Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

A czy może wie ktoś jak będzie rowiązana sprawa łączenia upper i lower receiver'a w tym metal body do PJ co ma wyjść już niedługo u Krakmana? Znaczy czy G&P/BOYI-patent czy durne, łamliwe uszka :???: ?

 

szczerze mówiąc przerażają mnie te zażalenia na połamane uszka, więc wole zapytać, bo chce wiedziec na czym stoje.....

...czekac na PeJotowski korpus, brac SRC z badziewnymi uszami, czy BOYI + jakas komora dobra :-P

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak myślicie, która komora jest lepsza deep fire89zł czy systemy za 100zł...

Wole juz dopłacić to 10zł, ale mieć dobra komore.

Najlepsza jest komora KA, bo ma uszczelnienia. Kosztuje 119 PLN na asgshopie, dużo ludzi ją poleca, w tym panowie z wymienionego sklepu.

Link to post
Share on other sites

A czy to tak trudno napisac maila do Krakmana? Pewnie będą te body z uszami tak jak mają body z ABSu.

 

Najlepsza jest komora KA, bo ma uszczelnienia. Kosztuje 119 PLN na asgshopie, dużo ludzi ją poleca, w tym panowie z wymienionego sklepu.

 

Slepy, skąd wiesz jaka jest ta komora? Próbowałeś ją już? :]

Link to post
Share on other sites

Slepy, skąd wiesz jaka jest ta komora? Próbowałeś ją już? :]

Nie próbowałem jej, ale jak się czyta XX temat o komorze HU i ludzie mający do czynienia z komorami innych producentów polecają KA i panowie pracujący w ASGShopie też to przyjmuje że to nie są puste słowa.

Link to post
Share on other sites

Po nowym roku stane sie jej posiadaczem, więc będę mógł coś o niej powiedzieć ;] A tak się składa, że też mam M16A3 P&J tyle że ja mam metal body. Ale komora powinna pasowac także do body P&J. Jak chcesz więcej info na temat komory KA to poszukaj na forum, bo troche o niej było.

Link to post
Share on other sites

kupiłem jednak komore systemy i gumke hop up systemy.

 

I mam problemy:/

 

1.zamontowalem cala komore i wsadzilem do lufy, ale jak podkrecam komore to gumka sie wysuwa do konca i przy maxymalnym podkreceniu, dalej krece i gumka sie chowa do minimum przy podkrecaniu i tak moge ciagle krecic.

 

2. komora nie lezy zbyt dobrze, bo jak wsadzam magazynki to kuki nie wylatuja, komora nie chce dalej wejsc...

Link to post
Share on other sites

Mhmm w zasadzie temat jest w dziale:

Strona główna > Forum > Broń airsoftowa i problematyka techniczna > AEG/EAG > II klasa > Opisy i informacje Problemy i serwis są poniżej.Ale od biedy jest to jeden z niewielu tematów traktujący o wszystkim co dotyczy serii P&J gen 2

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...