Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Moim zdaniem jeżeli chcemy sobie pograć w grę wojenną rozpierduche to proponuje ale to niejest gra komputerowa tulko na ps2. Jest to trudna gra i ma kilka błędów np. aby zabić przeciwnika trzeba wytracić dóżo naboi ale gdy strzeli się w głowę to od razu nieżyje ma bardzo dobrą grafikę

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Moim zdaniem jeżeli chcemy sobie pograć w grę wojenną rozpierduche to proponuje ale to niejest gra komputerowa tulko na ps2. Jest to trudna gra i ma kilka błędów np. aby zabić przeciwnika trzeba wytracić dóżo naboi ale gdy strzeli się w głowę to od razu nieżyje ma bardzo dobrą grafikę

 

... i nie da rady zapisać gry w czasie misji, trzeba ją przechodzić bez żadnych stopów, jedna misja zajęła mi 2,5h.

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że gra ma checkpointy, które trochę ułatwiają przechodzenie misji.

ma kilka błędów np. aby zabić przeciwnika trzeba wytracić dóżo naboi

To nie błąd tylko zabieg wymuszający na graczu robienie headshotów (stąd ich licznik w statystykach). Ilość pocisków neutralizujących jedną sztukę przeciwnika zmienia się podczas przechodzenia różnych misji.

 

To jest jedna z niewielu gier, w których "prawdziwe" bronie mają Low i MidCapy.

Tak poza tym Uzi wymiata.

Edited by jos
Link to post
Share on other sites

A myślałem, że niskie IQ konsolowców to tylko plotki i temat dowcipów krążących w PC-towym środowisku...

 

 

co to niby ma znaczyć ?

 

Pamiętaj, że gra ma checkpointy, które trochę ułatwiają przechodzenie misji.

 

Jeden/dwa na całą misję.

 

Ja do tej gry nic nie mam bo grywalność ogólnie jest b. dobra, tylko gdyby coś zrobili z tymi Save'ami byłaby lepsza, i nie próbuj mi wmówić że to dla utrudnienia :P

 

P.S

A jeszcze jeden błąd, jak kolesia przewrócisz to musisz czekać aż on wstanie, bo inaczej go nie skosisz.

Edited by Turismo
Link to post
Share on other sites

To też nie błąd. To jedynie wymuszenie na graczu żeby pobiegł i potraktował kolesia z kolby :P

 

 

TA kwymuszenie na graczu podbiegnięcie do kolesia z shotgunem, gdzie jest w odległości 20M, w tym naookoło atakują cie inne frajery a z okna koleś strzela z RPG.

 

A i pamiętaj że jeżeli dostaniesz checkpoint'a a potem wyłączyzs grę to musisz misjęod nowa przechodzić xD

Edited by Turismo
Link to post
Share on other sites
A myślałem, że niskie IQ konsolowców to tylko plotki i temat dowcipów krążących w PC-towym środowisku...

 

Parapety zdarzają się często i w PCtowym światku, więc uwarzaj co czasem wypisujesz :???: Poza tym podział konsolowcy-pecetowcy uwarzam za kretynizm. Ja siebie uważam za gracza jako takiego, który może grać na wszystkim na czym się da, z nerwami włącznie :-P

 

Co do gry to fajna, ciekawa, odstresowująca jatka, aczkolwiek stanowczo za krótka. Na hardzie w trzy i pół godziny można zaliczyć całą grę. Grafika stosunkowo ładna, fajnie się wszystko sypie itp.itd. Ogólnie polecam jak się chce postrzelać w dziesiątki przeciwników po męczącym dniu.

Edited by mike2156
Link to post
Share on other sites
Parapety zdarzają się często i w PCtowym światku, więc uwarzaj co czasem wypisujesz :???:
Wiem. Fani Starcrafta i Counterstrike'a 1.6. :uśmiech: Akurat to była uwaga wymierzona w tego kokodżambo na początku tematu. ;)

I nikt mi nie wmówi, że to jakaś dyslekcja czy co tam.

Link to post
Share on other sites

 

 

TA kwymuszenie na graczu podbiegnięcie do kolesia z shotgunem, gdzie jest w odległości 20M, w tym naookoło atakują cie inne frajery a z okna koleś strzela z RPG.

