Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operacja Leartes - Kraków (Pasternik) - ZDJĘCIA i FILMY


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PROSZE. Oto parę fotek zrobionych przeze mnie :wink: . nie jest ich dużo - ale to wynika z tego ze wcześniej kręciłem film :twisted: .Za jakość zdjęć przepraszam. APARAT niejest pierwsza klasa hehe. Jeśli chodzi o film to bedzie on trwał od 10 minut do 15 (trudno mi w tej chwili powiedzieć. Zastanawiam sie tylko czy wrzucić go na serwer czy na www.video.google.pl ???? co o tym sądzicie ? :?:

grupowe1xf0.th.jpg

zdj1bo5.th.jpg

zdj2pr0.th.jpg

zdj3mc0.th.jpg

zdj3mc0.th.jpg

zdj5be2.th.jpg

zdj6fs8.th.jpg

zdj7zr2.th.jpg

zdj8yj3.th.jpg

zdj9in6.th.jpg

zdj10ub4.th.jpg

zdj11da4.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko apeluję o cierpliwość. Manewry zakończyły się w niedzielę późnym popołudniem, a większość z nas pracuje w tygodniu więc nie było czasu się tym zająć. Na pewno materiały pojawią się po weekendzie. Będę przynajmniej nękał w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

Victor

Link to post
Share on other sites
a ze zdjeciami jest jeszcze wiecej problemów włościwie jest 10 zdjeć i to wszystko

Spokojnie chłopie :) , przecież to nie od nas zależy kiedy ktoś nam nadeśle zdjęcia. Monitujemy o to, ale każdy też ma normalną pracę i życie, więc trudno nie robić nic innego jak jeździć po kraju i wyrywać ludziom fotki :D

 

Moje 3 filmiki dostępne są pod następującymi linkami:

1. (z etapu III, obrona mostu i ewakuacja LWP, cz.1)

 

2. (z etapu III, obrona mostu i ewakuacja LWP, cz.2)

 

3. (zakończenie imprezy, zbiórka większości uczestników)

 

 

Pozdrawiam, MAJKI

Link to post
Share on other sites
jeśli ktoś nie zauważył to powyżej jest link do filmu... BArdzo bym prosił o   komentarze gdyż na wiecej razy bede sie starał robić coś lepiej .. dziękuje. (nawet jeśli opinia bedzie baaardzo negatywna) :D  :wink:

 

Własnie skończyłem oglądać. Garść luźniutkich uwag:

-scena powrotu śmigłowcem (zwolnione tempo) i widok "martwych" po obu stronach drogi+muzyka w tym wątku= najlepszy moment filmu

-... tylko tu przedłużanie scen jest uzasadnione, poczatek (obrona mostu) trochę się dłuży.

- nie wiem czy nie lepiej zrobić z tego krótkiego (5 minut), dynamicznego filmu, z montażem pod jeden utwór muzyczny gdyż...

-przejście od "śmigłowca w ogniu" do "Linkin Park" jest.. nie do końca trafione

 

Ale:

żeby nie bylo złudzeń, ogólnie jest fajna pamiątka i wierzę, że włożyłeś w to kilka cennych godzin.

Good job.

Link to post
Share on other sites

No właśnie film:trochę wydłużony, nie ma zakończenia, brakuje momentu euforii OT po zwycięstwie ( powinno być zaraz po dymie z działa), chyba, że to była inna kamera, ale ogólnie nie jest tak źle.

Najwiekszy - za długość/treść no i za to LinkinPark ;] .

Link to post
Share on other sites

Narazie pierwsze wrazenie:

Zaje**sta scena w samochodzie. Muzyka, zwolniony czas, mijani ranni, a pozniej przesiadka i pytanie Dudiego (który wyszedł niczym zagubiony Szeregowiec Albert Blith) czy jest z naszych.

 

A co spieprzyłes..;] Tekst na poczatku. Stylistycznie kiepski, bo co drugi wyraz to "wojsko". Regdorn ty jako student EPI; o ile sie nie myle; powinieneś coś ładnie napisać;]

 

No i spostrzezenie do całości: Trzeba go podocinać i dac mniej osłuchana muzyke.

Link to post
Share on other sites

ok postaram sie to skrócić , zmienić muzyke , i poprawić teksty. jedno mam tylko pytanie. nie okrajać sceny z autem tak ?? :lol:

a pozatym to dziękuje ślicznie za uwagi, i trochę krytycyzmu wobec mnie. :) może miedzy zdażeniami wklejać opisy te co są w wątku leartes ? chdozi mi o takie pamiętniki plutonów ? co o tym sądzicie? oczywiscie nie całe :wink:

Link to post
Share on other sites
]Regdorn ty jako student EPI; o ile sie nie myle; powinieneś coś ładnie napisać;]

Ja ekspertem od filmów nie jestem :D Mogę napisać swoje uwagi, ale sam nakręciłem jeden film dopiero i to na szybko :D

 

Uważam, że tego typu filmu nie powinno się, nie wiem jak bardzo krytykować i analizować. To film pamiątkowo/dokumentalny, a nie szkoleniowy czy kandydat do Oscara :) Od siebie chyba tylko napiszę, że nie jest problem w muzyce (chociaż mniej znana, a dobrze dobrana daje lepsze wrażenie), ale w jej podłożeniu pod zmontowany materiał. Często w tym filmie muzyka sobie, a obraz/akcja sobie. No i kwestia dynamiki. Jest trochę za dużo dłużyzn. Zdjęcia wstawione zupełnie niepotrzebnie, a jeśli już, to jest ich za dużo. Myślę, że Ramol, gdy sam obejrzy ten film, jeszcze dwa razy sam je zauważy. Poza tym jest kilka momentów, które fajnie się ogląda, szczególnie na początku.

 

No i kwestia dialogów. Przypomina mi się, chyba wszystkim słyszany skecz, albo przynajmniej tekst: PANOWIE! ZA MAŁO KURWA! ;)

 

Zaznaczam, że ekspertem nie jestem :D Bo niedługo sami będziecie mogli zobaczyć coś co wypociłem w czerwcu, tylko nie miałem okazji tego zamieścić :) Sam się uczę :)

Link to post
Share on other sites

Reg ja tylko zasugerowałem abyś wymyslił jakis lepszy tekst na poczatek .. a nie "wojska nato wojska lwp" itd..;]

Miałes przecierz na pierwszym roku stylistyke, a Ty bys juz sie widział w roli fachowca od całego filmu .. choc akurat twoje spostrzezenia sa bardzio słuszne.

 

A własnie . Inaczej sie patrzy także na ten film wiedzac ze to prawie cały materiał jaki ma Ramol. Zreszta dajmy mu posiedziec nad tym. Przecierz po to prosił nas o opinie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...