Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

III Świętokrzyski Zlot {7-8 lipca}


Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po ostatnich przeżyciach politycznych naszego narodu sugeruję wzbogacenie scenariusza o jakże barwną i niebanalną postaci WAN DAL'A GIERTICHA- oczywiscie na jego czesc poprzez rozstrzelanie i wysadzenie bedziemy mogli go wyslac w zaswiaty, gdzie wreszcie wczyta sie w irackie lektury szkolne...A może sam allah mu je wytłumaczy?

 

Szykuje się wspaniała impreza, mam nadzieję, że mojej ekipy tam nie zabraknie! Aż micha się cieszy na myśl poznania maniaków z całej Polski! Niech się wszyscy wezmą i zbiorą, a napewno impreza będzie świetnym wydarzeniem!!!

 

Podziękowac organizatorom!

Link to post
Share on other sites

UWAGA

 

 

W związku z tym, że frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a limit osobowy już został przekroczony postanowiliśmy, że jutro równo z godziną 19.00 zamykamy listę obecności dla osób spoza Świętokrzyskiego. Kto do tej godziny się zapiszę - na zlot się dostanie, reszcie podziękujemy (będziemy wpuszczać tylko tych z finalnej listy). Osoby, które już się zapisały muszą potwierdzić swoją 100% obecność.

 

Nie można już rezerwować miejsc dla np: 3-4 osób - konkretnie, albo będzie na 100% i ksywka, albo nie przyjedzie.

 

Osoby niepełnoletnie, które już są na liście mają szczęście. Innych poniżej 18 roku życia nie przyjmiemy.

 

W przypadku gdyby przez to parę godzin zapisało się zbyt wiele osób, będą robione listy rezerwowe (kto pierwszy ten lepszy).

 

 

 

Na listę można się wpisywać na oficjalnym forum zlotu.

Link to post
Share on other sites
Przewidujemy ograniczenie wiekowe od +18, natomiast nie będzie żadnych limitów miejsc.

 

został przekroczony postanowiliśmy, że jutro równo z godziną 19.00 zamykamy listę obecności dla osób spoza Świętokrzyskiego.

 

Rozumiem, że jest dużo chętnych, ale czy można jeszcze się wpisać? PEGAS z podkarpacia chętnie przyjedzie, minimum w dwie osoby. Problem jest taki, że o potwierdzeniu obecności dałbym znać dopiero za dwa tygodnie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dziękuję wszystkim za świetną zabawę z niesamowitym klimatem...

Organizatorzy wykazali się niesamowitą pomysłowością oraz perfekcją wykonania rekwizytów. Jeszcze długo będę pod wrażeniem :)

 

Kolegom z PISu (a szczególnie generałowi Pavulonowi :*) dziękuję za wymianę kulek :)

 

Jak przeliczę pieniążki z sakwy to napiszę ile udało nam się zarobić ^^

 

Allah akbar !

Link to post
Share on other sites

Kilka słów ode mnie (pewnie nic nowego i oczywiste).

 

Organizacja imprezy- rewelacja 10/10

Pomysłowość 10/10

Klimat i rekwizyty 10/10

Ludzie- 10/10

 

SLD :* Byliście wspaniali. Wspaniale było walczyć u waszego boku. Szczególne podziękowania dla chłopaków z Krakowa którzy byli ze mną w Efezie. Jestem pod wrażeniem.

 

PiS- cienkie piczki z was hehe (zartuje)- świetny opór stawialiście.

 

Gwardia- wczucie się w rolę arabów przy negocjacjach- mistrzostwo świata!!

 

Ja zarobiłem całe 100 Eurosoftów hehe :D

 

 

A tego który oszczędził nam wrażeń odlatującej rakiety to nie ocenię :P

Link to post
Share on other sites

Dzięki za przybycie i taką ciepłą ocenę. Ciesze się, że wyszło jak wyszło, bo bałem się, że nie wypali.

 

Teraz z niecierpliwością wszyscy czekamy na zdjęcia. Tylko prosiłbym o wrzucanie je na jakiś porządny serwer.

Link to post
Share on other sites

Przyznaję - na zlot jechałem z nastawieniem na lekki niewypał, ot wynik dziwnych sytuacji z etapu planowania i zapisów.

Na szczęście jestem mile zaskoczony.

Po paru poważnych imprezach w tym roku - uderzająca i jakże przyjemna nuta ludyczna objawiająca się chociażby w perfekcyjnie przygotowanych gadżetach i ogólnie rozrywkowych scenariuszach. Niestety - nawet te weselsze zadania (plus kombinacja nieszczęśliwych zdarzeń) spowodowały, że opuściłem/śmy zlot przed czasem a wcześniej musiałem nadwyrężyć zapasy medykamentów.

 

Podziękowania:

-organizatorom - za widoczną pracę, szczególnie w zakresie przygotowania rekwizytów.

-Colonelowi - prawdziwa przyjemność - demokratycznie mówiąc ;) - współpracy

-Dexterowi (mam nadzieję, że nie przekręciłem ksywki) za painkillery

-SLD a w szczególności Rainbow

-last but not least Wodzowi za wczucie się w rolę medyka, Kasiorowi za sam fakt bycia ;)

 

Uwagi nieco krytyczne:

- generalne olewanie przez uczestników limitów fps wewnątrz budynków.