 

 

tak jak juz napisałem wcześniej: zabieg wymuszający na graczu robienie headshotów :P

Dwa strzały w łeb, w tym jeden w maske i po kolesiu. A no i od czego masz granaty.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko dodam ze Black ma jak dla mnie najbardizej realistyczna "obsluge broni" jaka widzialem w grach video - odciagniecie wajchy od okna wyrzutnika lusek, "klepniecie" magazynka celem unikniecia zaciecia - takich rzeczy nie widzi sie codziennie... Aha, i co ciekawe - MP5 w BLack'u ma tryb burst, tak jak w broni ostrej - tego milego gadzetu tez do tej pory nigdzie nie widzialem!

Link to post
Share on other sites

Wiem. Fani Starcrafta i Counterstrike'a 1.6. :uśmiech: Akurat to była uwaga wymierzona w tego kokodżambo na początku tematu. ;)

I nikt mi nie wmówi, że to jakaś dyslekcja czy co tam.

 

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem to chyba a mnie chodzi i niejestem kokodźambo tylko kokonesko możesz się z tego śmiać ale od kiedy pamiętam tak na mnie mówią koledzy.

Aha widze że tak krytykujesz konsole bo niepotrafisz obsłógiwać pada to tyle.

Link to post
Share on other sites

Nawet mam "BLACK'a" w swoich zbiorach. Przyjemny wygrzew dla relaksu, litry ołowiu, interaktywne otoczenie (w imię zasady "prawie wszystko można wysadzić") i tego typu dodatki.

 

Prywatne przytyki proszę zatrzymać dla siebie, albo na PW.

Link to post
Share on other sites

Tak czytam i czytam i czytam i zastanawiam sie czy ktorykolwiek z Was odpalil Blacka choc raz na hard'zie. Bo o ile pamietma gra nie jest lekka, a dawno wyroslem z odruchowego wybeirania "Easy".

 

P.S. Postuluje o zmiane nazwy dzialu na "Gry komputerowe i video" - nie dyskryminowac konsolowcow ;-).

Link to post
Share on other sites

Tak czytam i czytam i czytam i zastanawiam sie czy ktorykolwiek z Was odpalil Blacka choc raz na hard'zie. Bo o ile pamietma gra nie jest lekka, a dawno wyroslem z odruchowego wybeirania "Easy".

 

P.S. Postuluje o zmiane nazwy dzialu na "Gry komputerowe i video" - nie dyskryminowac konsolowcow ;-).

 

 

 

Ja przeszlem BLACKA na wszystkich poziomach jakie sa, ale na najtrudniejszym niebylo juz tak latwo ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja tylko dodam ze Black ma jak dla mnie najbardizej realistyczna "obsluge broni" jaka widzialem w grach video - odciagniecie wajchy od okna wyrzutnika lusek, "klepniecie" magazynka celem unikniecia zaciecia - takich rzeczy nie widzi sie codziennie... Aha, i co ciekawe - MP5 w BLack'u ma tryb burst, tak jak w broni ostrej - tego milego gadzetu tez do tej pory nigdzie nie widzialem!

 

 

Burst to ma tam nawet kałach. Jest i kbw WA2000, w którym magazynek wkłada sie trochę inaczej niż w oryginale. No i jest kałach w lustrzanym odbiciu :) żeby można było widzieć cały proces przeładowywanie broni.

 

Ale giera jest świetna, na razie przeszedłem ją na średnim poziomie trudności, a na hardzie może ze cztery poziomy. Na razie nie chce mi się grać bo zdobywam Północną Koreę w Mercenaries ;)

Link to post
Share on other sites

Tak czytam sobię Wasze opinie i wynika z tego, że "Black" nie jest taką do końca grą realistyczną. Ja dopiero zamierzam sobie kupić konsolkę i mam pytanie:

Jaką byście polecili grę realistyczną o tematyce wojennej (i nie chodzi mi o Splintera)?

 

 

P.S. Westie pominę Twoją hmmm... "plebską" wypowiedź na temat CS'a i SC. Natomiast:

 

I nikt mi nie wmówi, że to jakaś dyslekcja czy co tam.

 

Wiesz.. hmm to może ja Ci wmówię, że to "czy co tam" powoduje, że posty piszę w wordzie, mam t9 w telefonie i mam KUR.. cze jutro maturę z polskiego i 5 razy muszę się zastanawiać nad jakimś słowem czy:

a) nie zgubiłem literki

b) czy ktoś mnie rozczyta

c) nie napisałem innego słowa niż myślałem

I BTW: DO wszystkich którym Bozia poszczęściła dobrego pisania:

 

1.Tak! Istnieje coś takiego jak dys(...)

2.Tak! Wiem, że spora liczba osób ma dys(...) żeby mieć łatwiej na maturze.

3.Tak! Z dys(...) ma się trochę ciężko w życiu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...