Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Americas Army: Operations, AA: Special Forces


Recommended Posts

No własnie PB.... byłem zdziwiony tym 1 FPS-em bo komp naprawde "nie myślał"...pózniej spostrzeglem ciagły "przesył/odbior danych" Oby jak najszybciej to naprawili.

 

BTW. Mam 35 Honor .... i nie moge grac na zadnej mapie SF bo kickuje mnie do menu zawsze ( od kad mam 2.5) mhm....konto mam czyściutkie :roll:

 

Edit: Jeżeli wina serwera to nie da sie grać na żadnym (słownie żaden :D) serweże bo pingi na liscie serwerów siegaja i 1000 :roll:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnie rowniez strzasznie laguje, przynajmniej lagowalo w pierwszych dniach po wypuszczeniu - pingi to mialem od 150 do 400 w porownaniu do 2.4 - 20-30 teraz sie troche ustatkowalo na poziomie 70. mam lacze 1 MBit z kablowki i dopiero po 2.5 zaczelo mi lagowac.

spadek FPS rowniez mnie dotknal, na servach Urban Assault gdzie gra powiedzmy 15 osob juz jest u mnie kiepsko a mam teraz 1.25 XP + Rad. 9500 Pro 521 RAM. na 2.4 smigalo na najwyzszych ustawieniach w 1024.

teraz sa problemy w 800x600 przy srednich.

a co do innych bugow to pare razy juz mialem tak ze nie moglem wyjac granatu, przeladowac broni, podskoczyc, nie wyjmowalo mi broni na poczatku rundy i pozniej sie juz nic nie dalo zrobic, ale coz gram dalej gdyz gra jest nadal swietna :)

Link to post
Share on other sites

Witam, mam problem z MOUT, zaliczam trening, ale gdy chce zapisac wyskakuje komunikat error:error:unknown....hmmm wicei coz to znaczy

sprawdzalem na stronce AA i faktycznie mam tam zaliczone z basic trenning tylko pierwsze 3 a MOUT nie chce sie zapisac

za wszelka pomoc bede wdzieczny

czolem

Link to post
Share on other sites

no cóż czasami jest tak, że po prostu siada system autoryzacji co często się zdarza a zwłaszcza po wypuszczeniu nowej wersji więc wtedy nie ma innej rady jak tylko poczekać kilka minut lub kilka godzin i jak autoryzacja ruszy spróbować ponownie.....

 

A propos jakby ktoś mnie szukał w grze to jestem Marine.pl i mam 40 honor(wkrótce 41)

Link to post
Share on other sites

aaaa chyba oszaleje, wpierw czekalem caly dzien moze to przez ta autoryzacje, pozniej zrobilem jak Nowy pisal i nic, na koniec zarejestrowalem sie pod innym nickiem doszedlem do MOUT zdalem na 15389 :D (pomyslalem teraz nie ma bata) a tu znowu server couldn't be updated error:error;unknown

czyli rozumiem ze nie pozostaje nic jak tylko czekac, az server ruszy z miejsca z odswiezaniem i updatą??

 

za wczesniejsze rady dziekuje

 

czolem

Link to post
Share on other sites

dragun dzieki ze mi podpowiedziales udalo mi sie

a teraz: w treningu skakania z samolotu na spadochronie wyladowalem w kolku i mission failure czy musze w sam ten dym zielony trafic?

 

a i przy logowaniu wyskakuje mi "timed out" o co chodzi?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ej wiem że na początku były jakies info które mogłyby rozwiąć mój problem, ale jednak mi nie pomogły, a mianowicie po zainstaowaniu pacza 2.5 włączam gre, wpisuje dane do logowania klikam load i... nic, moge se czekac do suranej smierci i sie nie zaloguje. Da się to zrobić jakoś??

 

P.S. sory za odswizanie temtu

Link to post
Share on other sites

Spróbuj wpisać wartości w pliku user.ini podaj tam username i user password, tylko wpisz dokładnie te co masz podane na stronie www.americasarmy.com

 

Pozdro.

 

[ Dodano: Sob Lis 05, 2005 11:20 pm ]

Plik znajduje się w katalogu System :P

Link to post
Share on other sites

Lagi na serwerze AA moze powodowac np inny uzytkownik ktory ma akurat ping do dupy , twoje lacze moze byc nawet 10Mb a i tak nic to nie da zwlaszcza kiedy serwerem jest slaba maszyna , pamietajmy ze AA 2.5 pod linuksa dopiero wychodzi.

A tak wogole panowie proponuje zeby kazdy kto ma konto w AA pisal tez jaki ma nick w grze i jaki honor co?

Mozna by sie kiedys skrzyknac i zorganizowac jakies rozgrywki airsoftowcow .

Oczywiscie indywidualnie bo pewnie rzadko ktora ekipa w calosci grywa w AA.

A moze ktos z nas ma staly serwer ?

 

Nick w AA :[PSS]-Hartke-PL 67 honor.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...