Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kulki PESTKI - wady/zalety/propozycje


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie możecie tych kulek zmierzyć/zważyć? Co z nabłyszczaczem?

 

 

Możemy, ale nie w warunkach laboratoryjnych więc pomiary i tak będą mało precyzyjne, a ich wyniki zaraz zostaną określone jako np. "zbyt subiektywne". ;)

 

"Nabłyszczacza" nie ma, kręcą się na hop'ie bardzo dobrze. Jak pisałem - wg mnie nie ma lepsze testu niż sprawdzenie amunicji na własnej giwerze. Chyba od czwartku będzie nawet ku temu lepsza okazja...

Link to post
Share on other sites

Czyli można/możemy/mogę liczyć na jakieś bezpłatne próbki?

 

Nie ma problemu, jeżeli ktoś ma ochotę przetestować może otrzymać bezpłatną próbkę (1000 kulek). Warunkiem jest tylko złożenie zamówienia i stosowna adnotacją w komentarzu do zamówienia.

 

Uprzedzając kolejne pytania dodam, że konieczność złożenia zamówienia istnieje z trzech względów:

- ustalenia metody dostawy/odbioru

- pokrycia kosztów transportu

- weryfikację odbiorcy (oferta jest jednorazowa dla każdego klienta).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A więc w G36E z preclufą systemy 6.04. brak zacięć. Hopek podkręca jak należy. W żadnym magazynku jakich używałem nie było zacięć. Wszystkie kulaski podane. W mid-capie od AUG'a też. Ja te kulki polecam. Bardzo tanie, a nadają się praktycznie do wszystkiego. W AUG'u stockowym przy high ROF'ie to samo. Jak nie ma macie kasy to kupujcie pestki, bo to świetna amunicja. Jak dla mnie lepsza niż ganfrajery.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dzisiaj testowane na dwóch replikach. Wyjęte prosto z pudełka:

G&P M4A1 - kręcą bez problemu, bez zacięć, w magach Classic Army podają jak należy, skupienie ok.

G&G M16A2 Carabine - kręcą bez problemu, bez zacięć, w magach Classic Army 3-4 razy przestały podawać, troszeczkę bardziej rozrzucało.

 

Do siania na lewo i prawo bardzo dobre, a za tę cenę, rewelacja.

Link to post
Share on other sites

Wziąłem ostatnio 1000sztuk pestek 0.3 do testów , precka madbulla 6.03 ,gumka czarna systema ,replika około 560fps .Wynik brak podkręcenia kulek wystrzeliłem z 300 kulek i nic ,żeby wyeliminować wadliwą gumkę zmieniłem kulki na G&G 0.28 różnica kolosalna . Po zmianie na kulki G&G gumka podkręcała jak trzeba zasięg zwiększył się na odpowiedni dla tej mocy.Tak wiec mój wniosek jest taki z jakieś przyczyny pestki nie chcą się podkręcać .

Link to post
Share on other sites

Ja jak na razie przestrzelałem trochę gratisowych Pestek Premium 0,25 w replice z lufą Systemy i gumką tej samej firmy...

Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony.

Żadnych zacinek, HU podkręca prawidłowo, skupienie nieco gorsze od G&G ale dobre.

Niestety troszkę się cięły w midach Cymy do AK74. Co prawda mag nie był przesmarowany ale kompozyt G&G się nie kaszanił...

 

IMO w tej cenie nic lepszego się nie dostanie.

Ekipa już się szykuje do przesiadki na nowe Pestki.

 

Pytanie do obsługi sklepu Capri:

Kiedy można się spodziewać Pestek Premium 0,28 i 0,30?

Link to post
Share on other sites

Pytanie do obsługi sklepu Capri:

Kiedy można się spodziewać Pestek Premium 0,28 i 0,30?

 

Jak sprzedamy minimum 2 tony tych, które są obecnie i większość komentarzy będzie zbliżonych do Twojego. Nie mówię tu o totalnym braku negatywnych odzewów, bo pojedyncze przypadki muszą się zdarzyć i to jest raczej normalne. Krótko mówiąc, jak te będą OK, to sprowadzimy więcej i cięższe ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wywalilem juz z 10k pestek 0,25. Na magach MAg i CA do emki chodzą. ale jak chce sie opróznic magi po zabawie, trzeba pukac w maga, bo nie chca same wypadac. Lekka chropowatosc jak widać. Podczas strzelania w tych magach nie tna sie wcale. Na magach KA nie chodza wcale ale to wcale. Zasieg ok, ale mniejszy od PJ premium, i sporo mniejszy od GG. to roznica z 5 metrow lekko jest (sprezyna 130, swinia). Roznica w celnosci miedzy prestkami a GG na swiezej sprezynie 135 jest kolosalnie wieksza na kozysc GG (precyzyjna m4). Na gumce kreci sie za to idealnie, Hu reguluje sie bardzo milo. Do KM i mniejszych podkretek ok, ale jezeli ktos idzie w precyzje, moze troche na nie narzekać.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Kolejna dostawa będzie na przełomie września i października. Powinny się wtedy pojawić również nowe gramatury Pestek Premium.

 

:poddanie:

 

Zamiast statusu "chwilowo niedostępne" bardziej pasował by "Znajdźcie sobie nowy kompozyt!" ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...