Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Narodowe bronie" - Konkurs G&G na nową replik



Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

von_Zakapior a po co te nerwy? Mojego postu nie pisałem całkiem serio' date=' była to raczej wypowiedź "z przymrużeniem oka", więc nie rozumiem skąd te negatywne emocje. :roll:[/quote']

 

Z tego powodu (i nie są to negatywne emocje, raczej zgorzknienie i poczucie bezsensu), że można sobie gadać o pisaniu na temat, a wy (w tym i Ty) i tak swoje.

Po prostu jak czytam, że

Niektóre jednostki nie znają takiego modelu

to sam nie wiem, co powiedzieć, żeby nie bluzgać i nie być wulgarnym....

Rozumiesz mnie? Powiedz sam, czy powtarzanie tego samego kilkanaście razy bez efektu nie jest deprymujące?

A teraz coś z przymrużeniem oka: ci żołnierze pokazani na zdjęciu, to są jacyś wyjątkowi farciarze, że mogą sobie AKMS-a poużywać nie tylko podczas jego czyszczenia/noszenia na warcie.

Bo bardzo duży odsetek tychże żołnierzy nie ma tego szczęścia.

Ale robi się off topic.

Dyskusja była na temat pt: "Narodowa broń". W moim rozumieniu - polskie uzbrojenie, które panowie z G&G mogliby wypuścić na rynek jako replikę.

Dlatego więc warczę nakażdego, kto wypisuje hmmm, teksty, że naszą narodową bronią jest PKM, albo pokazuje mi fotki z żołnierzami z AKM/AKMS w garści.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Grabarzu wina nie leży po stronie "niezorientowanej" częsci społeczeństwa ASG ale po stronie zakładającego ankietę. Poprostu w pytaniu o "narodową broń" nie powinno się uwzględnić pewnych "modeli" które niestety są w ankiecie.

 

Ale cóż... ja proponuje zamknąc temat i tyla. Bo nawet jak w taki czy inny sposób zostanie wyłoniony"zwycięzca" to potem zaczną się kłótnie kto powinien dostac te 4 repliki które obiecał G&G... I znów będzie bicie piany bez sensu.

 

Tyla ode mnie.

Link to post
Share on other sites
Patrząc na wyniki ankiety to częśc maniaków nadal nie wie co jest naszą "narodową bronią".

 

Ale w ankiecie nie ma pytania o narodową broń, tylko, która polska broń powinna się doczekać repliki. Tutaj nie powinno być pretensji do użytkoników - jakie pytanie, taka odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Nie było piękniejszego modelu jak rkm wz.28:

kałachopodobnych jest mnóstwo reszta giwer to takie gnioty że aż strach.

9602te8.th.jpg

 

http://www.wpk.p.lodz.pl/~bolas/main/uzbro...arabiny/rkm.htm

ankieta jest strasznie ograniczona i proponuję powtórzyć głosowanie po wyczerpaniu tematu.

Tak naprawdę to naszą narodową bronią to był Vis i Mors ale jeden to pistolet a drugi to malutka skala produkcji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...