Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 KART/New Star


Recommended Posts

P.S. Moje pytanie wynika z tąd że wiem o selektorze ognia tylko tyle że służy do zmiany trybu ognia, niestety nie znam dokładnej jego budowy i nie wiem jak on wygląda. A dociekliwość moich pytań wynika z tąd że chce mieć jak najsprawniej działający karabin, na tyle na ile się da we własnym zakresie. Przepraszam za post po poście ale poprzedniego nie mogłem już zedytować

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam

Mam pytanie do użytkowników tej repliki, otóż czy posiada ona regulowaną muszkę? U mnie jest ona przechylona na prawo, i nie mam pojęcia jak to naprawić. Sory za odgrzewanie starego wątku ale nic na ten temat nie znalazłem a to jest chyba odpowiednie miejsce na tego typu pytania.

Link to post
Share on other sites

Odkręcasz nakrętkę ktora jest pod muszką i możesz zdjąć cały tłumik/rozpraszacz płomienia z którym jest zintegrowana muszka. Tym samym możesz ustawić ją w rzadanym polożeniu i dokręcić nakrętkę. Trochę zabawy i powinno się udać.

Link to post
Share on other sites

Wreszcie poskłądany z GB G&P i innymi zaczarowanymi częściami..

A więć przy składaniu go na gearboxie G&P wychodzą pewne problemy, nie pasują "płytki" przykrywające/mocujące na GB dźwignie spustu, bezpiecznika, selektora itp. otwory są w innychmiejscach (chyba i o tym już wspominałem), Najciekawsze jest to że po złożeniu do kupy wszystkiego okazuje sie że trzeba podciąć fragment "dolnej obudowy GB" tej z gniazdem dla maga. Stary GB jest troszeczke "inny" i fragment przy G&P po prostu nie pasuje. Następny "zonk" to pokrętło regulacji HU, niestety nie mieści się pod "łożem" i wymaga wycięcia jego fragmentu. Na siłę da sie to to złożyć ale denerwujące są przerwy powstałe między gniazdem magazynka a łożem. Ja u siebie podciąłem łoże i jest OK. Podobnie ma się sprawa z "zatrzaśnięciem" obudowy spustu. Te niestety nie daje rady bo jest to wszystko o jakieś pół może jeden milimetr nie zgodne z wymiarami dołu GB KARTa.

 

Generalnie da sie ale troche trzeba poprzerabiać. No chyba że ja mam takiego pecha i innym wszystko pasowało ;)

Co do osiągów za jakiś czas coś napiszę ;)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Witam mam 2 pytanka.

Czy gb m14 jest kompatybilny z TM??

Chcialem wsadzic bebechy od stockowej TM'ki:

-zębatki

-tłok

-głowica tłoka

-głowica cylindra

-cylinder

-dysza

-prowadnica sprezyny

-sprezyna

-łozyska

-zatrzask przeciw powrotny

-gumka hop up

-lufa

-komplet podkładek

 

Pytanko nr 2

Jak wygląda kompatybilnośc czesci zewnętrznych KART-AGM.

Dokładniej to z wersji długiej m14 chcialem zriobic wersje Socom na częsciach Agm(lufa zewnętrzna oraz pokrywa lufy)

 

Z góry dziekuje za odp i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Szkilet GB w KARTcie jest niestety niexgodny z wymiarami GP więc zakładam że i TM będzie inszy. Komplet zębatek od KARTa nie będzie pasowałw GB GP więc i w TMowym też raczej nie. Co za tym idzie zębatki z TM nie będą pasowaly w szkielecie KARTa i czeka Cię albo przerabianie szkieletu (otwory na osie kół zębatych albo kombinowanie z różnymi kołami.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam!

Mam takie pytanie. Jaki żywot wytrzyma ta replika na stockowych bebechach?? Chodzi mi o wersję posiadającą 300fps.

I jak da się przedłużyć jej żywotność oraz powiększyć moc do 400 fps ;]

Na jakich częściach. Czy jakaś firma już oferuję części do Kartowski eMek?

I ile by wyniósł taki "zabieg"?

Pozdrawiam,

Silk

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Odgrzeję kotleta.

 

Mam pytanie: czy owy zestaw (http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=972) będzie pasował to tej m14?

 

Z informacji w wątku wyczytałem że zębatki nie będą pasować (na jednej z pierwszych stron była napisane że v.2 i v.3 pasują), poza tym reszta powinna wejść bez bólu.

 

Swoją drogą, jeżeli się coś zepsuje, to części Cymy powinny pasować.

 

A magi od Cymy podchodzą, są w standardzie TM, a osoby wypowiadające się używają magów DF też w standardzie TM ;)

Edited by Quarc
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...