Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karabin wrocil do mnie po wymianie batki - polecam Akumulator Ni-MH 8,4V 1400mAh [intellect]. Tak nawiasem nie odradzam od kupna 9.6V ale mi w serwisie doradzili 8.4V tlumaczyli to wieksza odczednoascia zarowno ammo jak i czesci, na elektrykach sie nie znam lepiej od nich wiec posluchalem ich rady i jestem jak na razie bardzo zadowolony

 

pozdro Dag

Link to post
Share on other sites

Ktoś wcześniej pisał że mimo krótszej komory HU , wstawił silikonową gumkę guardera do wersji S i wszystko działało bez zarzutu. Ja mam tylko pytanie czy gumka była przycinana (wydaje się to logiczne ) ?

Dagu wymieniłeś batkę na 8,4 V , jak teraz wygląda kwestia szybkostrzelności na auto ?

Link to post
Share on other sites

@Shaw strzelałem na M4A1 gdzie stockowe 9,6 zostało zmienione na 8,4 intelecta, i szybko strzelność spadła(ocenione na słuch) ale czy aż tak drastycznie to raczej nie.

=====

@Kicaj: Punkt 4 gwarancji:

"Reklamoway towar należy dostarczyć na adres Krakman S.C. ul. Vetulaniego 1a, 31-227 Kraków. Koszt transportu (Przesyłki) do i od Sprzedawcy oraz ryzyko z tym związane ponosi Nabywca. Koszt ewentualnego ubezpieczenia przesyłki, ubezpieczanej wyłącznie na pisemne lub przesłane pocztą elektroniczną na życzenie Nabywcy, ponosi Nabywca

=====

@Tomcio chodziło mi o to że w odpowiedzi na moje zapytanie,Krakmani odpisali jasno że baterie są sprawne, tylko trzeba je dłużej ładować.

Więc najprawdopodobniej wprowadzą tylko erratę do kartek które rozdają do baterii (ta gdzie jest opisane ile trzeba ładować itd.)

Link to post
Share on other sites

Cytując ze strony Krakmanów:

 

 

"W zestawie znajduję się replika wraz z magazynkiem typu hi-cap o pojemności 300 kulek objęta 12 miesięczną gwarancją. Akumulator "startowy" typu mini 9,6 V 1200 mAh Ni-MH wraz z ładowarką objęty gwarancją rozruchową.

Do repliki polecamy bardzo dobrej jakości akumulatory SANYO i INTELLECT gwarantujące prawidłowe działanie repliki.(przy zakupie replik P&J udzielamy korzystnych rabatów na te akumulatory)".

 

I już po problemie.

Link to post
Share on other sites

witam,

 

czyli problem stanowi bateria?

z tego co Pan opisuje bo replika na innych bateriach działa bardzo dobrze?

w takiej sytuacji proszę przesłać nam baterie wraz z ładowarka oraz

kserokopie gwarancji i dowodu zakupu na nasz koszt przesyłka priorytetową

poczty polskiej my sprawdzimy co jest nie tak?

 

Mejl od Krakmana...

Link to post
Share on other sites
Guest vander

Ja też dostałem podobna odpowiedz od Nich ze sklepu. Pisałem, że ten akumulator na ładowaniu 7h wystarczył mi na 300 do 400 kulek zaledwie a wiem, że u paru osób nawet mniej. Odpisali, że sprawna bateria po naładowaniu, powinna wystarczyć na 600-700 kulek.

Zrobiłem test. Ładowałem tą batkę stockową 10h. Jest troszkę lepiej. Semi chodzi jak marzenie itd..... Jednak odeślę ją wraz z ładowarką i wezmę coś lepszego.

Pozdrawiam.

P.S. Czy ktoś coś ktoś regulował małym imbusem na dole w rękojeści? Nie dotykam nawet tego ale warto wiedzieć. Zapewne ma to związek z silniczkiem.

Edited by vander
Link to post
Share on other sites

No i moja emka przeszła chrzest bojowy w terenie :) Warunki były bardzo trudne, ale replika sprawowała się bez zarzutu. Co prawda hop-up jeszcze czasami wariuje, ale to skutek zalania go przez Krakmanów ogromną ilością oleju silikonowego. Niestety akumulator po 10h ładowania wytrzymał... jednego hi-capa :F Przed tem jak ładowałem go 5,5h to wystrzeliłem ponad 2 hi-capy. Jak to mówią "złośliwość rzeczy martwych". Pozostało mi kupić lepszą batkę i low-capy i będzie śmigać że hoho ;)

Link to post
Share on other sites

To body podchodzi do P&J jak najbardziej, wiem bo sam sobie sprawiłem :)

 

Pozdrawiam

 

Co do batki, to ja ją naładowałem tylko na procesorówce żeby sprawdzić czy działa, ale i tak nie mam najmniejszego zamiaru jej używać.

 

Więc jak ktoś chce mogę odsprzedać.(kontakt na PW)

Edited by Antol
Link to post
Share on other sites

Ja zakupiłem R.I.S'a w piątek magazynek to porażka podaje czasami co 20 kulkę więc jutro albo pojutrze znowu wycieczka na drugi koniec miasta :wink:

Replika robi wrażenie i pod względem wizualnym jak i o "flakach" nie można powiedzieć że są bele czym :) Jednak ten magazynek i bateria jak u przedmówców mogą zdenerwować, ładowałem 10H i dupa, teraz spróbuję 15 i zobaczymy jak będzie...

 

Zaliczyłem już strzelanie w bardzo, bardzo silnym deszczu i emka dała radę! :wink: (ehh gdyby nie to że się batka wyczerpała i mag nawalał byłoby super)

 

Mam pytanie jako że dopiero zaczynam a nie znalazłem informacji, czy da się coś zrobić aby batka ładowała się szybciej? (mój kumpel ma Mp008[AGM] i ładuje ją tylko 3 h i śmiga mu aż miło)

Link to post
Share on other sites
Mam pytanie jako że dopiero zaczynam a nie znalazłem informacji, czy da się coś zrobić aby batka ładowała się szybciej? (mój kumpel ma Mp008[AGM] i ładuje ją tylko 3 h i śmiga mu aż miło)

Kupić ładowarkę która ładuje większym prądem albo kupić mniejszą battkę ;). Pamiętaj, że szybkie ładowanie nie działa dobrze na aku.

Link to post
Share on other sites
Guest frank_martin

Macałałem M933.Myslałem że to Tm.Dopiero się skapłem jak zobaczyłem napis P&JGuns na Body.Miałem kupić G5 Galaxy ale to jest zajebiste.Niedługo kupuje.

 

Pozdro

 

Franki

Link to post
Share on other sites
Guest frank_martin

Na zdjeciach był taki plasticzany ale na żywo jest zajebisty ale...ma taką lufe.I zastanawiam się M16a3 czy M933.Pomóżcie.Bo zwykła M4 jest już nudna.(za dużo gry w CS'a)

 

Franklin

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...