Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3681 M4A1 FULL METAL [BOYI]


Recommended Posts

Wiem, ze temat dawno nie poruszany ale może ktoś jeszcze pomoże.

Kupiłem tą replikę jako używkę. Wystrzelałem do tej pory jakieś 1,5 tyś kulek. Rozłożyłem żeby zobaczyć w jakim jest stanie i nie widzę żadnych oznak zużycia. Gumka hop-up biała, nie wiem jaka firma. Z tego co tutaj wyczytałem dobrze jest wymienić na zieloną systemy.

 

Replika ma wyprowadzone dwa zasilania, do przodu i do tyłu na kolbę. Są też dwie baterię, jedna w puszce imitacja lampki na szynę RIS 1500 mA, druga 2000 mA do kolby. I teraz mam pytanie. Czy można podłączyć obydwie baterie jednocześnie i tak używać repliki czy jednak albo jedna albo druga?

Edited by Marrtinez
Niepotrzebne szczegóły dotyczące zakupu tej repliki.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli baterie mają takie samo napięcie wyjściowe i połączysz je równolegle, to będzie hulać. Wtedy napięcie pozostanie takie samo a pojemności się zsumują. Tylko sprawdź najpierw, w jaki sposób jest wykonana instalacja w tej replice. Bo albo była zrobiona z myślą o łączeniu baterii, albo z myślą o używaniu jednej lub drugiej osobno.

Najlepiej zapytaj poprzedniego właściciela.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Szukam i nie mogę znaleźć. Mam zamontowany zespół szyn ris na lufie zamiast uchwytu. Chciałem założyć standardowy uchwyt ale nie wiem jak się ściąga ten zespół RIS. Żeby to zeszło trzeba muszkę zdemontować?

Mam coś takiego: http://www.taiwangun.com/7-zestaw-szyn-ris-do-replik-serii-m-acm?from=listing&campaign-id=19

i chcę to zdemontować

Edited by LeszekPL
Link to post
Share on other sites

Jeżeli kulki wylatują prawidłowo, ale tylko na kilka metrów to możliwa jest jakaś duża nieszczelność, nie tylko w hop-upie, ale też w układzie pneumatycznym w gear box'ie.

Na przykład: pęknięta dysza, zużyty o-ring.

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites

Jeżeli z każdym pociągnięciem spustu kulka wypada, abstrahując do tego na jaką odległość, to oznacza że mechanizm działa, tylko wypycha kulkę za słabo. Powodem tego może być na przykład nieszczelność. Sprawdź szczelność dysza-gumka-hopup. Jak tam jest wszystko ok to trzeba będzie rozbierać gearbox.

Link to post
Share on other sites

Okazało się, że dysza wypadła z prowadnicy (jest ukruszona). Rozebrałem GB i jest też problem ze stykami, są wypalone. Poszukałem po sklepach i wydaje mi się, że są różne wersję tych styków. Czy są one zamienne, czy musi być konkretny model?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam,

co prawda posiadam emke 5181 lecz body jest to samo - a o nie właśnie się rozchodzi.

 

Czy do body BOYI będzie pasować lower receiver od STAG ARMS/VLTOR??

 

Body mi pękło przy osłonie spustu, niby nie widać i nie przeszkadza, lecz myślę, by sobie podmienić, gdyż vltor ma fajne oznaczenia :)

 

http://wmasg.pl/var/images/community_gallery/92014/309661/main.jpeg

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...