w mediach, aby nieuświadomieni wiedzieli przynajmniej o co chodzi. Paintballowców nikt się nie czepia :|

Link to post
Share on other sites

Ja mam 16 lat i jestem bardziej rozważny niż ci dwaj kolesie, bo nieparaduje z karabinem po ulicy tylko trzymam go w pokrowcu, ale i tak z tego całego reportażu podobała mi się końcowa wypowiedź pani redaktor i to, że ASG pomyliła z panitballem. (oczywiście to był sarkazm).

Link to post
Share on other sites

W miesięczniku "FOCUS" z tego miesiąca jest całkiem fajny artykuł mówiący w samych superlatywach o ASG. Już się ucieszyłem że chociaż ktoś krótko i zwięźle opisał co to jest ASG by zwykły szary człowiek mógł sobie uświadomić co to jest a tu nagle wyskakuje dwóch debili i wszystko idzie się j...

Link to post
Share on other sites

Poczekamy, pożyjemy. Jak znam życie to sprawa już jest zapomniana, pilnujmy tylko żeby takie "wpadki" się więcej nie wydażyły a będziemy mieli spokój.

Prosze, nie wchodźcie na obiekty na które nie macie pozwolenia ADMINISTRATORA/WŁAŚCICIELA obiektu :|

 

Sam znam "ekipe" która chodzi na tereny strzeżone przez ochrone, jakieś magazyny (WSK) w Poznaniu, ciekawe że nie tu opinii nikogo z nich :?

 

Dzięki Rodżer, że nas uswiadomiłeś.
Nie każdy jest taki "biegły" jak ty w czytaniu forum i mogłeś sie powstrzymać od komentarza. A górne zdjęcie w profilu masz bardzo "yntelygentne" (gdzieś na forum była dyskusja o tego typu zdjęciach). :?
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...