Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na tym foto przednia okładzina wyglądaj jak od AK74 (brak charakterystycznych dwóch "wcięć"), chyba że to kwestia jedynie fotki (kąt czy coś).

 

Pasek jest zielony? Bo jeśli tak, może i nie jest Polski, ale raczej nie ZSRR (może Bułgar, albo Rumun?).

 

 

A tak w ogóle to fajny :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Uwaga, jeśli jesteś klasykiem, radzę nie wchodzić:

 

http://www.hammers-heaven.com/page057.html

 

kolejne strony to te hmm... szlaczki 3 na górze strony ;P - w jakim to jest języku nie wiem:D

 

No no... maksymalnie "utaktyczniony" (jak ja nienawidzę tego słowa...)

 

Szyny szynami, kolba kolbą - ciekawsze są takie drobne smaczki jak powiększona dźwignia zwalniania magazynka (świetny patent!) i rączka zamkowa (pomysł z Galila / Valmeta doprowadzony do ekstremum). Takie moje skromne obserwacje :D

 

Praktyczny bez dwóch zdań, tylko czemu musi być taki paskudny? :-F Osłony szyn z tym dziwnym wzorkiem i perforacje łoża i nakładki są paskudne...

Link to post
Share on other sites

Ale stanąć samemu przeciwko całemu środowisku to przesada ? :P Tak znam ten ból ;)

 

Teraz pytanie!

 

Czy widział ktoś chwyt do AKS 74 podobny do tego berylowego z rączką(wiem że jest do AKSU). Może jakoś samumy go wykonać(tu nawiercić,tam przyciąć itd)?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Mam ten chwyt, ale niestety się nie popisali w nim, jest zrobiony z pomarańczowego plastiku! pokrytego farbą... nie muszę chyba mówić że nie wygląda to dobrze jak farba się porysuje... ;/

 

Co do używania broni, każdy używa takiej jakiej chce, a nie takiej na jaką mu środowisko pozwala..

Link to post
Share on other sites

Zacząłem prace nad kolbą. Rozrysowałem szablony i zacząłem wycinać ze sklejki kawałek po kawałku. Idzie mozolnie, ale efekt powinien być zadowalający. Oto fotka z dzisiejszych prac. Wikol schnie dość wolno, więc tylko tyle zrobiłem przez dwie godziny. Zdjęcie kiepskie, bo miałem tylko telepstrykacza.

62757406mv1.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...