Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Americas Army: Operations, AA: Special Forces


Recommended Posts

' date=' jakies dziwne wartosci i znaki zapytania : o[/quote']

Ta druga wartoś to prędkość wysyłu, czasami znak zapytania jak zmienisz na inny serwer i wrócisz spowrotem to powinno działać :P a co do 2.7 to 2.6 jest o niebo lepsza, gram prawie 3 lata i widze że to 2.7 to raczej gówno.Pozdro :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Farciarze

jak sie okazalo "omylkowo" postanowilem sobie zmienic karte muzyczna ze starego playara 5.1 na audigy SE i teraz zaluje fpsy na Border'ze z okolo 30 spadly mi do 15, gra tnie sie jak cholera a o graniu na Snake'u to juz mozna zapomniec, totalna zamotka jedyne co jestem w stanie ustrzelic to BMP albo T62 z java :D

poza tym przebudowali mi Border'a za co jestem na nich wsciekly :P

A tak przy okazji Wojtas w koncu sie zechciales odezwac. Grasz ty jeszcze na tymm AA??

pozdr

Link to post
Share on other sites

a dlaczego chłopaki nie mają już na FLC "zaczepionych" bajerów? i mnie osobiście ACU wkurza :/ jakoś mi ciężej odróżniać swoich od obcych teraz... przez co ostatnio musiałem nadrabiać stracony punkt honoru... ;/

 

a na Bridge Crossing prawie każdy teammate miał inny hełm, i oporządzenie w innych kolorach...... ;|

 

o co chodzi? aż tyle dziur ma nowa wersja?

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, gdyby Devowie sie tak nie rwali to dali by ludziom grać. A tak kiedy było dobrze to oni zawsze musieli coś spierd*lić. Gra jest darmowa więc kolejne wersje są konieczne żeby oni z tego coś mieli. O nas nie pomyślą !!! :twisted: Zostałbym na wersji 2.6 ale za mało jest na niej serwerów i za duży ping....wszyscy przeszli na 2.7. Pozdro :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Jestem nowym graczem AA: Operations na początek 1.50.

Mam taki problem:

Gdy kończę 1-szy trening tj. ten ze strzelaniem, pojawia się informacja o zapisaniu rezultatów. Mam do wyboru Log in lub menu.

Po kliknięciu na Log in czekam i NIC się nie dzieje.

Czy to normalne??

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mi chodzilo wlasnie z tymi testami :) ale mam wielki(albo maly) problem:

juz sciągnąłem i chce instalować ale to się automatycznie zapisuje na dysku C a tam mam programy ktorych nie moge usunać wiecie jak zrobić żeby zmienić dysk?

 

P.S: Nie myślcie że nie moge znaleść linii z miejscem do zapisu; poprostu jest szara i nie dziala

 

Mniej emotikonów./dzikki

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To cos masz nie tak z instalka,albo z uprawnieniami systemu, poniewaz generalnie zawsze mozna sobie wybrac gdzie sie gra ma sciagac.

 

Co do spolszczenia, nie ma i nigdy nie bedzie, a i na wlasna reke rowniez odradzam tlumaczenia gry poniewaz wszelkie zmiany na plikach sa traktowane jak cheaty i z tego tytulu poleca bany.

 

 

Z pozdrowieniami

Antol

www.6BDS.pl

www.americasarmy.pl

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...