Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG0511 SWD A47 [JG]


Recommended Posts

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem mp001 ale jak zauważyłem ten karabin to troszke przystopowałem. Czy mógł by ktoś opisac zasięg skuteczny ect? Bo jednak lepiej mieć karabin samopowtarzalny jako snajpe niż repetiera. Tutaj tylko PSO i mam zastave.

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam

Ak 47 cyma, SWD z JG oraz A47 Z JG

na pewno najmocniejszy jest A 47 bo krótki - właściwie samo body a jak zdjąć mu tłumik płomienia to ma 41 cm i można z niego pruć jak z pistolu

 

ale polecam zakup SWD , zdjęcie dwójnogu ( zajmuje dwie minuty)

mam 185 cm i jest to dla zabawka na mój rozmiar

Ak 47 było produkowane dla pokolenia 170 cm, syn który ma 145 cm składa się już dobrze do niego

 

ciekawe ile by kosztował zespół lufy z przednim body i kolbą bo zamiana SWD I A47 nie powinna zająć więcej niż 5 minut - taki podwójny zestaw na las lub budynki

Link to post
Share on other sites

tam gdzies pało takie zdanie

jaką to ma szybkostrzelność na stocku

no więc...SWD jest karabinem samopowtarzalnym i strzela tylko ogniem pojedyńczym ,więc ja wiem około 100-150 może wyciągniesz z niego.A na full auto[co jest oprócz dwójnogu największtm grzechem] to jakieś 650-700.

 

a co do ak.

ja mam 186 i mi jest cholernie niewygodnie złożyć się do niego.

Link to post
Share on other sites

Mam ten karbin poprostu rewelacja. Nawet repliki TM jemu nie dorownuja.

W koncu 340fps z cylindrem[25zl] 360fps!! Zasieg strzelajac pod katem 45 stopni okolo 120m zasiegu. Sprawdzalem miarką :). A skuteczny w drzewo o szerokosci 10cm trafilem z okolo 40m. wujek strocil jabluszko malutkie z 20m. Mowie wam kupujcie go bez zawachania full metal oprucz kolby i rekojesci.

 

 

qba-poland ten karabin ma wbudowana sprezyne 120 :)

Link to post
Share on other sites

Mam ten karbin poprostu rewelacja. Nawet repliki TM jemu nie dorownuja.

W koncu 340fps z cylindrem[25zl] 360fps!! Zasieg strzelajac pod katem 45 stopni okolo 120m zasiegu. Sprawdzalem miarką :). A skuteczny w drzewo o szerokosci 10cm trafilem z okolo 40m. wujek strocil jabluszko malutkie z 20m. Mowie wam kupujcie go bez zawachania full metal oprucz kolby i rekojesci.

qba-poland ten karabin ma wbudowana sprezyne 120 :)

 

Znawca z Ciebie taki, że hoho! Sprawę sprężyny to już wogóle przemilczę, ale to, że wszystko metal oprócz kolby i rękojeści to już profanacja. Chwyt pistoletowy, chwyt przedni, kolba, body (oprócz "dekla") są z tworzywa. Super metal, masz rację!

Link to post
Share on other sites

CROMAT CZY JAK CI TAM zajebisty jesteś wchodze sobie na forum by popisać z normalnymi ludźmi na temat "Broni" a ten mi słusznie zwraca uwagę, że robię poważne błędy

 

A tak wracając do tematu, to przeliczając cene tej "zastawy" i tuningu do niej no bo trzeba sie z tym liczyć to 400 plus lufa 140 plus 25 cylinder to mamy juz niezłą sumke no i teraz nachodzi mnie pytanie czy cena jest adekwatna do osiągów i trwałości.

 

Ciekaw jeszcze jestem ile wytrzymają te plastikowe łożyska skoro moc jest aż taka duża tej sprężyny, chyba metalowe łożyska są tutaj koniecznie potrzebne żeby ta broń "troche" podziałała.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem tej repliki. Mam kilka pytań co do tuningu oraz optyki.

 

1. Jaką lufę precyzyjną polecacie do zamontowania?

2. Jakie części opłaca się wymienić aby osiągnąć duży przyrost mocy? Prowadnice sprężyny i samą sprężynę? Jaką sprężynę da rade zamontować, aby karabin się nie rozpadł?

3. Czy pasują do repliki magazynki z SWD AtoZ'a? Gdzie można je dostać?

4. Jakie montaże polecacie (nie za drogie)? Czy trzeba kupić coś aż w takiej cenie jak to?

5. Czy ktoś ma taką lunetę, czy jest godna polecenia?

6. Jak ogólne wrażenia z użytkowania tej broni?

 

Pozdrawiam

maGi

Link to post
Share on other sites

Pisałem do Krakmana o te łożyska. Odpisali mi, że wymiana łożysk nie jest konieczna nawet przy kupowaniu prec lufy i cylindra typu 0, mówią że na stocku wszystko wytrzyma spokojnie do tych 370 - 390 fps.

Koszt takich dobroci na dzień dzisiejszy u nich to 210 zł dodatkowo, montaż gratis i nie tracimy gwarancji.

Link to post
Share on other sites

czytam ten temat, oglądam zjęcia i mam coraz mniejszą ochotę kupić ten model...

okładzina przy lufie wygląda wyjątkowo badziewnie [nie wiem ile kosztuje zrobienie drewnianej], a elementy z abs-u imitujące metel nie lepiej....

 

jężeli się mylę co do ich badziewności proszę rozwiać moje wątpliwości...

 

z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...