Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operation Flashpoint


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heh, ja niestety mam pecha jełśi chodzi o Flashpointa, bo co lepsze mody to wymagania wyższe, a ja na starym kompie ciągnę. Póki co wystarcza mi FDF, który poprawia kila głupot graficznych (np. eksplozje) ale też daje np. realne zastosowanie zasłon dymnych (AI nie widzi przez dym).

Skończyłem własnie podstawową kampanię na FDF i muszę przyznać, że grało się milutko.

Link to post
Share on other sites

dla mnie ten fdf to jakis niedorobiony byl...fakt ze kampania ciekawa i ta jesienna wyspa super ale ogolnie mam slabe wrazenia...czesto jak gralem to wystepowaly jakies bledy,skrypty sie nie uruchamialy i trza bylo przechodzic misje od nowa a same nowe pojazzdy jakos kartonowo wygladaly

WGL rzadzi:]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

WITAM!!

 

Posiadam wersję OFP- 1.00. Ostatnio sciągnałem sobie patcha ulepszającego grę do wersji 1.20 (przeznaczony oczywiście do wersji 1.00). Po rozpakowaniu i zainstalowaniu w folderze gry, próbuje uruchomić OFP, klikając na ikonkę która pojawiła się po instalacji patchu, ale wyskakuje okienko z informację, że wymagana jest płytka- objaw prawie identyczny jak przy braku cracka. Czy ktoś z Was wie, jak rozwiązać ten problem, za odpowiedźi z góry dziękuję?

 

POZDRAWIAM!!

RM

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Spoko ja gram na piracie za co bylem gnebiony na scenie ofp :wink: ...nie mowie ze niem a serkow na zwykle ofp...po prostu wydaje mi sie ze juz nikt nie gra w zwykle ofp bo po pierwsze jest stare a po drugie to wersja 1.91 ma wiele dobrych poprawek i addony robione do tej gry sa przeznaczone na wersje 1.96 czyli resistance ale jak juz mowilem....sciagnij all seeing aye i oblookaj czy sa jeszcze serki na zwykle ofp bo bycmoze jeszcze sa ale zapewne nie jest ich tak wiel jak do resistance

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Ale mi przypomniałeś :) Aż łezka się w oku kręci do tak wiernego symulatora żołnierza ! Operation Flashopint to najlepszy symulator zołnierza jaki powstał ! pamietam jeszcze jego premiere, jak trzymałem to pudełko z grą.

Jak ja instalowałem i ta muzyka podczas instalacji ! A potem ... niemogłem się oderwać od komputera ! To jest coś !

Link to post
Share on other sites

Nasi tu byli ;)

 

Napisze coś od siebie o tej gierce.

Zaczynałem (pewnie jak większość) o pirackiej wersji 1.00 około 4,5 lat temu i gra nie schodzi z mojego dysku po dzień dzisiejszy. Posiadając pirata nie miało się za dużego pola manewru (brak dodatkowych addonów) misji na pirata też było jak na lekarstwo, więc nie miałem innego wyjścia jak samemu sobie zrobić kilka i tak stałem się mission maker'em. Sytuacje całkowicie zmienił stały dostęp do neta i oryginalna wersja OF :)

 

Obecnie już coraz mniej siedzę w tej grze, ale ciągle uważam, że jest moja jedna z 2 najlepszych gier, w jakie grałem.

Wciągająca kampania (cwc) wielkie mapy, dodatkowe addony i realizm to wszystko sprawia, że gracze na całym świecie (pomimo upływu ładnych kilku lat) ciągle w nią grają.

 

Warte wspomnienia jest również, że na tej grze, (co prawda zmodyfikowanej) szkolą się US Marines :)

 

Papa Bear Out ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...