Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H&K HK33 Metal Body [BE]


Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

Niedawno nabyłem to "cudo techniki" i zamierzam je podrasować...

Ale jak to bywa z zakupami zza granicy troszke wad ma to to...

A więc potrzebne mi porządne magazynki do tej repliki.

I moje pytanie: czy ktoś zna stronkę z tanimi 8-) a zarazem dobrymi magami (CA) ??

I jaka by była najlepsza bateria do tej repliki >120 zł.

Z góry dzienks :lol:

Link to post
Share on other sites

GB w tej replice to standardowy gbv.2, a jedyne modyfikacje którymi poddano go w fabrykach Both Elephant to ramka na silnik i innego rodzaju listki na prowadnicy sprężyny. Więc myślę że części będą pasować od m4 ;)

Komora HU to standardowa od emki;)

Uważaj na szkielet GB bo mi pękł na stockowej sprężynie... szkielet to shit, ale może źle trafiłem...

Link to post
Share on other sites

A jest możliwość wymiany całego gboxa na ten z M4ki??

Oczywiście po przeróbkach związanych z tą ramka...

Da się dokupić przedni chwyt lub kolbę składaną??

Co do tej płytki z poodwracanymi kolorkami to znalazłem taką od mp5 na broń.pl. nie wiem czy będzie dobra... :lol:

Edited by Martyna249
Link to post
Share on other sites

Tak, jest taka możliwość, nie ma sensu do wzmocnionego szkieletu v.2 dodawać ramkę na silnik v.3. Poszukaj gdzieś na allegro chwytu pistoletowego i selektora od MP5 i zamontuj to wraz z wzmocnionym szkieletem, ale musiałbyś chyba jeszcze silnik typu długiego dodać, bo z tego co się orientuje to HK33 z BE ma typu krótkiego.

Chwytu chyba osobno nie kupisz, możesz dopasować z tych do G3, to już dalej zależy co chcesz z tego zrobić. Co do kolby to nie ma składanej, ale sądzę, że dałoby się założyć zakończenie body od MP5 i samą stopkę z szynami od G3 i wtedy powinno to jakoś współgrać, no ale to są znowu większe koszty i bateria idzie do chwytu przedniego.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

Odgrzeje kotleta czy ktoś wie gdzie można dostać magi do tego ?? I tak przy okazji czy da sie to kupić jeszcze gdzieś ?? bo mam jednego i nawet dobrze działa ale bym sobie kupił jeszcze jeden i pobawił sie w stawienie GB V.3 bo tak wstepnie przymierzajac to pasuje :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...