Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie nie wytrzymałem i zamówiłem sobie PJ4 RIS :) Mnie tylko Ciekawi jedno, czy komora HU jest jednoczęściowa czy dwuczęściowa, oraz czy uszka od body są wzmacniane (Jak dostane replikę, postaram się coś skrobnąć)

 

Dużym zaskoczeniem jest też pojawienie się KOLBY SF w sprzedaży za 150 zł co jest ogromną konkurencją dla G&P i CA

Edited by Antol
Link to post
Share on other sites

Chyba kolega nad mną kupił JG i teraz się wścieka

 

Się nie wściekam to raz , dwa mam M14 a trzy to jg "jest gówniane" .

 

:wink: Albo może startuje w konkursie "Od społeczniaka do moda"

 

Nie wiem jak ty ale ja nie lubię przedzierać się przez OT z którego nic nie wynika .

 

:wink: Sorry za OT ale wk*** mnie takie posty i uwagi. Po to jest temat o P&J żeby o nich pisać wiec sorry ale odpier*** się kolego :-F

 

Ja bym na twoim miejscu pamiętał że to co piszesz świadczy o tobie.

Edited by Schmmitt
Link to post
Share on other sites

[ot mode]@Schmmitt

Czy to temat o JG albo m14? Nie. Czy kogoś interesuje jaką replikę masz? Nie. Nie lubisz OT? To go nie rób tak jak robisz to teraz. I nie odpisuj mi na tego posta, nie cytuj go itp bo NIC Ci to nie da, a tylko zaśmiecisz forum.[/ot mode]

 

Kolba rzeczywiście jest baaardzo konkurencyjna cenowo. Kupując kolbę od P&J oraz baterię do niej mam komplet w cenie samej kolby od CA.

 

Co do samych frontgripów to na razie jest to:

http://taiwangun.com/?str=product&prId=740

http://taiwangun.com/?str=product&prId=741

http://taiwangun.com/?str=product&prId=742

 

Ciekawy jest też ten magazynek:

http://taiwangun.com/?str=product&prId=737

Link to post
Share on other sites

Witam,orientuje się ktoś może jaka jest kultura pracy nowych eMek P&J ?? oraz czy do kolby SF by P&J da rade upchać batke 9,6 1400 mini ??,Jakiej jakości jest lufa wewnętrzna ? no i oczywiscie podstawowe pytanie.... Czy ktoś może powiedzieć już jakie osiągi ma nowy P&J ? :wink:

Pozdro !!

Edited by augustox
Link to post
Share on other sites

Chłopaki, repliki są dopiero od dzisiaj :D

Swoją drogą to rączka transportowa jest chyba z ABS'u, Krakmani nie pochwalili się że jest z metalu więc na jedno wychodzi. Sam jestem zainteresowany Coltem Commando (M933) i mam nadzieję że szybko nie znikną z magazynów taiwanguna. :mrgreen:

 

Ciekawi mnie sprawa okablowania, tj. czy jest tak samo problematyczne jak w innych produktach z Dalekiego Wschodu. Ale czas pokaże, niech ktoś nam naskrobie reckę :)

 

EDIT: Ciekawi mnie również body - jest tam ten bidny napisik A&K więc mam nadzieję że są to zdjęcia podane od eksportera a nie robione w Krakowie na miejscu :/ Tak bezpłciowo to wygląda...

Edited by Drakeus
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj byłem po południu i jeszcze nie było nic o nich słuchu ani widu :poddanie: Teraz wchodzę na stronkę "oooo" i mam dylemat co byście doradzili PJ4 R.I.S. czy PJ4 S-System Do południa byłem pewien ze do końca tygodnia będę miał AK Cymy ale chyba jednak zrezygnuje na jedna z tych dwóch Emek :)

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał RIS :) Dają kolbę SF i batke do niej więc git :D No ale jak kto woli :P Wybierz tą która bardziej Ci się podoba, cena i wnętrzności te same :P

 

@Edit: Bociano szybszy ^^

Edited by Fiftii
Link to post
Share on other sites
Chyba kolega nad mną kupił JG i teraz się wścieka Albo może startuje w konkursie "Od społeczniaka do moda" Sorry za OT ale wk*** mnie takie posty i uwagi. Po to jest temat o P&J żeby o nich pisać wiec sorry ale odpier*** się kolego

Nie wiem czym się tak podniecasz. Popieram kolege "Schmmitt'a", sam popatrz, mamy obecnie 3 strony tematu i co z niego wynika? "Pieprzenie trzy po trzy" i i praktycznie ŻADNYCH konkretów. Jak tak dalej pójdzie to niedługo zrobi się kompletny zamęt i odnalezienie ważnych informacji przy XX stronach będzie graniczyć z cudem.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Powiem tyle: Gadasz o OT, a sam go robisz. Brawo :poddanie: Co do podniecania się - tak podniecają mnie te emki bo czekałem na nie dłuuugo. Mam nadzieje że zarówno mój jak i Twój oraz poprzedniego kolegi post pójdą w kibel. Pozdro.

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

No właśnie ktoś by powiedział jak z awaryjnościa itp.

Jestem ciekawy czy krakman mógłby wstawic M100 zamiast M110...

I czy wtedy dało by rade batke 8.4V... Chodzi mi o to że żywotność przy M110 i bateri 9.4V mogła by byc nieco krótsza... I coś nie mam zaufania do 9.4V...

Link to post
Share on other sites

No właśnie ktoś by powiedział jak z awaryjnościa itp.

Jestem ciekawy czy krakman mógłby wstawic M100 zamiast M110...

I czy wtedy dało by rade batke 8.4V... Chodzi mi o to że żywotność przy M110 i bateri 9.4V mogła by byc nieco krótsza... I coś nie mam zaufania do 9.4V...

9,6V :)

Broń z m100 byłaby bardziej uniwersalna bo i do budynków i w las bo z 370, nie wiem jak u was, ale u nas nie jest wpsuzczane do budynków.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...