Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SHOTGUN BANDITOS


Recommended Posts

Kumpel tego używał (przez jeden dzień). Jego największą zaletą jest pojemny "magazynek"(ale wewnętrzny to co wystaje spod niego to niewymienialna atrapa) i cena. Co do wad to : wygląda jak miniaturka, plastikowe aluminium bije po oczach i nie ma rewelacyjnych osiągów. Otatecznie jak na taka cenę nie jest źle, ale duuużo lepszym wyborem bedzie zakup czegoś z tego sklepu ,

Edited by Verdin
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Banditos dobry dla dzieci 7 letnich z blokowiska, którzy biegają po klatkach i strzelają do siebie. Ale na sam początek nie jest zły. Kiedy nie wiesz czy asg ci sie spodoba a chciałbyś zasmakować tego sportu kup sobie takie tanie badziewie i sprawdź jak to jest. Szkoda tracić kasy na shotguny za 50 zł na początek. Lepsze od banditosa z tych tańszych pistoletów jest uzi - 11.50 zł, mp40 - 15zł i shotgun silver ~20zł. NA pierwsze 2 strzelanki jest dobry. Później polecam taiwangun i shotguny np tactical ze składaną kolbą i szynami - 290 fps, 55 zł

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Tutaj kolega ZaczO ma rację. Miałem go przez jakieś 2 dni,(brat zaczął we mnie z niego strzelać lecz w ten gdy ja odpowiedziałem ogniem złamał go na kolanie lecz po złamaniu raz ostatni potrafił wystrzelić) ja tam go nie polecam , nadaje się tylko na złom bo z glinu ma prowadnice zrobione. Możesz sobie jeszcze Scorpiona z DE kupić 10zł. A jak byś mac10 brał to patrz czy to jest oryginał z DE czy podróba z napisem "imitacja broni" . Owa podróbka ma słabszy plastik.

Link to post
Share on other sites

Darksoviet ile masz lat?

 

Bo jak czytam Twoje posty, to mi się aż niedobrze robi, jak polecasz innym osobom i doradzasz im nie mając najmniejszego pojęcia o czym piszesz.

 

Zresztą, Twój podpis potwierdza, że to prowokacja.

 

Proszę odejdź i nie wracaj trollu..

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Dobrze, że zaznaczyłeś, że chodzisz, gdybyś z nim normalnie grał i z niego strzelał, już byś go pewnie nie polecał :lol:.

 

 

Bez przesady. Strzelam z niego często:) Żyje do tej pory(tyle, że parę śrubek się zgubiło to jest ok). W teamie były 3 banditosy i wszystkie było ok(ale poszły na półkę, bo zakupiono lepsze bronie). Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

A tak na marginesie, że się głupio zapytam, może nie banditos, ale kiedyś znalazłem na alledrogo, coś co przypominało dwulufowego obrzyna, wie ktoś może gdzie to dostać, bo też do larpa jak znalazł :).

 

Poza allegro gdzie to "cudo" występuje jako "LEGENDARNA Dubeltówka - OBRZYN" widziałem takie coś tu:

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-11...wki-Obrzyn.html

 

Wystarczy wywalić ten "laser" i "kolimator" + ja bym jeszcze podmalował tak by "drewno" wyglądało "drewnianie" i na larpa super rzecz.

 

Ps. w ramach "polecania" zacytuję jednego z użytkowników:

 

"Jest to genialna replika na broń poboczną!"

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...