- dziwna mania sygnalizowania trafienia jedynie przez poniesienie ręki - szczególnie w lesie to jakiś objaw ciągot w klimacie sado-maso (a może każdego przeciwnika boli gardło i nadwyręża je jedynie w momencie "poprawki" ???).

- ...staram się zachowywać wstrzemięźliwość w orzekaniu o występowaniu tego zjawiska ale niestety trafiłem na całe zastępy terminatorów. Jakkolwiek biorę poprawki na syndrom wspominany powyżej i w ten sposób mogę uzasadnić niektóre sytuacje kiedy trafiony cofał się truchtem na bezpieczną odległość, tak dobę po zdarzeniu nadal mam w pamięci pianę po bardzo dziwnej scysji...

 

Fotki - dość egocentryczne i skupiające się głównie na S.o.42NE opublikujemy niebawem ;)

Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz wielkie dzięki dla organizatrów.

Impreza przygotowana świetnie, chce się wracać

 

Podziękowania dla przeciwników z lewicy(SLD), z takimi przeciwnikami chce się walczyć, byliście świetni,

 

Podziękowania równierz dla "moich" PiS'aków, miło się z Wami grało, chętnie to powtórze.

 

co do terminatorów, to się zgodzę, że zdażali się, co dało się zauwazyć w reakcjach.

Link to post
Share on other sites

Zlot w mojej ocenie wypas - jak na pierwszy raz spisali się zajeb...

 

Wielki wrażenie wywarły wyrzutnie rakiet... Tym razem rzeczywiście coś trzeba było złożyć/zbudować jak i coś wysadzić. Nie był to kawałek papieru z którym czekało się 20 sec w danym miejscu.. Podobnie jak magnetowony/radiostacje.

 

 

Jeśli chodzi o terminatorswo/podejżenia terminatorstwa.. Cóż na każdym większym zlocie się zdaża z jednej i zdrugiej strony konfliktu - jeśli ktoś był pierwszy raz to niech się przyzwyczai.

 

Generalnie też miałem dziwną sytuację żałuję że nie zszedłem bo oszczędziło by mi to nerwów ale.. trzeba brać poprawkę na szpej.. Czasami w huku pracującego silnika/gearboxa przy uchu nie słychać "pacnięcia" kulki. Pamiętajcie o tym przy ocenie przeciwnika.

 

Pozdro dla PiS i przeciwników.

 

PS. Wiadomo kto wygrał ? :D

Link to post
Share on other sites

Witam,

Zlot po prostu od strony organizacyjnej pierwsza lkasa. Co tu dużo gadać.

Największy klimat miałem w Hotelu grając o północy w Rosyjską Ruletkę. Jako jedyny przeżyłem :)

Atak na pustyni - gwałtowny z ostrą wymianą ognia, granaty, dym.. ideolo. Podziękowania dla strony przeciwnej za wspaniałą walkę, Gwardii za wczucie się w klimat i częstą pomoc. Największe dla Colonela za idealne dowodzenie SLD, oraz dla mojego bezpośredniego dowódcy grupy COMO - Kermita, oraz operatorów walczących razem z nami.

Crogool mam nadzieję że ketonal choć troszkę pomógł. Uzupełnię apteczkę o inne leki, jak widać także są potrzebne. Nie było na szczęście zbyt wielu przypadków okaleczenia. Przynajmniej od strony SLD.

Link to post
Share on other sites

SALEM-ALEJKUM!!! :D

 

Wielkie gratulacje dla organizatorów -Impreza dopracowana w najdrobniejszych detalach :ok:

-Świetnie zbudowany klimat cały czas podkręcany przez organizatorów.

-Dobrze przemyślany scenariusz, który niezależnie od rezultatów działań poszczególnych stron zawsze mógł toczyć się dalej bez przerw, zgrzytów i bałaganu.

- Genialne wprost "interaktywne" rekwizyty, które można było montować demontować,włączać,wyłączać, wysadzać dewastować itd :D

 

Serdeczne podziękowania dla sojuszników z SLD za heroiczną walkę i wysokie morale (nawet w krytycznych momentach nie słychać było marudzenia). Miło było walczyć z Wami ramię w ramię.

 

Specjalne podziękowanie dla:

 

1st. S.O.C za..to że byli sobą ;) skuteczność, zorganizowanie,braterstwo, bohaterstwo... jajcarstwo :-P

Towarzyszom z Rainbow za ... to samo co wyżej :D

Qaszowi- SpeedMail był boski... ( wysłaliśmy śmierć do dowódcy PIS... kurierem :faja: - efekt sztab wroga zabity z "pompki" odpustowej )

Colonelowi- Za wspaniałe dowodzenie, profesjonalne podejście, zimną krew, trzeźwy umysł ( przynajmniej w dzień ;) )

Ekipie Maćka i Ctxpl za błyskotliwy rajd na bazę wroga, zdobycie map i flagi.

 

GLORIA VICTIS!!

Serdeczne podziekowania dla przeciwników z PIS za twardy opór ( dodawał dramatyzmu i wzmagał klimat) oraz wspólną zabawę przy ognisku.

 

ALLAH'u AKBAR !!! :m15:

Do zobacznia znowu :ok:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...