Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Americas Army: Operations, AA: Special Forces


Recommended Posts

Wojtas

Apropo tych leased, nie do konca sie zgodze ze sa lepsze. Wiekszosc serverow kickuje mnie za ustawienia w armyops.ini

Najczesciej za to ze gram w trybie 16bit kolorach (innych przyczyn jeszcze nie zauwazylem) nic nie znienialem w tym pliczku wiec mam standardowy po zainstalowaniu. Ciekawi mnie dlaczego maja problem z 16bit kolorami. Nie kazdy ma dosc dobry komp zeby grac na 32bit, dla mnie jest to roznica w plynnosci gry, na ktorej straty pozwolic sobie nie moge. Wiec jestem ograniczony do serverow ktore nie robia sobie z tego problemu.

Oki to tyle konkluzji na ten temat.

Pozdr

Link to post
Share on other sites
  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja mam problem przed wczoraj wieczorem grałem jeszcze gdy włączyłem misje wczoraj rano to zaczoł mi odrazu wychodzic do windowsa przeinstalowałęm i dalej to samo i nie iwem co robic :(

przeinstalowałem directa zminiłem na najnowszego znminiłem na sytarszego przeinstaloweąłem sterowniki z karty graficznej i dalej to samo

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Virk

Mam pewne opoznienia jesli chodzi o to forum ale zgadza sie, rozmawialem jakis czas temu z adminem jednego z serwerow leased i o tym mnie poinformowal. No coz czekam az wyjdzie nowa wersja, grajac na coraz to mniejszej ilosci serwerow. A jesli chodzi o tego buga to jeszcze nie mialem watpliwej przyjemnosci zauwazyc zeby cos takiego mi sie przydazylo wiec wiaz jest to dla mnie dmuchanie na lod zeby sie nie zapalil, ale moze to tylko u mnie nie chce bugowac :D

Pozdr

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

wyszedl patch 2.5 ! :D

 

Dodane zostały 2 misje multiplayer. W pierwszej z misji możemy grać jako siły specjalne(SF) jak i siły pokojowe danego kraju.

Druga z misji pozwala tylko na grę siłami specjalnymi.

 

- SF Extraction: (SF & IF) - Misja miejska, odbywa się w dzień. Oba zespoły szukają walizki z informacjami na temat broni terrorystów

Celem misji jest przejęcie walizki i przeniesienie ja w swoją strefę bezpieczeństwa Drużyny mają losowe miejsca zrzutu..

 

- Dockside SF: (SF) - Mała mapa turniejowa, odbywająca się w burzliwą noc, na przystani. Celem misji jest zabezpieczenie pojemników z bronią biologiczną

W misji możemy używać ładunków wybuchowych otwierających drzwi Mapa maksymalnie na 18 zawodników

 

copyright from www.americasarmy.pl ;)

Link to post
Share on other sites

Hmm zapomnieliscie dodac o tak waznych rzeczach jak:

ta wersja strasznie laguje,

dwa- ostry spadek fps (ponoc tylko przy upgrade).

Kolejne co zauwazylem to po przelaczeniu sie z servera na server zmienia mi sie uklad klawiatury z polski(programisty) na polski (czyli np. wciskajac Z pojawia sie Y) co delikatnie utrudnia mi gre w zwiazku konfiguracja klawiszy.

 

Jak ktos mial podobnie i znalazl na to rozwiazanie bede wdzieczny za podpowiedz.

Pozdr

Link to post
Share on other sites

U mnie ta wersja śmiga dużo lepiej od poprzedniej wersji. Nie wykrzaczyła się jeszcze ani razu. Poprzednie odsłony wywalały mnie na pulpit kilka razy na dzień.

 

Nie stwiedziłem żadnych problemów, o których pisał szanowny Leśnik.

 

IMO ta wersja jest świetna, stare błędy usunięto, nowych popełniono niewiele. Nowe mapy całkiem przyjemne ale jako SF nie grywam za często; półprzezroczyste przyrządy celownicze - wielki plus; dużo ciężej celuje się ze snajpy stojąc i kucając - raczej minus.

 

Dobra nie pisze więcej bo ide grać w AA ;)

 

Hooah!

Link to post
Share on other sites

mam pytanie co do treningu w AA:O

w 2 czesci 1 treningu jest tor przeszkod

wiec musimy przejsc go na czas i po przejsciu wszystkich przeszkod mam jeszcze z 15 sekund. gdy na koncy toru czekam az sie czas skonczy wyskakuje ze nie dobieglem do mety na czas. zas gdy zblize sie do lasu to slysze gwizdek i musze przechodzic tor od nowa

 

co mam robic po przejsciu go? gdzie jest meta?

Link to post
Share on other sites

U mnie też AA 2.5 baaardzo laguje i jest niegrywalna w zasadzie (Celeron D 3.06 ghz radeon 9200 128 mb 256 ram) wiem wiem mało ram-u ale....ustawie najnizsze ustawienia poprawa o 1 FPS a na najwyzszych pogorszenie o 1 FPS.... Mi sie AA 2.5 krzaczy straaachowicie, a na 2.4 wszystko chodziło "git malina" a najwyzszych ustawieniach i to jeszcze wtedy jak miałem Neo 128....a teraz mam 256 (:D ) i chodzi o wiele wiele gorzej.... jednym słowem Porażka :/ :cry:

Link to post
Share on other sites

ludzie...lagi głównie są spowodawane waszym słabym netem...

 

a co do 2.5 stwierdziłem pare +-

 

+

spadajac z wysokosci tracimy równowage

gdy dostaniemy w korpus(kucając, stojąc) odrzuca nas

granatnik wkońcu ma odrzut

jeśli oberwiemy...rzut granatem wygląda jak rzut anemika :D

 

-

jeśli pierwsi oberwiemy...nasza celność spada...przez co gra staje się bardziej kamperska, kto kogo pierwszy trafi

wprowadzono coś takiego, że nie ma "ślepego ognia"

przez pewien czas od rozpoczęcia rundy nie można strzelić, wyjąć granatu bo się ginie...jest to tylko na niektórych serverach

Link to post
Share on other sites

-Nowy: Że tak brzydko powiem, gówno prawda. Sam mam Athlona 1800+XP, około 1300 ramu, Radeona 9550 podkręconego do 9600 i gra też mi laguje, dodam że mam DSL 1 Mbit i serwer w domu (a co za tym idzie wszystkie wtyczki i admina na sieci). Gra u mnie też laguje na 2.5, poza tym wyskakuje mi Critical Error dotyczący Karty graficznej (około 15 razy na dzień podczas 2 godzinnego grania). Na 2.4 nic takiego nie występowało, o lagach, zacięciach czy czymś takim nie było nawet mowy.

 

Z tego co się dowiadywałem lagi spowodowane są... PB czyli PunkBusterem. Jest w nim ponoć jakaś opcja skanowania portów 3 razy na minutę, czy coś takiego (dokładnie nie wiem), ale właśnie on jest przyczyną lagów w grze. (z tego co jeszcze się dowiedziałem, Dev`owie pracują nad tym).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Te lagi to najprawdopodobniej wina serwera.

Ostatnio miałem bardzo dziwny bug 8O na bridge crossing załadowałem nowy granat do granatniki i w statusie amunicji pokazywało tak jak w emce 31/5 a jak strzeliłem to granat nie wyleciał.

 

I mam bardzo wielki - dla tej wersji.

Jak po jakiejś dłuższej grze gdy ją wyłączam to automatycznie resetuje mi sie komp.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...