Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Narodowe bronie" - Konkurs G&G na nową replik



Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem za glauberytem a jeżeli miałby być beryl to tylko w wersji commando. Chyba najnowocześniejsza wersja berylka z szynami i zmienionym selektorem ognia, składaną muszką + do tego mogli by zrobić rozkładaną kolbę czteropołożeniową z fabryki broni (tak mi się wydaje że gdzieś to widziałem). Jest tylko jeden mankament -> nie mamy go na uzbrojeniu :?

Link to post
Share on other sites
von_Zakapior powiedz sam, co jest ładnego w tej poracznej maszynie?

 

Prawdę mówiąc, beryl nie jest ładny. Jest paskudny. Ale to właśnie mi się w nim podoba :F

Beryla nigdy nie miałem, ,miałem okazję pomacać, robierać, składać, na śrubki i sprężynki wręcz. I osobiście chciałbym mieć takiego. A nie jakiegoś raka (raka, i to płuc, sam se zrobię :F ).

 

[ Dodano: Fri 03 Nov, 2006 ]

Ja jestem za glauberytem a jeżeli miałby być beryl to tylko w wersji commando. Chyba najnowocześniejsza wersja berylka z szynami i zmienionym selektorem ognia, składaną muszką + do tego mogli by zrobić rozkładaną kolbę czteropołożeniową z fabryki broni (tak mi się wydaje że gdzieś to widziałem). Jest tylko jeden mankament -> nie mamy go na uzbrojeniu :?

Mamy. A dokładniej mają go OSŻW.

Link to post
Share on other sites
WKW Wilk zdecydowanie  :D. Nie wiem czemu go nie ma w ankiecie, ale jak go nie ma to wybieram Beryla.

 

jesli chodzi ci o tor'a bo z wiadomosci na wikipedii tak wynika :P

 

to wilk nienadaje sie na aeg bo to snajperka a snajperki zazwyczaj robi sie albo spreżynowe albo gazowe

Link to post
Share on other sites

Siemanko:)

 

Jak już chcą zrobić Aega to proszę o Beryla:) Dla mnie w sam raz, wole biegać z karabinkiem. Szczegół, że podobny do AK, ale cóż lubimy kopiować. Na pewno G&G połowę części będzie już miało, aby go złożyć niż coś od początku zaczynać. W końcu będą chcieli na tym zarobić:)))

 

A ten PKM w ankiecie to może admin usunie, bo już nie jeden user wspominał , że to nabytek za wschodniej granicy.

 

Czołgiem

Link to post
Share on other sites

Zamiast tak gadać, to na waszym miejscu (jeśli chcecie mieć tego Beryla, czy RAK`a) zaczął bym zbierać materiały na ich temat, bo skończy się tylko na gadaniu (jak zwykle), a G&G zrobi replikę z innej części świata. A co da to całe głosowanie w ankiecie ? Że ktoś im wyśle maila, że tyle i tyle osób głosowało za Berylem ? Przecież takiego maila, to ja im mogę wysłać i wstawić sobie liczby z kosmosu. Znając G&G przygotował bym się na kwotę koło 1600 - 1800 zł, więc radzę się solidnie zastanowić, kogo by było stać na taką replikę (bo na pustosłowie stać każdego).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
A moze ktos wezmie sprawy w swoje rece i opracuje rodzimy zestaw konwersyjny "na Beryla",

 

Przy założeniu że, mamy oryginalne części - jedyne co trzeba opracować to 3/4 lufy zewnętrznej i przerobić osadę kolby (tę którą się wsuwa w body). I dalej - teoretycznie mam opracowaną lufę (rysunek - ale trzeba ją wykonać) a praktycznie osadę (jest przycięta jak trzeba - teraz tylko wykonać rysunek).

Do podstawy szczerbinki jeszcze nie dotarłem.

Link to post
Share on other sites

A tak się chciałem zapytac ile by wyszło w przybliżeniu za takiego customa? Bo wydaje mi się, że za berylka z szynami ris wyszłoby dużo więcej niż 1600-1800 złotych.

 

OT

Mamy. A dokładniej mają go OSŻW.

 

ojj nie...jemu chodziło o Beryla Comando [fakt ,że źle napisał:]:]]

 

No niestety tak to jest jak się pisze na forum gdy jednocześnie zbierasz się do szkoły :wink:

EOT

Link to post
Share on other sites

Panowie , przciez mamy jeden z najlepszych karabinów wyborowych na swiecie. Przeciez .. pamietacie film "szakal", sam szakal wybrał polski karabin wyborowy. Tylko właśnie nie pamietam który to był:Tor, Bor? nie pamietam niestety:( wiem że jednostki z USA zamówiły u nas tego chyba 10 sztuk, nie wiem niestety jak nasze jednostki.

 

Może nie jest to sprzet tak popularny jak beryl, ale bardzo znany i bardzo dobry( w rzeczywistym nie airsoftowym świecie )

 

POZDRO

Link to post
Share on other sites

A ja to bym chciał żeby można wreszcie było kupić gdzieś na świecie replikę M82A1 na gaz.... Ludzie zapomnijcie żadna firma nie wyprodukuje dla naszego widzimisię repliki beryla czy czegokolwiek innego jeżeli będzie musiała robić go od podstaw. Ile się tego sprzeda ??? 100 sztuk ?? 500 ?? ja będąc na miejscu szefa od marketingu po kilku wnikliwszych analizach rynku w Polsce dałbym se spokój.

Link to post
Share on other sites
Panowie , przciez mamy jeden z najlepszych karabinów wyborowych na swiecie. Przeciez .. pamietacie film "szakal", sam szakal wybrał polski karabin wyborowy. Tylko właśnie nie pamietam który to był:Tor, Bor? nie pamietam niestety:( wiem że jednostki z USA zamówiły u nas tego chyba 10 sztuk, nie wiem niestety jak nasze jednostki

 

8O :? :| :(

Bardzo bym chciał Ci odpowiedzieć merytorycznie na twój post - ale właśnie wywołał on u mnie migotanie komór i czekam na karetkę. :x

Link to post
Share on other sites

A co jakby wysłać do Łucznika naprzykład taki list:

Dzień dobry

Kilka dni temu, firma G&G produkująca repliki ASG (Air Soft Gun) ogłosiła konkurs na narodową broń- jeżeli prześlemy (WMASG- Witryna Maniaków ASG) do tej firmy różnego typu rysunki, plany techniczne lub/i częśći naszej narodowej broni jest szansa że powstanie jej replika.

Ponieważ w głosowaniu na stronie WMASG (www.Wmasg.pl) za „najbardziej polski” uznano 5,56mm kbk wz.1996 Beryl ,prosimy państwa [Firme?] o ile jest to możliwe o przesłnie na adres (tu adres mailowy WMASG) planów i rysunków technicznych 5,56mm kbk wz.1996 Beryl .

Dziękujemy.

Użytkownicy WMASG

I tu podpisy osób zainteresowanych, nicki.

 

Jest to wczesna beta, zarys listu, do redakcji. Nie wiem czy firmyprodukujące broń mogą udostępniać takie rzeczy, ale ja sie na prawie nie znam :twisted:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...